Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mixtape Mają Viniciusa na LS
0
@mekston ok to kolejny, wiec jest ich niewielu, Fatiego zatrzymala kontuzja i niewiadomo gdzie nylby teraz gdyby nie to. Messsi w w jego wieku mial tylko 21 goli
1
@MESSIah16 Pewnie tylko dlatego, że sprawa jest naglosniona. W każdej innej sytuacji poszedł by siedzieć
1
@BulaKG Ogólnie to od roku staram sie nie pić bo miałem slaba akcje po alkoholu więc zazwyczaj to zerówki
2
@Eto'o9 R10 To jest w ogóle szalone, że w chwili obecnej wymaga sie od takich zawodników 20 lat i młodszych aby grali super i to w każdym meczu, podczas gdy kilka lat temu piłkarze w tym wieku dopiero sie ogrywali grając ogony a top forme mieli kilka lat później. Jaki zawodnik wymiatal w wieku 20 lat? Nie liczac Mbappe
0
@Kozinho. Syf, nie pije takich wynalazkow
0
@kulek22 Lazy panda 0
0
Kupiłem piwo z odkrecanym kapslem, nie wiedziałem że takie bajery wprowadzili
1
@bartas97 Wszyscy sa siebie warci co za różnica który to powiedział, sprzedali sie i tyle
0
@KlonaZepan kiedy tam ostatnio gral? Ja pamiętam z intercity i zagrał świetnie
0
@shahman Mam nadzieję że Torre wiecej pogra
0
@FCB24 daj Raphinhi zagrać na jego pozycji
0
@Encore To hiszpanskie trzecioligowce lepiej wyglądają
0
Która to liga te Charlton? Ledwo biegają tep pilkarzyki
0
@Rust_Cohle O nie, tylko nie to
2
@Rust_Cohle Odbiło mu sie od kostki jak Darwinowi ostatnio
1
Ładnie chodzi ten Garnacho
2
Ładnie to uderzył Antonio
8
@Maciux7 16/17 latek walił bramke za bramka w doroslej pilce i nie gral wybitnie
1
Znowu pokazal gacie z cr7 xd
0
Te numery w Anglii glupio wygladajo, jednak hiszpański uklad lepszy
0
@Emhyr Nie ważne czy wchodzi ale czytanie tego po raz enty jest frustrujace dla kazdego kto jeszcze werzy w tego czy innego pilkarza, nic to nikomu nie daje
2
@cris2706 Nie ma sensu zaczynać dyskusji bo hejterzy sobie znaleźli kozła ofiarnego i beda to powtarzać do znudzenia a inni ida za nimi bo widza, ze to daje zielone
0
@Emhyr Ile można o tym pisac, gra poniżej swojego poziomu, miewa przebłyski, ale codziennie 10 dyskusji i wypominanie jaki to jest słaby to zwykły hejt. Od tego nie zacznie grać lepiej
0
@P33ck oni sa zaślepieni nienawiscia do Fatiego jakby im pół rodziny wybil, kibice. To samo z Dembele robili
0
@Rust_Cohle Ty sie martw o Darwina lepiej
0
@Encore za 5 lat będzie w innym miejscu albo będzie top, albo niewypał i teraz tego nie da sie ocenić.
2
@Emhyr skończ juz hejtowac tego Fatiego bo to żałosne. Za to Twoj Dembuś 5 lat potrzbowal aby być przydatnym. Czemu Fatiemu nie dasz 5 lat?
3
Ciekawe czy ktokolwiek przeczyta tekst czy jak typowy hejter od razu da "nie" i sobie pójdzie, co juz widać po ankiecie. Ja bym chętnie zobaczyl Ansu w składzie z Pablo Torre, obaj dobrze grają z klepki i pierwszej piłki
0
@Emhyr Tego nie wiemy co oczekuje trener, a pilkarz czasami musi dać coś od siebie jak chce wskoczyć poziom wyżej. We Francji gral tak samo przyspawany do lini bocznej a Mbappe szukał strzału