0

@Gaucho a najśmieszniejsze ze on ma z nich najlepszystrzal z dystansu

3

Fllorentino chce Salibe, znowu ciemny francuz. To chyba jakieś zboczenie albo rasizm do białych

2

@Volk nie zrobi transferów, chyba że za darmo

0

@Darek_Maruszczak ok dzięki za wyjaśnienie

0

@Darek_Maruszczak Bo wydawalo mi sie, że Landre Farry grał w Barcy Atletic a teraz jest w tych rozgrywkach

0

Czemu Fernandezowie nie grają w tych rozgrywkach?

0

Jakie komentarze na notatniku pod artykulem o ojcu Yamala xD oni naprawdę myślą, że każdy kocha Real i marzy by tam grać, nawet taki Yamal który nimi gardzi

0

Nie tylko analitycy ale też sztaby od przygotowania fizycznego. Deco tu zrobił robote i bez tego byśmy nie byli tam gdzie jesteśmy

2

@blakkudium wygląda jak jakiś schab

0

@Fantastyczny Chłopiec instaluje system na nieo co jakiś czas

0

@AdrianFCB10 Yamal ma zdolnosc do odwracania mecz i to pokazal na Euro, w LM i wczoraj.

0

@ACMaldini3 niby czemu nie, ostatnio zagrał lepiej niż Raphinha wczoraj. Jak Raphinha utrzyma ta forme to zaraz go Flick odstawi

0

@Marcelinho99 nie bo tam nie ma Yamala. Jego podania i wizja to nie zasluga Flicka

0

@ShawnC akurat Fermin świetnie zagral, tlyko bardziej w defensywie

0

@Borry zrobili remontade, ale tylko na chwile

1

@pioz123 jak nie będą marnować setek jak wczoraj Raphinha to Inter bez szans

0

@pioz123 a gdzie Ty ten strach widzisz?

0

@gruchaxd7 to pokaż ta nute

0

@Salchent Ferran zagral dobrze od 1 minuty, Raphinha nie dowiózł

10

Ale to bydło w tym Realu, my mieliśmy kryzys tyle lat i nie pamiętam żeby nasi tak sie rzucali

1

Tchuameno widać, że chcial uszkodzić naszych, ten wpis potwkerdza ze faulowal z premedytacja

0

@Pedri16Future ten Araujo

0

@Seledynowy nawet nie bylo widac ze mu zalezy, chyba tylko na tym by z kazdej pozycji oddawać slaby strzał. On jechał na motywacji, bez tego jest średni

1

@Messibestplayerintheworld na tvp sport online bylo

1

Perez sie skompromitowal, sędziowie pomogli a to nie wystarczyło

1

Fati i Yamal to nowi amigosi

2

Laporta slodziak wszystkich przytulil

0

Kibice Barcy jacy tam podnieceni piłkarzami Realu xD

2

Rudiger juz spokojny ale chlop ma problem z panowaniem nad soba jakieś instynkty dzikie

1

Perez co sędziów bojkotowal teraz łapkę podaje, hipokryzja master

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?