0

A nie miał De La Fuente wygrać? xd

0

@La Pulgaa 23 lekko

0

@Deviler to dopiero początek, nie dziwię się jak biali swoją galę zrobią i dadzą temu pajacowi złotą piłkę jak w Arabii wręczają Cristiano te puchary podobne do mistrzostwa świata xD

0

@Encore 99% kibiców realu nie wie kim jest Mario Lemina ale dobrze mówi więc jest top xdd

3

Recital FC Barcelony tam jak narazie xd

11

Brawo Gullit, ogarnąłeś te sprawę jak Twoja karta w ultimate team.

3

Wracam po całym dniu nieobecności na La Bambę i Twittera i aferka widzę jest ale po co? przecież wszyscy w madrycie przez tyle lat twierdzili że ta nagroda jest nic nie warta a teraz płacz jakby to było cenniejsze od mistrzostwa świata. Śmieszny klub i piłkarze.

3

@Kuchar oby nie bo pewnie do końca sezonu by wrócił zidane ze swoim klaskaniem.

0

Był wgl jakiś odcinek awantury w którym były wykorzystane wszystkie pytania w finale? Bo mam wrażenie że jest 3-4 max i po grze.

0

@clyde ewidentnie, oczy jak 5 zł.

1

Franek bierz się do roboty teraz, oby tylko zieloni nie wygrali, zero sympatii do nich.

0

Ta z zielonych jakaś nawiedzona, nie lubię takich ludzi ale niebiescy i żółci sami sobie winni, wchodzą wysoko i odpuszczają.

0

ma ktoś może to zdjęcie naszych wychowanków z napisem made in la masia w miare dużej roździelczości?

0

Tam są takie hektary w środku że trzeba ich dobić.

1

Trzymać to panowie kurde

0

Na rozgrzeszenie lewego powiem że chyba był spalony raphinhii

0

Pena wariacie co Ty robisz.

1

Yamal fatalne decyzję dzisiaj.

1

Frenkie kurde, zagraj w końcu dobry mecz.

6

Gavi niech lepiej nie wchodzi bo dwa jego wejścia ciałem i ten śmieć da mu dwa żółtka.

7

Wyglądamy fatalnie z piłką przy nodze, nie ma świeżości niestety.

2

Fermin baza w przerwie, chłop bez sił jest zresztą po naszych widać że są zajechani.

4

Widać ten jeden dzień mniej odpoczynku.

2

Sędzia się kompromitu jak dotąd.

0

O kurwa pena, życiową interwencja.

3

To jest żółta nie mówiąc już o faulu.

0

Początek podobny jak z Bayernem, nie istniejemy

0

Real musi my możemy, zagrajmy z głową i polotem i lecimy z tą blado ciemną ekipą.

4

Ale KO w pierwszej walce w karcie głównej UFC, podwójny obrotowy łokieć, coś fenomenalnego.

0

@LeoMessiiBarcaPepa zależy od innych walk ale raczej nie wcześniej niż 22.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?