FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Roma po takim kursie? szkoda ryzyka oni są fatalni, lepiej zagrać 1X.
6
@Borneo spokojnie, do tych meczów jest jeszcze sporo czasu i dużo się może zmienić w kwestii gry i realu i liverpoolu.
1
@Kgorecki2500 To nie chodzi o TVN tylko o spółkę Discovery do której m.in należy TVN ale też Eurosport.
0
@Patriskos no gratuluje Trumpowi ale dalibyście mi jakieś pięniądze.
0
@paweldunajecfcb Trump dba o swój kraj i Amerykanie to rozumieją i dlatego go wybrali ale nie siejmy paniki że Polska czy Ukraina juz przepadły, poczekajmy na konkretne działania i radzę włączyć myślenie a nie TV.
2
@jacobFCB że zawsze w jakiś krajach są protesty jak lewica przegrywa. A tacy niby tolerancyjni są.
1
@Pedri16Future no jak? Rudiger i Rodrygo palili, obaj brali udział w akcji więc nie liczy się że Maignan ją przeciął.
0
Jak to mówią, jak nie idzie to nie idzie xd
0
Tu nie powinno być spalonego?
0
Oni to zrobią matołki xd
1
@Zieliniak najlepszy obok Pulisica zawodnik Milanu w tym sezonie.
1
@ObiektywnyKibic121 mam to samo xd
0
Bilbao chyba chce pobić rekord niewykorzystanych sytuacji 100%.
0
Nico z 6 metrów do pustej nie trafia, ale chyba byłby spalony na jego szczęście xd
0
@Uukasz_93 rotować to można tam po przerwie jak będzie dobry wynik, oni u siebie wyjdą od początku na mega podjarce, trybuny tam też robią robote, nie ma ich co lekceważyć bo może sie skończyć że będziemy sie w końcówce modlić o jakiegoś farfocla żeby wygrać jak ostatnio Inter z Young Boys.
1
Casado to aktualnie półka wyżej od FDJ.
1
Robią z nami co chcą w drugiej połowie, brać się do roboty panowie.
1
Casado kocham Cię.
0
Raphinhia musi się obudzić bo źle wszedł w mecz.
2
Laporta nie jest dobrym prezydentem Barcy ale podajcie lepszego.
1
@Michael24 wszystko fajnie tylko robią kupę metr przed kiblem.
2
@GeneralXavi nowy COD Black Ops 6, najlepsza kampania od wielu lat. Tylko trzeba trochę ogarniać fabułę z poprzednich części.
3
https://zapodaj.net/plik-q9eUlzwKtL całkiem fajne ujęcie na tapetę. Potężny Polak rodak.
0
@mordini123 Coraz więcej tych praw więc obstawiam że dodadzą jakieś kanały extra i cena pójdzie w górę niestety.
0
@Kazragore czekałem na kolejną część po Inkwyzycji bardzo niecierpliwie i jak sie pojawiła to zapowiada się totalna klapa.
0
@mordini123 Ciekawe co z PL, Eleven dość mocno poszerzyło ofertę więc wątpię że stać ich aby samodzielnie ogarnąć ligę angielską, canal+ kupiło LM więc też nie wiem czy się zdecydują sami ogarnąć PL, obstawiam albo 50/50 jak jest z laliga albo jakiś trzeci mocny gracz wejdzie z buta.
10
Robią przerwę bo liczą że vinicius jeszcze zdąży dotrzeć? xd
4
Aitanka brawo, Iniesta w spódnicy.
2
wow, Natalie Portman piękna kobieta.
0
A nie miał De La Fuente wygrać? xd