Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@paweldunajecfcb przeciez nikt nie wygra wazniejszego trofeum niz MS, liga mistrzow to przy tym nic
1
@Janiama ja tez podczas meczu byly takie emocje ze mi prad odcielo i nie slyszalem tego
1
@okiemtypera_lucaxx95 to samo oddajmy Mbappe
1
@PatrychoO Marciniak top
4
@Piotr,1985 inna decyzja bylaby skandalem
1
Szkoda ze nie pokazali reakcji Messiego po ostatnim strzelonym karnym. Ma ktos video?
0
Pewnie gdyby zarzad zlozyl oferte Messiemu to by wrocil ale czy złoży?
5
Ale tacy pilkarze to maja zycie, miliony na koncie i takie chwile jak ta
2
@AmigoBlancos psuje to efekt
0
@takisobiektos przy rozdaniu nagrod to samo jak robili sobie zdjecie
0
@mekston tak ale mi chodzi o Messiego juz podczas meczu na niego nie patrzyl i czuc takie napiecie
0
Myślicie ze Messi i Mbappe w szatni to dalej mozliwe? Messi to wygral ale o malo go ten Mbappe najwiekszego marzenia nie pozbawil i watpie by Messi o tym zapomniał
0
@MessiTheBesst on mu prawie marzenie ukradl, mysle ze juz jest ta relacja zakonczona
4
Widac ze Messi ma to psg w dupie i tego Mbapeja , poszedl tam kase zarobic ale widac ze to nie to
1
Messi jak unika tego Mbappe i jego wzroku
0
Ale ogolnie te relacje Messiego z Mbappe takie chlodne jakby grali ze soba bo musza ale tam kumpelstwa nie ma
0
Messi MVP geniusz światowy
0
Gwizdy na mekambe xd brawo argentynczycy prawienim zabral puchar
0
Emi brawo zasłużenie
5
Enzo zasluzenie brawo
4
Di maria biedny dalej lzy w oczach
0
Niech jeszcze odejdzie z tego Psg, ale to byl onapiecie miedzy nim a Kylianem jak Francja wyrownala
3
Di Maria ile razy ryczal na tym meczu gosc jest mega wrazliwy i lubie go za to
8
Myślę ze zadna zp sie nie rowna z tym mistrzostwem dla Leo
0
To jest jak sen, jak niektorzy tu pisali przed mistzrostwami ze Argentyna wygra MŚ to nie wierzylem w to
0
Spelnil marzenie goat co za emocje swiat jest sprawiedliwy, modlilem sie przy kazdym karnym
1
Ja jebie nie wierze najpiekniejszy mecz w zyciu
0
Mowielm ze Argentyna beirze to w karnych kocham ich !!!
0
Biora to mowielm kurwaaa
0
A pisalem wczoraj ze dawno karnych nie bylo i beda w finale