31

@BarcaInfo żadna z tych wiadomości mi sie nie podoba

0

@ranger3120 Tiesto wiadomo legenda aczkolwiek wolałem tego "dawnego" tiesto ale wczoraj seta całkiem przyjemnego zagrał

0

@ranger3120 Armin najlepszy

0

@A_Gomesinho_21 stolicowo

0

@Michael24 Nie najgorzej mu to wychodzi.

0

@Bambus150400 zobaczymy jutro

1

@Hubert98 jeśli sie pojawi to być może zmienię zdanie póki co dla mnie jest najlepszy bo dzięki niemu zakochałem sie w tenisie i oglądam każdy mecz z zapartym tchem, nie będe Cie na siłe przekonywał do swojej racji ale patrząc na gre rogera czuć magie i widać że gośc kocha to co robi każde jego zagranie jest czym specjalnym potrafi porwać tłumy i dla mnie zostanie najlepszy nawet jak już nie wygra w życiu ani jednego turnieju wielkiego szlema.

1

@Hubert98 Naprawde twierdzisz że tylko tytuły świadczą o klasie danego zawodnika i nie chodzi mi o tenis ale o każdą inną dyscypline?

29

Roger i tak jesteś najlepszym w historii tej dyscypliny i nic tego nie zmieni!

0

@Kamilos84 dokładnie , nagle Roger zapomina jak grać jakieś głupie błędy.. nie chce mi się wierzyć że to nerwy u tak doświadczonego zawodnika ale może kto wie

0

Djokovic już zaczyna swoje gierki

1

ależ szkoda tego seta.. coś dużo tych nieczystych uderzeń Rogera

1

@Lares dobry ale na pewno nie aż tyle wart.

0

@ranger3120 też bym prosił

0

@lukaszbrk tak, godzina to tak 2 sety około

0

Serena dziecinne błędy .. ale gra Halep w defensywie klasa

0

@Kamilos84 nie przepadam za jego komentarzem lekko mówiąc

0

ale bym se posłuchał takiego Karola Stope i Lecha Sidora na meczu Roger-Rafa

1

też was tak irytuje jeden z komentatorów z polsat sport?

27

Gibraltar to brytyjskie terytorium zamorskie. Trzymajmy się wersji, że Legia urywa remis brytyjskiej drużynie.

0

@Bruttal Barcelona Arsenal finał Lm 2006 rok

0

@Kamiloza91 Głowacki, Joshua

4

@th@les oczywiście że idź.. nie odpuszczaj takim frajerom którzy chcą wydębić hajs

0

@Jaca96 medel zaczął popychac messiego ten się nie położył i za to że nie jest symulantem dostał czerwoną

6

To jest skandal za takie coś czerwoną dać.

6

Tak oglądam ten mecz i jeszcze bardziej jest szkoda tego meczu z Brazylią, taka Argentyna Peru raczej ograła by na spokojnie.. ale niestety pech to pech

3

@PieN owszem ale zazwyczaj były to mecze z silnymi rywalami typu real czy inter gdzie mogliśmy grać kontre i było więcej miejsca na boisku. Pamiętam wiele meczów gdzie graliśmy bez Leo i nie byliśmy w stanie poradzić sobie z drużyna pokroju Eibar czy Alaves i Messi wchodził i dopiero ratował nam tyłek. Mówienie że gramy lepiej bez Messiego jest wielce na wyrost

0

Chyba za dużo Huberta kosztował ten 2 set

0

@Michael24 film "trup" z 2012 roku, całkiem ciekawy

18

Oby Leo zagrał mecz turnieju albo i mecz życia no i najważniejsze oby koledzy z drużyny pomogli. Vamos Leo!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?