FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A nie miał De La Fuente wygrać? xd
0
@La Pulgaa 23 lekko
0
@Deviler to dopiero początek, nie dziwię się jak biali swoją galę zrobią i dadzą temu pajacowi złotą piłkę jak w Arabii wręczają Cristiano te puchary podobne do mistrzostwa świata xD
0
@Encore 99% kibiców realu nie wie kim jest Mario Lemina ale dobrze mówi więc jest top xdd
3
Recital FC Barcelony tam jak narazie xd
11
Brawo Gullit, ogarnąłeś te sprawę jak Twoja karta w ultimate team.
3
Wracam po całym dniu nieobecności na La Bambę i Twittera i aferka widzę jest ale po co? przecież wszyscy w madrycie przez tyle lat twierdzili że ta nagroda jest nic nie warta a teraz płacz jakby to było cenniejsze od mistrzostwa świata. Śmieszny klub i piłkarze.
3
@Kuchar oby nie bo pewnie do końca sezonu by wrócił zidane ze swoim klaskaniem.
0
Był wgl jakiś odcinek awantury w którym były wykorzystane wszystkie pytania w finale? Bo mam wrażenie że jest 3-4 max i po grze.
0
@clyde ewidentnie, oczy jak 5 zł.
1
Franek bierz się do roboty teraz, oby tylko zieloni nie wygrali, zero sympatii do nich.
0
Ta z zielonych jakaś nawiedzona, nie lubię takich ludzi ale niebiescy i żółci sami sobie winni, wchodzą wysoko i odpuszczają.
0
ma ktoś może to zdjęcie naszych wychowanków z napisem made in la masia w miare dużej roździelczości?
0
Tam są takie hektary w środku że trzeba ich dobić.
1
Trzymać to panowie kurde
0
Na rozgrzeszenie lewego powiem że chyba był spalony raphinhii
0
Pena wariacie co Ty robisz.
1
Yamal fatalne decyzję dzisiaj.
1
Frenkie kurde, zagraj w końcu dobry mecz.
6
Gavi niech lepiej nie wchodzi bo dwa jego wejścia ciałem i ten śmieć da mu dwa żółtka.
7
Wyglądamy fatalnie z piłką przy nodze, nie ma świeżości niestety.
2
Fermin baza w przerwie, chłop bez sił jest zresztą po naszych widać że są zajechani.
4
Widać ten jeden dzień mniej odpoczynku.
2
Sędzia się kompromitu jak dotąd.
0
O kurwa pena, życiową interwencja.
3
To jest żółta nie mówiąc już o faulu.
0
Początek podobny jak z Bayernem, nie istniejemy
0
Real musi my możemy, zagrajmy z głową i polotem i lecimy z tą blado ciemną ekipą.
4
Ale KO w pierwszej walce w karcie głównej UFC, podwójny obrotowy łokieć, coś fenomenalnego.
0
@LeoMessiiBarcaPepa zależy od innych walk ale raczej nie wcześniej niż 22.