0

@Zoker wbiegl w pole karne co Dembele robi 50 razy na mecz, dla mnie tutaj przytomnie zachowal sie Gavi i podal do Dembele

1

@Kessie Co jest w nim najlepsze to ze zawsze jak gra to trzyma poziom, nie mozna powiedziec o nim ze zagral zle, albo cos zawalił

0

@Elvisek to niech go posadzi na lawe i da grac Torre ktory gra do przodu

0

@Ktos11111 dokładnie

0

@Kitek1640 mail 6 strat wiec tyle co nic ale znawcy musza sie wypowiedziec

1

@pax Z tym sie zgodze ale to raczej wina trenera i braku wycwiczenia tego na treningach, tu nie moze biegac jeden zawodnik tylko caly kolektyw i od tego jest trener

0

@maniak33333 Też wole innych w ataku ale to mi sie akurat podobalo, zeby jeszcze w grze byl taki zawzięty, wole to niz zachowanie dziewczynek jak u De jonga i kilku innych Barcelonistow

4

@michal26 Każdy ma prawo mieć swoje zdanie w tym temacie. Tobie sie wydaje, że bedziesz bezpieczniejszy, z drugiej strony ryzyko napadu i ciężkiego uszczerbku na zdrowiu rośnie a jak ktos jest zdrowy psychicznie i naprawde mu zależy na pozwoleniu na broń to przecież może sobie zrobić. Ostatnio 6 latek postrzelil nauczyciela w szkole i to jest skutek uboczny dostępu do broni. Jesli myslisz ze edukacja wszystko załatwi to chyba mało z ludzmi miałeś doczynienia i nie wiesz jakie pojeby chodza po tym świecie.

0

@Kessie Dwa samce alfa

9

@michal26 jakby obywatele mieli broń w tym chorym kraju to strach by było na ulice wyjść

0

@michal26 no i dlatego ciężko na to patrzec, mamy dobrych zawodnikow ale gubią sie a zwłaszcza młodzi

0

@norbi77 Sytuacja z Nanim byla najlepsza

0

@michal26 Może tak gral jak mu trener kazał, ciekawe jak tam wyglądają intrukcje taktyczne bo w meczu nic nie wygląda jak by bylo przygotowane

0

Swoją droga reakcja Ferrana dzisiaj to mam wrażenie wyraz frustracji, wchodzi chłop na boisko, walczy o skład i nie dostaje żadnej pilki, nie ma gry do przodu to sie wkurzył i wyżył na Saviciu

1

@pax Ale też zepsul kontre w końcówce meczu. Nie byl najgorszy z pomocy ale mnie nie zachwycil, za bardzo holuje piłkę albo niecelnie podaje zwłaszcza w ataku. 17 strat to bardzo dużo jak na pomocnika

4

@Pawel13sz Gra jak gra ale przynajmniej ma jaja i walczy

0

@LukaszFan mial ich az 17

0

@pax A ile było tych akcji ofensywnych bo sobie nie przypominam zbyt wielu?

0

@tbas powiedz to fanatykom to cie zabiją, dramatyczny byl

0

@tbas 17 strat

0

Słaba pomoc która nie stwarza sytuacji bramkowych

0

@draxidox tak jak wszyscy w ataku gdzie pomoc nie umiala wyjsc z wlasnej polowy, atak to byli statysci

2

@Comfortable_ nie stworzyli nic poza jedna sytuacja a tu spusty nad nimi, ale Gavi przynajmniej walczył i dal asyste

1

@Comfortable_ ja nie wiem jak on sie mogl dzisiaj podobac, mogl poprowadzic kontre zwolnil, holował pilke, duzo strat, Gavi o wiele lepszy dziś

0

@Salchent a kto z ataku cos pokazal? Pomoc miala problem stworzyc cokolwiek

1

@Kgorecki2500 Altetico nas zdominowalo od gola, zero kreacji i wybijanie pilki na pałe

1

@Romario87 Ja juz stracilem wiare w tego Xaviego po tym meczu, dramat

0

@doc jedyny w którym jeszcze widze nadzieje, reszta pomocy dno

3

Zamiast dać pograć przebojowemu Torre lepiej wpuścić grubasa Kessiego ktory niewiadomo co robi w tym klubie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?