Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cotutajsiedzieje Myślę że jakby Messi nie wygral to by tak nie wygladalo co jest zrozumiałe
0
@Gitarkafcb To nie był sen
3
Przed chwila @Survier napisal mi że Ferran zagrał lepszy turniej niz Dembele. Zgadzacie się?
dla mnie to jedna z najśmieszniejszych rzeczy jakie tu przeczytałem
0
@Survier hahaa bardzo śmieszne
1
@Survier Ciekawe kto pewnie Pedri 'podaje do najbliższego' zagrał genialnie
0
@Azi Wierzyłem do końca ze wygraja
5
@Survier Żałosne sa te hejty na Dembele podczas gdy każdy zawodnik Barcelony zagral jeszcze poziom słabiej od niego a zwłaszcza Hiszpanie
3
@Gaz Bez przesady cala Francja gówno grala a potem wyrownali. Piszesz jakby strzelil 3 samoboje
0
@PawkoFCB jak nie potrafi jak ma 10 stworzonych okazji na turnieju
0
@Kinginiesta Nieźle xdd
1
@Rudy432 same gole to nie bycie najlepszym
2
@gaucho104 wrocil wcześniej od nich
0
@Encore wolny jak wóz węgla
2
@PatrychoO wiekszy problem to my mamy w pomocy
0
@taris przede wszystkim mu na PSG nie zalezy jak na reprze czy Barcelonie. Poszedl tam bo dobrze placili
3
@Siro w tej firance źle wygląda
0
@Emhyr Nasz były zawodnik
0
Podobno Aguero coś pocisnal Camavinge podczas świętowania w szatni
0
@Tasde Mi chodzi wlasnie o mundial, PSG ma na niego zly wplyw ale zobaczymy po powrocie
2
@Tasde Chodzi mi o zachowanie i o gre chociazby dzisiaj gdzie gral dla drużyny jak nie szlo oraz zachowanie po meczu gdzie nie odstawial fochow a przyjal z szacunkiem srebrny medal
3
Co mi dziś Mbappe krwi napsul, ale musze powiedzieć ze jak mialem go za chama i buca tak wydaje mi sie, ze dojrzal i nie dosc ze jest co raz lepszy to juz nie taki glupi jak kiedys
1
@Szmulek Pojdzie do Realu bo tam go nikt nie przyćmi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Comentateiro Przecież juz to wygral tym mundialem. Liga mistrzow nie przyćmi tego kto by nie wygrał
1
@CatalanDream Argentyna wygrala, nie ma co glupot czytac juz nic tego nie zmieni
4
@Kamiloza91 wiadomo że nie ostatni, jest wywiad na stronie
Copa w 2024
1
Di ma ryja i i i
0
@Outlook Wlasnie to mam na mysli i wtedy nie decyduja juz umiejetnosci tylko kto ma wiecej energii troche to takie bez sensu
5
Czysto pilkarsko Argentyna dopoki nie spuchla to byla o 3 klasy lepsza, ta koncowka jak opadli z sil mogla wszystko popsuć i tu pytanie czy mecze nie trwaja za długo
1
@PatrychoO teraz w fifie by taki komentarz wszedl i co chwile 'sa wybory' taka glupia ta gra ze idealnie by pasowało