1

@okiemtypera_lucaxx95 Roma po takim kursie? szkoda ryzyka oni są fatalni, lepiej zagrać 1X.

6

@Borneo spokojnie, do tych meczów jest jeszcze sporo czasu i dużo się może zmienić w kwestii gry i realu i liverpoolu.

1

@Kgorecki2500 To nie chodzi o TVN tylko o spółkę Discovery do której m.in należy TVN ale też Eurosport.

0

@Patriskos no gratuluje Trumpowi ale dalibyście mi jakieś pięniądze.

0

@paweldunajecfcb Trump dba o swój kraj i Amerykanie to rozumieją i dlatego go wybrali ale nie siejmy paniki że Polska czy Ukraina juz przepadły, poczekajmy na konkretne działania i radzę włączyć myślenie a nie TV.

2

@jacobFCB że zawsze w jakiś krajach są protesty jak lewica przegrywa. A tacy niby tolerancyjni są.

1

@Pedri16Future no jak? Rudiger i Rodrygo palili, obaj brali udział w akcji więc nie liczy się że Maignan ją przeciął.

0

Jak to mówią, jak nie idzie to nie idzie xd

0

Tu nie powinno być spalonego?

0

Oni to zrobią matołki xd

1

@Zieliniak najlepszy obok Pulisica zawodnik Milanu w tym sezonie.

1

@ObiektywnyKibic121 mam to samo xd

0

Bilbao chyba chce pobić rekord niewykorzystanych sytuacji 100%.

0

Nico z 6 metrów do pustej nie trafia, ale chyba byłby spalony na jego szczęście xd

0

@Uukasz_93 rotować to można tam po przerwie jak będzie dobry wynik, oni u siebie wyjdą od początku na mega podjarce, trybuny tam też robią robote, nie ma ich co lekceważyć bo może sie skończyć że będziemy sie w końcówce modlić o jakiegoś farfocla żeby wygrać jak ostatnio Inter z Young Boys.

1

Casado to aktualnie półka wyżej od FDJ.

1

Robią z nami co chcą w drugiej połowie, brać się do roboty panowie.

1

Casado kocham Cię.

0

Raphinhia musi się obudzić bo źle wszedł w mecz.

2

Laporta nie jest dobrym prezydentem Barcy ale podajcie lepszego.

1

@Michael24 wszystko fajnie tylko robią kupę metr przed kiblem.

2

@GeneralXavi nowy COD Black Ops 6, najlepsza kampania od wielu lat. Tylko trzeba trochę ogarniać fabułę z poprzednich części.

3

https://zapodaj.net/plik-q9eUlzwKtL całkiem fajne ujęcie na tapetę. Potężny Polak rodak.

0

@mordini123 Coraz więcej tych praw więc obstawiam że dodadzą jakieś kanały extra i cena pójdzie w górę niestety.

0

@Kazragore czekałem na kolejną część po Inkwyzycji bardzo niecierpliwie i jak sie pojawiła to zapowiada się totalna klapa.

0

@mordini123 Ciekawe co z PL, Eleven dość mocno poszerzyło ofertę więc wątpię że stać ich aby samodzielnie ogarnąć ligę angielską, canal+ kupiło LM więc też nie wiem czy się zdecydują sami ogarnąć PL, obstawiam albo 50/50 jak jest z laliga albo jakiś trzeci mocny gracz wejdzie z buta.

10

Robią przerwę bo liczą że vinicius jeszcze zdąży dotrzeć? xd

4

Aitanka brawo, Iniesta w spódnicy.

2

wow, Natalie Portman piękna kobieta.

0

A nie miał De La Fuente wygrać? xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?