Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr To chyba na ich korzyść statystyki, a skuteczność przyjdzie
@Emhyr a kto mu każe tak grac? Może ze skrzydła zejsc do srodka i strzelić
6
@AlexDark00 Fatalny przede wszystkim dlatego, że to Atletico i konczy mu sie kontrakt. Co my z tego będziemy mieli?
3
@Dieselzor ostro xd
0
@against_modern_football a w fifie pływają xd
5
@Michu94 jeden z normalnym otoczeniem
2
@Bobo25 Nie wiem, wypilem raz jak bylem na wycieczce szkolnej bo nam kazali i bylo lepsze niz kartonowe
0
@against_modern_football ale mody na gameplay tez robia robote
1
@Barca1992 tak naprawdę prosto od krowy lepsze niż z kartonu
2
Moderzy od gier potrafia zrobić robote lepsza niz deweloperzy. Szkoda, ze konami tak zniszczyło pesa, ale moderzy dają tej grze nowe życie
2
@Rust_Cohle Wybierze kogo wybierze, a ludzie mają sraczke z tego powodu. Jego sprawa
8
@Kengo Głupotę zrobil, ze poszedl do PSG ale ma papiery na dobrego grajka
0
@Gaz Ja widze w ostatnich meczach stojanova i jak rywal tylko nałoży pressing, to sie gubia nie potrafia przytrzymac piłki, ale faktycznie Busquets w tym nie pomaga. Powinni sie tak poruszac zeby zawsze bylo gdzie podac
0
@Emhyr Oczywiście ze sie wlicza i powinni być nauczeni ruchu bez pili, wszyscy i Fati tez, ale chodzi mi teraz o gre w pomocy
0
@Emhyr Bo Fati to pomocnik widze, że szukasz prowokacji
1
Ciekawe czy Xavi będzie w stanie nauczyć tych naszych młodych dobrej gry, mam tu na myśli przede wszystkim pomoc. Patrząc kiedyś jak graliśmy to było gra w trójkątach, szybka klepka i wybieganie na pozycje, przerzucanie piłki nad obrońcami i tworzenie sytuacji napstnikom, zagrania prostopadłe i utrzymanie sie przy piłce. Myślę, że rzeczy do zrobienia z tymi talentami Xavi chyba nie zapomniał jak sie gra. Nie mówię że od razu z jakimś Bayernem maja tak grać ale Espaniol i tym podobne i nie ma tej gry
0
@Catalanian1991 dostaną kase za transfer wedlug źródeł
0
@Hubsao i tak powinno być a nie 18 latek to król a potem szajba odbija
1
Jak mu sie u nas marmowac kosztem jakichs Alonsow to lepiej dla niego żeby poszedl
3
@AlwaysBlaugrana Iak damy im tego Depaya za free to znaczy że ten klub jest nadal głupio zarządzany
4
Oni sobie skosza miliony na Felixie a my za darmo oddamy jak frajerzy
0
@NeKenI zmęczone oczy, to nie wskazane czytanie. Co do rozumienia to faktycznie nie mam pojęcia co za tym stoi
0
@NeKenI chyba szkoda oczu, ale już rozumiem dlaczego wszystkich obserwujesz
0
5 milionów dolarów za Wielbłąda, ładnie sie bawia w tej Arabii.
Wielbłądek spotkany przeze mnie
https://zapodaj.net/3c2abe609100c.jpg.html
5
@HighestInTheRoom Właśnie tak mam, że jak przetrwam noc to potem rano do południa ledwo funcjonuje ale wieczorem nabieram energii
0
@HighestInTheRoom Jakoś trzeba spędzić czas spać nie moge a półtorej doby na nogach. Co za miernoty, że nawet ze znienawidzonego tvnu zżynają kontent.
0
Nie mogę spać wiec latam po kanałach i trafilem na tvp info, a tam jakaś marna podróba szkła kontaktowego, które kiedyś oglądałem
0
@Medium Ja zrozumialem ze 70 z bonusami, na stronie Arsenalu tak pisza
17
Ale ten Ćwiąkała to znawca, nie dość ze gada oczywistości i banały, które każdy widzi to jeszcze broni Realu za wszelka cene, dziwnymi teoriami, że specjalnie grają słabo bo coś tam, coś tam. Ludzie takie bzdety słuchają a potem powtarzają
0
@barcelonaLM na co on, ma być Mukoko
0
@Ptasior faktycznie creepy