0

@Cotutajsiedzieje Myślę że jakby Messi nie wygral to by tak nie wygladalo co jest zrozumiałe

0

@Gitarkafcb To nie był sen

3

Przed chwila @Survier napisal mi że Ferran zagrał lepszy turniej niz Dembele. Zgadzacie się?
dla mnie to jedna z najśmieszniejszych rzeczy jakie tu przeczytałem

0

@Survier hahaa bardzo śmieszne

1

@Survier Ciekawe kto pewnie Pedri 'podaje do najbliższego' zagrał genialnie

0

@Azi Wierzyłem do końca ze wygraja

5

@Survier Żałosne sa te hejty na Dembele podczas gdy każdy zawodnik Barcelony zagral jeszcze poziom słabiej od niego a zwłaszcza Hiszpanie

3

@Gaz Bez przesady cala Francja gówno grala a potem wyrownali. Piszesz jakby strzelil 3 samoboje

0

@PawkoFCB jak nie potrafi jak ma 10 stworzonych okazji na turnieju

0

@Kinginiesta Nieźle xdd

1

@Rudy432 same gole to nie bycie najlepszym

2

@gaucho104 wrocil wcześniej od nich

0

@Encore wolny jak wóz węgla

2

@PatrychoO wiekszy problem to my mamy w pomocy

0

@taris przede wszystkim mu na PSG nie zalezy jak na reprze czy Barcelonie. Poszedl tam bo dobrze placili

3

@Siro w tej firance źle wygląda

0

@Emhyr Nasz były zawodnik

0

Podobno Aguero coś pocisnal Camavinge podczas świętowania w szatni

0

@Tasde Mi chodzi wlasnie o mundial, PSG ma na niego zly wplyw ale zobaczymy po powrocie

2

@Tasde Chodzi mi o zachowanie i o gre chociazby dzisiaj gdzie gral dla drużyny jak nie szlo oraz zachowanie po meczu gdzie nie odstawial fochow a przyjal z szacunkiem srebrny medal

3

Co mi dziś Mbappe krwi napsul, ale musze powiedzieć ze jak mialem go za chama i buca tak wydaje mi sie, ze dojrzal i nie dosc ze jest co raz lepszy to juz nie taki glupi jak kiedys

1

@Szmulek Pojdzie do Realu bo tam go nikt nie przyćmi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

@Comentateiro Przecież juz to wygral tym mundialem. Liga mistrzow nie przyćmi tego kto by nie wygrał

1

@CatalanDream Argentyna wygrala, nie ma co glupot czytac juz nic tego nie zmieni

4

@Kamiloza91 wiadomo że nie ostatni, jest wywiad na stronie
Copa w 2024

1

Di ma ryja i i i

0

@Outlook Wlasnie to mam na mysli i wtedy nie decyduja juz umiejetnosci tylko kto ma wiecej energii troche to takie bez sensu

5

Czysto pilkarsko Argentyna dopoki nie spuchla to byla o 3 klasy lepsza, ta koncowka jak opadli z sil mogla wszystko popsuć i tu pytanie czy mecze nie trwaja za długo

1

@PatrychoO teraz w fifie by taki komentarz wszedl i co chwile 'sa wybory' taka glupia ta gra ze idealnie by pasowało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?