0

@Emhyr To chyba na ich korzyść statystyki, a skuteczność przyjdzie
@Emhyr a kto mu każe tak grac? Może ze skrzydła zejsc do srodka i strzelić

6

@AlexDark00 Fatalny przede wszystkim dlatego, że to Atletico i konczy mu sie kontrakt. Co my z tego będziemy mieli?

3

@Dieselzor ostro xd

0

@against_modern_football a w fifie pływają xd

5

@Michu94 jeden z normalnym otoczeniem

2

@Bobo25 Nie wiem, wypilem raz jak bylem na wycieczce szkolnej bo nam kazali i bylo lepsze niz kartonowe

0

@against_modern_football ale mody na gameplay tez robia robote

1

@Barca1992 tak naprawdę prosto od krowy lepsze niż z kartonu

2

Moderzy od gier potrafia zrobić robote lepsza niz deweloperzy. Szkoda, ze konami tak zniszczyło pesa, ale moderzy dają tej grze nowe życie


2

@Rust_Cohle Wybierze kogo wybierze, a ludzie mają sraczke z tego powodu. Jego sprawa

8

@Kengo Głupotę zrobil, ze poszedl do PSG ale ma papiery na dobrego grajka

0

@Gaz Ja widze w ostatnich meczach stojanova i jak rywal tylko nałoży pressing, to sie gubia nie potrafia przytrzymac piłki, ale faktycznie Busquets w tym nie pomaga. Powinni sie tak poruszac zeby zawsze bylo gdzie podac

0

@Emhyr Oczywiście ze sie wlicza i powinni być nauczeni ruchu bez pili, wszyscy i Fati tez, ale chodzi mi teraz o gre w pomocy

0

@Emhyr Bo Fati to pomocnik widze, że szukasz prowokacji

1

Ciekawe czy Xavi będzie w stanie nauczyć tych naszych młodych dobrej gry, mam tu na myśli przede wszystkim pomoc. Patrząc kiedyś jak graliśmy to było gra w trójkątach, szybka klepka i wybieganie na pozycje, przerzucanie piłki nad obrońcami i tworzenie sytuacji napstnikom, zagrania prostopadłe i utrzymanie sie przy piłce. Myślę, że rzeczy do zrobienia z tymi talentami Xavi chyba nie zapomniał jak sie gra. Nie mówię że od razu z jakimś Bayernem maja tak grać ale Espaniol i tym podobne i nie ma tej gry

0

@Catalanian1991 dostaną kase za transfer wedlug źródeł

0

@Hubsao i tak powinno być a nie 18 latek to król a potem szajba odbija

1

Jak mu sie u nas marmowac kosztem jakichs Alonsow to lepiej dla niego żeby poszedl

3

@AlwaysBlaugrana Iak damy im tego Depaya za free to znaczy że ten klub jest nadal głupio zarządzany

4

Oni sobie skosza miliony na Felixie a my za darmo oddamy jak frajerzy

0

@NeKenI zmęczone oczy, to nie wskazane czytanie. Co do rozumienia to faktycznie nie mam pojęcia co za tym stoi

0

@NeKenI chyba szkoda oczu, ale już rozumiem dlaczego wszystkich obserwujesz

0

5 milionów dolarów za Wielbłąda, ładnie sie bawia w tej Arabii.
Wielbłądek spotkany przeze mnie
https://zapodaj.net/3c2abe609100c.jpg.html

5

@HighestInTheRoom Właśnie tak mam, że jak przetrwam noc to potem rano do południa ledwo funcjonuje ale wieczorem nabieram energii

0

@HighestInTheRoom Jakoś trzeba spędzić czas spać nie moge a półtorej doby na nogach. Co za miernoty, że nawet ze znienawidzonego tvnu zżynają kontent.

0

Nie mogę spać wiec latam po kanałach i trafilem na tvp info, a tam jakaś marna podróba szkła kontaktowego, które kiedyś oglądałem

0

@Medium Ja zrozumialem ze 70 z bonusami, na stronie Arsenalu tak pisza

17

Ale ten Ćwiąkała to znawca, nie dość ze gada oczywistości i banały, które każdy widzi to jeszcze broni Realu za wszelka cene, dziwnymi teoriami, że specjalnie grają słabo bo coś tam, coś tam. Ludzie takie bzdety słuchają a potem powtarzają

0

@barcelonaLM na co on, ma być Mukoko

0

@Ptasior faktycznie creepy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?