9

@paweldunajecfcb przeciez nikt nie wygra wazniejszego trofeum niz MS, liga mistrzow to przy tym nic

1

@Janiama ja tez podczas meczu byly takie emocje ze mi prad odcielo i nie slyszalem tego

1

@okiemtypera_lucaxx95 to samo oddajmy Mbappe

1

@PatrychoO Marciniak top

4

@Piotr,1985 inna decyzja bylaby skandalem

1

Szkoda ze nie pokazali reakcji Messiego po ostatnim strzelonym karnym. Ma ktos video?

0

Pewnie gdyby zarzad zlozyl oferte Messiemu to by wrocil ale czy złoży?

5

Ale tacy pilkarze to maja zycie, miliony na koncie i takie chwile jak ta

2

@AmigoBlancos psuje to efekt

0

@takisobiektos przy rozdaniu nagrod to samo jak robili sobie zdjecie

0

@mekston tak ale mi chodzi o Messiego juz podczas meczu na niego nie patrzyl i czuc takie napiecie

0

Myślicie ze Messi i Mbappe w szatni to dalej mozliwe? Messi to wygral ale o malo go ten Mbappe najwiekszego marzenia nie pozbawil i watpie by Messi o tym zapomniał

0

@MessiTheBesst on mu prawie marzenie ukradl, mysle ze juz jest ta relacja zakonczona

4

Widac ze Messi ma to psg w dupie i tego Mbapeja , poszedl tam kase zarobic ale widac ze to nie to

1

Messi jak unika tego Mbappe i jego wzroku

0

Ale ogolnie te relacje Messiego z Mbappe takie chlodne jakby grali ze soba bo musza ale tam kumpelstwa nie ma

0

Messi MVP geniusz światowy

0

Gwizdy na mekambe xd brawo argentynczycy prawienim zabral puchar

0

Emi brawo zasłużenie

5

Enzo zasluzenie brawo

4

Di maria biedny dalej lzy w oczach

0

Niech jeszcze odejdzie z tego Psg, ale to byl onapiecie miedzy nim a Kylianem jak Francja wyrownala

3

Di Maria ile razy ryczal na tym meczu gosc jest mega wrazliwy i lubie go za to

8

Myślę ze zadna zp sie nie rowna z tym mistrzostwem dla Leo

0

To jest jak sen, jak niektorzy tu pisali przed mistzrostwami ze Argentyna wygra MŚ to nie wierzylem w to

0

Spelnil marzenie goat co za emocje swiat jest sprawiedliwy, modlilem sie przy kazdym karnym

1

Ja jebie nie wierze najpiekniejszy mecz w zyciu

0

Mowielm ze Argentyna beirze to w karnych kocham ich !!!

0

Biora to mowielm kurwaaa

0

A pisalem wczoraj ze dawno karnych nie bylo i beda w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?