4

Ależ gol Sucica jasny gwint.

0

@icmmii wejdzie, Fiorentina w drugiej połowie nie istnieje.

0

@icmmii ja mam ostatnie zdarzenie że obie strzelą, masakra xdd

0

@Pnog37 ryzykujemy że zepsuje 2-3 sytuację w meczu i stracimy pkt, według mnie pkt w lidze są ważniejsze niż te parę milionów.

0

Ale jaja w meczu Girony, fatalne dwa karne piłkarzy Bilbao xd

2

@Pnog37 chyba obniżyć patrząc co on wyrabia.

1

Ferran znów w pierwszym składzie, o co tu chodzi?

0

@FcPortoFan1999 za dużo chłopak w GOWa pograł i kratos mu do głowy wszedł xd

0

@LukaszFan tak, zaczną od takiej kwoty jaką mieli w po pierwszym etapie a że tutaj o tym decydowali niebiescy to powinni mieć 19500

2

Te pytania narazie nie są zbyt trudne

0

Co by nie mówić o Justynie to potrafi w licytacje.

14

Bardzo doceniam takich specjalistów od przygotowania fizycznego, potrzebna do tego jest ogromna wiedza i lata praktyki, można powiedzieć że to ciągła nauka na żywym organizmie bo każde ciało jest inne i inaczej reaguje na te same bodźce.

0

@BorzyKrzys za Mają to nawet na koniec świata.

1

@fc20barca Messi,Federer,LeBron,Bolt.

2

@bartekvisca problem z filmami w dzisiejszych czasach jest taki że jak ktoś nakręci dobry film to robione jest wszystko ze strony sponsorów, dystrybucji, firm strimingowych aby wycisnąć to do ostaniej kropli i robić kontynuację a jak dobrze wiemy cięzko kopiuje się coś bardzo dobrego i często te kontynuacje to zwykły kicz.

0

@maciekofcb ja za taki tekst dostałem bana więc bym uważał ;)

0

@Nazio_87 Sofia top.

9

@marcin62 największy problem tego kraju to religia w szkołach... faktycznie uczniom przeszkadza ta jedna piątka czy nawet szóstka która podnosi średnią na koniec roku.

2

@clyde patrzysz przez pryzmat realu bo tam prawie wszyscy są czarnoskórzy i wszyscy wkurzający xd

0

@lioney10 zajechani po derbach, może z ławki da ktoś jakiś impuls.

2

@Adran360 o kurde, wykończenie top.

4

Lewy lepszy negocjator od Deco.

3

@Essos tak masz jeszcze wolne xd

0

@Loszo około roku leczy kontuzje w al hilal to ja nie wiem czy w ogóle zdązył zadebiutować.

0

Ferran jako piłkarz nie ma żadnych zalet.

0

Ferran schodz z tego boiska i się przestań kompromitować, ten gość nie rozumie gry.

3

Bardzo dobra pierwsza połowa jak na grę w 10.

0

@Kamiloza91 psg bez Dembele traci jednak sporo szybkości z przodu, tylko Barcola jest w stanie tam coś wyczarować więc mnie taki kurs średnio dziwi.

0

@Arden gdyby grabara miał niemiecki paszport to nawet nie był by powoływany do reprezentacji.

16

Sergi powiedz xd Nie wiem czemu ale bawi mnie to zdanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?