2

@Mns21 Lewy nie istnieje z ciężkimi rywalami w tym sezonie

0

@Danger204 w sumie to nie wiem

1

@shahman Jeszcze jutro pan ze zdjęcia z brameczka zamyka mordy hejterom

7

Enrique takiego pilkarza jak Moreno nie wziął na mundial a bezjajecznym Asensio gral na 9

5

Dzięki Setien i Villareal

1

Ten Vinicius jak patol sie zachowuje

0

Dretwy ten atak Realu, już wole naszych wariatów na skrzydlach

0

Ten Twarowski odklejony tu kontrowersja a wcześniej nie

1

Ale karma szybko wrocila xd

0

Drukarze wstrętni

1

Ta liga to żart hahaa

4

Pięknie Villareal

1

@MesQueUnClub_87 Dlatego wole PC i nie musze dodatkowo dopłacać za granie online

1

@Roobo Obawiam sie ze w drugiej połowie spuchną i za wczesna wyciąganie wniosków

0

Ten Valverde cały mundial i od powrotu totalny zjazd

0

Ale ten Reaal pogubiony, ale Barca by juz ze 3 straciła

0

Setien tak niby farmer a fajnie graja

0

Ale klepie ten Villareal

0

@DonMatteo901 w innym kolorze mu przeszczepili

1

@Nazio87 Mam przeczucie że to Lewy, leci na hajs jak malo kto ciągle reklamy itp

1

@DonMatteo901 Wszystko dla premii, zero godności. Ja już tej kadrze nie bede w stanie kibicować

0

@bartekvisca To chyba tylko w Polsce taka wiocha

0

@Lionel_Messi10 Jakieś araby sypna tyle co Ronaldo i pójdzie tam

0

@Volk Bo w to sie nie da grać

2

@PatrychoO Ja najbardziej z nich Deulofeu, szkoda że w Barcy mu nie wyszło

1

@Krystian1588 Stary to i życia sie nauczył

3

@Sau_Ron Podobno historia kołem sie toczy więc jeszcze czasy wrócą

0

@mikokarla Fati w niczym nie jest gorszy od obojga skrzydlowych. Raphinha pierwszy dobry mecz zagrał. Dembele dziesięć sytuacji zepsuje zanim bramke strzeli

0

@Kgorecki2500 Po mundialu by ktos dal ale im sie spieszyło i w depseracji go chcieli oddać

0

Oczywiście że tak. Ten zarząd jest równie głupi co poprzedni. Co najmniej 50 można było wyciągnąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?