3

Chyba wszyscy dobry mecz poza Martinem i Rpahinha

3

3 klasyk na morde po tym calym pajacowaniu xDD

1

Vamos karma za bycie takimi mendami

1

Oni sie zachowuja jak dzicz a potem rasizm xDDD

1

Ten czlowiek jest niebezpieczny

3

Ten juz sie kladzie

0

Karma is a bitch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Raphinha to pupilek, caly mecz nic nie zrobil, ale będzie grał

2

Sami oddaliśmy ten mecz tymi glupimi strzalami obok bramki, nie ma co beczec. Dobrze że wyrównali

0

Ja tam karnego nie widze, jakby wbil korek sam w murawe przez co upadl

1

Nie ma wedlug mnie

0

Zahaczyl o murawe chyba

0

Yamal robi większość goli w tym klubie

0

Yamal zlota pika a nie zaden brazol

0

Ferran sorry za kazdy hejt. Ale Raphinha słaby mecz

0

Zmienic go na Fatiego i robi z tego gola

0

Fati musi go zmienić xD żenada

0

Raphinha to taki samolub

0

Na var jest lysy co nigdy nie daje kartek Getafe meczach nami, kto by sie spodziewal ze nic nie będzie widział

1

Perez to mafia, sędziowie boja sie ze stracą praca po prostu

1

Co ten Raphinha odwala dzisiaj

0

Ten na varze nic nie widzi haha typowy madryciaka oni go chcieki zmienić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Yamal ale czysci męczennika xD

1

Ta menda z 14 powinna dostac juz czerwo

1

Dobrze mArtin za faul na Tuchemeni

0

Psy madryckie,dobrze ze nie kolano

0

Za duzo graja z Martinem

7

Najpiękniejszy gol Pedriego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?