FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@BarcaInfo żadna z tych wiadomości mi sie nie podoba
0
@ranger3120 Tiesto wiadomo legenda aczkolwiek wolałem tego "dawnego" tiesto ale wczoraj seta całkiem przyjemnego zagrał
0
@ranger3120 Armin najlepszy
0
@A_Gomesinho_21 stolicowo
0
@Michael24 Nie najgorzej mu to wychodzi.
0
@Bambus150400 zobaczymy jutro
1
@Hubert98 jeśli sie pojawi to być może zmienię zdanie póki co dla mnie jest najlepszy bo dzięki niemu zakochałem sie w tenisie i oglądam każdy mecz z zapartym tchem, nie będe Cie na siłe przekonywał do swojej racji ale patrząc na gre rogera czuć magie i widać że gośc kocha to co robi każde jego zagranie jest czym specjalnym potrafi porwać tłumy i dla mnie zostanie najlepszy nawet jak już nie wygra w życiu ani jednego turnieju wielkiego szlema.
1
@Hubert98 Naprawde twierdzisz że tylko tytuły świadczą o klasie danego zawodnika i nie chodzi mi o tenis ale o każdą inną dyscypline?
29
Roger i tak jesteś najlepszym w historii tej dyscypliny i nic tego nie zmieni!
0
@Kamilos84 dokładnie , nagle Roger zapomina jak grać jakieś głupie błędy.. nie chce mi się wierzyć że to nerwy u tak doświadczonego zawodnika ale może kto wie
0
Djokovic już zaczyna swoje gierki
1
ależ szkoda tego seta.. coś dużo tych nieczystych uderzeń Rogera
1
@Lares dobry ale na pewno nie aż tyle wart.
0
@ranger3120 też bym prosił
0
@lukaszbrk tak, godzina to tak 2 sety około
0
Serena dziecinne błędy .. ale gra Halep w defensywie klasa
0
@Kamilos84 nie przepadam za jego komentarzem lekko mówiąc
0
ale bym se posłuchał takiego Karola Stope i Lecha Sidora na meczu Roger-Rafa
1
też was tak irytuje jeden z komentatorów z polsat sport?
27
Gibraltar to brytyjskie terytorium zamorskie. Trzymajmy się wersji, że Legia urywa remis brytyjskiej drużynie.
0
@Bruttal Barcelona Arsenal finał Lm 2006 rok
0
@Kamiloza91 Głowacki, Joshua
4
@th@les oczywiście że idź.. nie odpuszczaj takim frajerom którzy chcą wydębić hajs
0
@Jaca96 medel zaczął popychac messiego ten się nie położył i za to że nie jest symulantem dostał czerwoną
6
To jest skandal za takie coś czerwoną dać.
6
Tak oglądam ten mecz i jeszcze bardziej jest szkoda tego meczu z Brazylią, taka Argentyna Peru raczej ograła by na spokojnie.. ale niestety pech to pech
3
@PieN owszem ale zazwyczaj były to mecze z silnymi rywalami typu real czy inter gdzie mogliśmy grać kontre i było więcej miejsca na boisku. Pamiętam wiele meczów gdzie graliśmy bez Leo i nie byliśmy w stanie poradzić sobie z drużyna pokroju Eibar czy Alaves i Messi wchodził i dopiero ratował nam tyłek. Mówienie że gramy lepiej bez Messiego jest wielce na wyrost
0
Chyba za dużo Huberta kosztował ten 2 set
0
@Michael24 film "trup" z 2012 roku, całkiem ciekawy
18
Oby Leo zagrał mecz turnieju albo i mecz życia no i najważniejsze oby koledzy z drużyny pomogli. Vamos Leo!