Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Arsenal jest lepszy a przegrywa
2
@Gibbon_FCB to jest dobre bo niewiadomo kogo pilnować
0
Ale mialem zwieche myślałem ze gol dla PSG ufff
0
Neves powinien zlapac drugie żółtko w tym momencie
1
@Eklerek nie mówi Fak off to może nie
0
Saka tu strzeli gola
0
@regatta52 nie no jest taki od dawna, jak okazujesz złość w ten sposób
6
Początkowe minuty Arsenal byl troche obsrany a jak zaczęło wychodzić to nabrali pewności, fachowa analiza
4
Al Kadafi ma ziomkow w Uefie, oby nie byli w finale bo jak my dojdziemy to też będą wały
0
Hahahaha Borek, "brawo Kiwior, przepraszam to byl Merino "
0
@regatta52 kartke za odkopanie piłki
4
Ale przekręcili Arsenal teraz
0
Saka sie może podobac dzisiaj i z Realem, na Euro za to był słaby
0
@Lordzi tak, Yamal by wjzedzal jak w maslo ale widac jak to powoduje problemy z kryciem w środku
1
PSG bardzo szeroko sie ustawia, nawet w pomocy i dzięki temu rozciągają gre i jest gdzie podać
0
@regatta52 bo Arsenal wygląda jak Leganes na razie
0
Ciekawe co sobie Mbappe myśli
2
Ale Enrique udowodnil skilla bo byl nazywany wuefista jeszcze niedawno. Real ma mega kadre i widać co grają a co gra PSG
2
On dopiero teraz gra jakby byl wart 150 mln xD
1
Ale by byla lipa jakby uciszal tak Barca w LM, tfuu
1
Masakra jeszcze on
1
@PatrychoO bo w Anglii jest 20
0
@VamoSBarca88 na tvp nie było
0
Boras na majku to jest to
0
@takisobiektos wątpię, pewnie byli naiwni zwyczajnie, ze Canal wybierze inne mecze jako te pierwszego wyboru
6
@takisobiektos po co, bo Lewandowski a jak dołączyl Szczęsny to juz w ogóle
7
Patologia ta liga mistrzow w tvp, żadnego meczu Barcy cała edycje a nie oszukujmy sie po co te prawa kupili
1
Piękny moment w ostatnim klasyku
0
@Lucyffffer1922 w sumie ten kanał zlikwidowali, bo na mtv Polska zawsze jakieś programy leciały a gejowe to już w tamtych latach
2
@Eklerek u mnie przed szkola sie tego słuchało i całe dnie