2

@Mixtape Mają Viniciusa na LS

0

@mekston ok to kolejny, wiec jest ich niewielu, Fatiego zatrzymala kontuzja i niewiadomo gdzie nylby teraz gdyby nie to. Messsi w w jego wieku mial tylko 21 goli

1

@MESSIah16 Pewnie tylko dlatego, że sprawa jest naglosniona. W każdej innej sytuacji poszedł by siedzieć

1

@BulaKG Ogólnie to od roku staram sie nie pić bo miałem slaba akcje po alkoholu więc zazwyczaj to zerówki

2

@Eto'o9 R10 To jest w ogóle szalone, że w chwili obecnej wymaga sie od takich zawodników 20 lat i młodszych aby grali super i to w każdym meczu, podczas gdy kilka lat temu piłkarze w tym wieku dopiero sie ogrywali grając ogony a top forme mieli kilka lat później. Jaki zawodnik wymiatal w wieku 20 lat? Nie liczac Mbappe

0

@Kozinho. Syf, nie pije takich wynalazkow

0

@kulek22 Lazy panda 0

0

Kupiłem piwo z odkrecanym kapslem, nie wiedziałem że takie bajery wprowadzili

1

@bartas97 Wszyscy sa siebie warci co za różnica który to powiedział, sprzedali sie i tyle

0

@KlonaZepan kiedy tam ostatnio gral? Ja pamiętam z intercity i zagrał świetnie

0

@shahman Mam nadzieję że Torre wiecej pogra

0

@FCB24 daj Raphinhi zagrać na jego pozycji

0

@Encore To hiszpanskie trzecioligowce lepiej wyglądają

0

Która to liga te Charlton? Ledwo biegają tep pilkarzyki

0

@Rust_Cohle O nie, tylko nie to

2

@Rust_Cohle Odbiło mu sie od kostki jak Darwinowi ostatnio

1

Ładnie chodzi ten Garnacho

2

Ładnie to uderzył Antonio

8

@Maciux7 16/17 latek walił bramke za bramka w doroslej pilce i nie gral wybitnie

1

Znowu pokazal gacie z cr7 xd

0

Te numery w Anglii glupio wygladajo, jednak hiszpański uklad lepszy

0

@Emhyr Nie ważne czy wchodzi ale czytanie tego po raz enty jest frustrujace dla kazdego kto jeszcze werzy w tego czy innego pilkarza, nic to nikomu nie daje

2

@cris2706 Nie ma sensu zaczynać dyskusji bo hejterzy sobie znaleźli kozła ofiarnego i beda to powtarzać do znudzenia a inni ida za nimi bo widza, ze to daje zielone

0

@Emhyr Ile można o tym pisac, gra poniżej swojego poziomu, miewa przebłyski, ale codziennie 10 dyskusji i wypominanie jaki to jest słaby to zwykły hejt. Od tego nie zacznie grać lepiej

0

@P33ck oni sa zaślepieni nienawiscia do Fatiego jakby im pół rodziny wybil, kibice. To samo z Dembele robili

0

@Rust_Cohle Ty sie martw o Darwina lepiej

0

@Encore za 5 lat będzie w innym miejscu albo będzie top, albo niewypał i teraz tego nie da sie ocenić.

2

@Emhyr skończ juz hejtowac tego Fatiego bo to żałosne. Za to Twoj Dembuś 5 lat potrzbowal aby być przydatnym. Czemu Fatiemu nie dasz 5 lat?

3

Ciekawe czy ktokolwiek przeczyta tekst czy jak typowy hejter od razu da "nie" i sobie pójdzie, co juz widać po ankiecie. Ja bym chętnie zobaczyl Ansu w składzie z Pablo Torre, obaj dobrze grają z klepki i pierwszej piłki

0

@Emhyr Tego nie wiemy co oczekuje trener, a pilkarz czasami musi dać coś od siebie jak chce wskoczyć poziom wyżej. We Francji gral tak samo przyspawany do lini bocznej a Mbappe szukał strzału

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?