0

Arsenal jest lepszy a przegrywa

2

@Gibbon_FCB to jest dobre bo niewiadomo kogo pilnować

0

Ale mialem zwieche myślałem ze gol dla PSG ufff

0

Neves powinien zlapac drugie żółtko w tym momencie

1

@Eklerek nie mówi Fak off to może nie

0

Saka tu strzeli gola

0

@regatta52 nie no jest taki od dawna, jak okazujesz złość w ten sposób

6

Początkowe minuty Arsenal byl troche obsrany a jak zaczęło wychodzić to nabrali pewności, fachowa analiza

4

Al Kadafi ma ziomkow w Uefie, oby nie byli w finale bo jak my dojdziemy to też będą wały

0

Hahahaha Borek, "brawo Kiwior, przepraszam to byl Merino "

0

@regatta52 kartke za odkopanie piłki

4

Ale przekręcili Arsenal teraz

0

Saka sie może podobac dzisiaj i z Realem, na Euro za to był słaby

0

@Lordzi tak, Yamal by wjzedzal jak w maslo ale widac jak to powoduje problemy z kryciem w środku

1

PSG bardzo szeroko sie ustawia, nawet w pomocy i dzięki temu rozciągają gre i jest gdzie podać

0

@regatta52 bo Arsenal wygląda jak Leganes na razie

0

Ciekawe co sobie Mbappe myśli

2

Ale Enrique udowodnil skilla bo byl nazywany wuefista jeszcze niedawno. Real ma mega kadre i widać co grają a co gra PSG

2

On dopiero teraz gra jakby byl wart 150 mln xD

1

Ale by byla lipa jakby uciszal tak Barca w LM, tfuu

1

Masakra jeszcze on

1

@PatrychoO bo w Anglii jest 20

0

@VamoSBarca88 na tvp nie było

0

Boras na majku to jest to

0

@takisobiektos wątpię, pewnie byli naiwni zwyczajnie, ze Canal wybierze inne mecze jako te pierwszego wyboru

6

@takisobiektos po co, bo Lewandowski a jak dołączyl Szczęsny to juz w ogóle

7

Patologia ta liga mistrzow w tvp, żadnego meczu Barcy cała edycje a nie oszukujmy sie po co te prawa kupili

1

Piękny moment w ostatnim klasyku


0

@Lucyffffer1922 w sumie ten kanał zlikwidowali, bo na mtv Polska zawsze jakieś programy leciały a gejowe to już w tamtych latach

2

@Eklerek u mnie przed szkola sie tego słuchało i całe dnie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?