0

@sebqPL Mi to meczykow nie przypomina niestety

0

@Volk Puściłem sobie w tv, kiedy mają fetować?

0

@sebqPL Ta gra to tragedia

0

@adi7adi8 Nie, po prostu meczy mnie juz ta sriki taka a Pedri to taki gracz

0

@Messibestplayerintheworld może i diament ale to samo klepanie co Busquets ostatnio, stanął w miejscu i myśli że gra dobrze

0

@dv7wisnia No to nieźle ale akurat poziom nie taki

0

Zamienilibyscie Pedriego na Enzo? Ja tak

4

@MESSIah16 Pamiętam te karne na copa i jak wytrącał z równowagi przeciwników

2

Mbappe wlecial jak dzik w żołędzie, fart że mu wybili ta piłkę

0

@Katalończyk 99 Ale jakby byli zgrani

1

@Barca1992 w bramke

1

Ciekawie by bylo jakby jakis klub pilkarski wykupil wszystkich z jednej repry, ciekawe co by wtedy osiagneli w europie

0

Może on by sie cieszył

5

Ogólnie to ta Francja wyszła wczoraj taktycznie na ta Argentyna jakby myśleli że z Hiszpania graja albo Barcelona xd

1

@takisobiektos może i stracił ale mieli szanse ja przejąć, a bramki im zrobil dwie mial w nich udział

0

@Emhyr A co ten argentynczyk robil?

1

@daniel32778 Jesteś o krok od marzenia i gamonie obrońcy ci psuja wszystko. Jestem w szoku że zachowal pokój i walczył do końca

0

@Kgorecki2500 Akurat Mbappe jest w połowie bialy

0

@Emhyr w ogóle nie kontaktowałem co on gada przez te emocje

0

@Rust_Cohle Później tez nie istnieli jedynie Mbappe ich podlaczyl do tlenu jak to genialni piłkarze maja w zwyczaju

0

Że tez chce sie wam te bóle dupy madryciaków czytać i komentować. Francja nie miała żadnych argumentów i nie istniała dopóki Argentyna nie opadla z sił. Wygrał zespół lepszy

0

@draxidox Na szczęście mial udzial przy golu na 3 - 2 ale co typiarz jest wolny

0

Ogólnie pomimo tego hejtu na Dembele ja jestem zdania, że on moze byc z siebie nawet zadowolony jeśli chodzi o karnego. Sam ostatnio udzielil wywiadu, ze zaczal kibicowac Barcelonie ze wzgledu na Messiego i Inieste a wygrane MŚ już ma.
W ogóle go nie bylo przy rozdawaniu medali z tego co zauwazylem ktos wie o co chodzi?

1

@VamosRakieta To z tym sie zgodze, bo ten mecz byl najważniejszy

1

@Death_voice Francja bo Portugalia przynajmniej coś grala a ci byli mistrzowie świata postawili autobus

0

@Survier Nie, Xavi zly nie jest ale jak większość sytuacji tworzy Dembele to cos jest nie tak

1

@Kamiloza91 To sa teraz wszystko piłkarze warci około 100 baniek. Jedynie na Messiego szansa by byla ale ten zarząd za głupi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sysia11 Ja u Pepusia nie bo mam nadzieje że Pepus skonczy w Barcelonie niedługo

0

@BorzyKrzys Kunde mógł wszystko zepsuć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?