0

@Nightraider właśnie przez to ze Flick wolal Martina nie zostal prawdopodobnie

0

W sumie to nie zrobil nic ponadto co w ostatnich meczach, też próbował strzałów z dziwnej pozycji az w końcu siadło

0

@Nightraider Martin to wybor Flicka, moze wiecej zaufania dla Forta i grałby na odpowiednim poziomie

0

Martwi, przed rewanżem że nasi nie potrafili wyjść na prowadzenie, zawsze to było gonienie wyniku i wtedy w tej motywacji udalo sie coś zrobic, ale dopiero po tym jak Inter strzelił. W rewanżu tal nie można

0

@parpe nie ma prawa psuć takich setek, gdyby nie Yamal to przez jego akcje byśmy przegrali z tak słabym Realem

0

@Sulimo no tylko taka różnica, że my krytykujemy jak gra źle a Ty krytykujesz bo nienawidzisz nawet jak gra dobrze. I Ty pouczasz, ok..

0

@Sulimo łatwo mówić po strzelonej bramce i asyście, a jak zawalił dwie setki z Realem to też tak pisałeś?
Bo Fatiego wyzywales od nieudaczników za zepuscie jednej sytuacji nie tak dobrej

0

@Luciano99 czyli pijani wierzyli, a trzeźwi nie?

1

@michal26 23 lata ma

3

@Hubertusk Martin nawet nie jest z la masii i technicznie to nie ten poziom

1

@Aragorn33 Mbappe to moze najlepszy biegacz ale nie piłkarz

0

@PatrychoO o właśnie chyba tak

0

Ej przypomnijcie jak to było z golami na wyjeździe, jak mamy to 3:3 to co to oznacza w dawnej formule?

0

@Bogan nie wiem może zaćmienie, ale nadal mi sie wydaje, że gole na wyjeździe byly liczone za 2 xD
Dobra dopytalem macie racje

0

@Striker nie pamiętam serio xd

0

@Bogan ja pamiętam ze gole na wyjeździe liczyly sie podwójnie, a jak inaczej?

0

@Striker to by bylo 6:5, dla Interu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston a z Yamalem kto mial racje? Rpahinha strzelil ale pierwsza polowa i mecz z Realem dramat. Ty tylko wypominasz jak sie pomyle a jak mam racje to też zacytuj, zapraszam

5

@Striker dobrze że wycofali zasade goli na wyjeździe, bo byśmy byli w dupie

1

Odpalcie streama na fcbarca na yt to lepsze niz te szczochy z Canal plus

0

Dziwne, ze Yamal jeszcze nie ma swojej przyspiewki bo jako on ratujen
dupe asystami, czy akcjami jak ta z golem to niepojęte

4

Yamal magiczny, zawsze jak już wątpisz to on bierze piłkę i indywidualna akcja ratuje nam dupe, to sie przekładatez na mental reszty zespołu. Cudowny dzieciak i żaden Raphinha nie ma opcji dostać ZP przed nim

0

Trafilem z golami Yamala i Rekina przed meczem

1

Irytuje ze ten Raphinha to taka swieta krowa i gra chuja a jest na palcu jak i z Realem. Już lepszy Femrin na LS xD

0

Hejtujcie dowoli, fati by dal wiecej niz Raphinha w tej formie. Do Yamala sie nie myliłem

1

Wkurwia mnie ten Rpahinha, nawet sie nie stara

0

Brazol na zlota piłkę. Nie ma.podjazdu do Yamalka xDDD

1

Te studio na cbs sports z Henrym to inny poziom niż te polskie nudy, robią se jaja, wszystko na luzie. Aż szkodza że żadna polska tv nie ma.dostepu do anglojezycznych kanałów.

0

@regatta52 właśnie De Jong gra w kratke. Gavi zagral dobry mecz z Pedrim z Mallorca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?