Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fati świetnie wyprowadzil kontre to Pedri popsul
0
Weszli Fati i Balde i cos sie dzieje ale ten Lucho debilny sklad wystawil
1
W koncu daje cracków za te sieroty
0
Wszyscy krytykuja Fatiego a tu cala hiszpanska Barcelona gra gowno . W czym jest dobry Gavi, Pedri, Busi czy Alba w tym meczu, o Ferranie nawet nie wspomne
0
@Lukas90 to ciekawe ze Ferran i Olmo prezentujacy sie zle maja miejsce na boisku. Twoja teoria jest tyle warta
0
Ale Pedri zaliczyl zjazd w porownaniu do Euro 2021
1
@Lukas90 to jest inna pozycja człowieku
0
Fati nie mial szansy w ogóle sie pokazac na tym mundialu
1
@Kamiloza91 Ferran by gral non stop wiec nie
0
Macie swojego Niko sriko
1
@DaPidejpi Fati ani minuty nie zagral ale oczywiście winny xd
0
@FC_BARCA_Fan Chociazby Nacho
1
Lucho jest po prostu slepy bo ten Ferran w niczym nie jest lepszy od Fatiego a gra po 90 minut, ale wiadomo ze on sympatia sie kieruje dlatego powoluje slabiakow zamiast Ramosa czy innych graczy Realu
0
Nie ma innego wytlumaczenia ze wchodzi ten Nico zamiast Fatiego jak to , ze Ferran dal takie wytyczne Lucho. Wiadomo ze Fatii i Ferran to glowni konkurenci w klubie i w kadrze.
0
@hayek po znajomosci bo Fati to konkurent tego łamagi
0
@AlexDark00 konkurent Ferranika i dlatego
0
Czemu nie Fati , żałosne. Chyba Ferranik zabronil go wystawiać
2
@msmsms wypozyczenie
0
@P33ck tekst ktory byl modny 15 lat temu, wymysl cos lepszego
0
Fati moze by sobie przypomnial i zajebal zza pola karnego to nie lepiej trzymac dwoch paralitykow na skrzydlach
0
Zajebiste dosrodkowanie Pedriego, do boku xdd
0
Ale ta Hiszpania zalosna maja szanse na kontre to wycofuja i czekaja az Maroko sie ustawi a potem męczą bułę
0
Na co on czeka z tymi zmianami?
0
@El Plutoninho w reprze to wiadomo bo jest zięciem
1
@Przemek2323 wygra lepszy
0
Pedri to nawet z outu zagrywa do tyłu
0
Ferran to jest poziom takich Valencii, Sociedadów a nie na Barcelone, juz Raphinha wiecej miesza na tym mundialu
0
@dariooo nienwiem czemu Fatiego nie wpusci gorzej od Ferrana nie zagra
2
Ta pomoc będzie gotowa za 5 lat, fakt jest taki ze samymi dziecmi europy ani tym bardziej świata sie nie zdominuje
0
@Seledynowy Pedri do tylu i do boku xdd