Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker wbiegl w pole karne co Dembele robi 50 razy na mecz, dla mnie tutaj przytomnie zachowal sie Gavi i podal do Dembele
1
@Kessie Co jest w nim najlepsze to ze zawsze jak gra to trzyma poziom, nie mozna powiedziec o nim ze zagral zle, albo cos zawalił
0
@Elvisek to niech go posadzi na lawe i da grac Torre ktory gra do przodu
0
@Ktos11111 dokładnie
0
@Kitek1640 mail 6 strat wiec tyle co nic ale znawcy musza sie wypowiedziec
1
@pax Z tym sie zgodze ale to raczej wina trenera i braku wycwiczenia tego na treningach, tu nie moze biegac jeden zawodnik tylko caly kolektyw i od tego jest trener
0
@maniak33333 Też wole innych w ataku ale to mi sie akurat podobalo, zeby jeszcze w grze byl taki zawzięty, wole to niz zachowanie dziewczynek jak u De jonga i kilku innych Barcelonistow
4
@michal26 Każdy ma prawo mieć swoje zdanie w tym temacie. Tobie sie wydaje, że bedziesz bezpieczniejszy, z drugiej strony ryzyko napadu i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu rośnie a jak ktos jest zdrowy psychicznie i naprawde mu zależy na pozwoleniu na broń to przecież może sobie zrobić. Ostatnio 6 latek postrzelil nauczyciela w szkole i to jest skutek uboczny dostępu do broni. Jesli myslisz ze edukacja wszystko załatwi to chyba mało z ludzmi miałeś doczynienia i nie wiesz jakie pojeby chodza po tym świecie.
0
@Kessie Dwa samce alfa
9
@michal26 jakby obywatele mieli broń w tym chorym kraju to strach by było na ulice wyjść
0
@michal26 no i dlatego ciężko na to patrzec, mamy dobrych zawodnikow ale gubią sie a zwłaszcza młodzi
0
@norbi77 Sytuacja z Nanim byla najlepsza
0
@michal26 Może tak gral jak mu trener kazał, ciekawe jak tam wyglądają intrukcje taktyczne bo w meczu nic nie wygląda jak by bylo przygotowane
0
Swoją droga reakcja Ferrana dzisiaj to mam wrażenie wyraz frustracji, wchodzi chłop na boisko, walczy o skład i nie dostaje żadnej pilki, nie ma gry do przodu to sie wkurzył i wyżył na Saviciu
1
@pax Ale też zepsul kontre w końcówce meczu. Nie byl najgorszy z pomocy ale mnie nie zachwycil, za bardzo holuje piłkę albo niecelnie podaje zwłaszcza w ataku. 17 strat to bardzo dużo jak na pomocnika
4
@Pawel13sz Gra jak gra ale przynajmniej ma jaja i walczy
0
@LukaszFan mial ich az 17
0
@pax A ile było tych akcji ofensywnych bo sobie nie przypominam zbyt wielu?
0
@tbas powiedz to fanatykom to cie zabiją, dramatyczny byl
0
@tbas 17 strat
0
Słaba pomoc która nie stwarza sytuacji bramkowych
0
@draxidox tak jak wszyscy w ataku gdzie pomoc nie umiala wyjsc z wlasnej polowy, atak to byli statysci
2
@Comfortable_ nie stworzyli nic poza jedna sytuacja a tu spusty nad nimi, ale Gavi przynajmniej walczył i dal asyste
1
@Comfortable_ ja nie wiem jak on sie mogl dzisiaj podobac, mogl poprowadzic kontre zwolnil, holował pilke, duzo strat, Gavi o wiele lepszy dziś
0
@Salchent a kto z ataku cos pokazal? Pomoc miala problem stworzyc cokolwiek
1
@Kgorecki2500 Altetico nas zdominowalo od gola, zero kreacji i wybijanie pilki na pałe
1
@Romario87 Ja juz stracilem wiare w tego Xaviego po tym meczu, dramat
0
@doc jedyny w którym jeszcze widze nadzieje, reszta pomocy dno
3
Zamiast dać pograć przebojowemu Torre lepiej wpuścić grubasa Kessiego ktory niewiadomo co robi w tym klubie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika