0

Fati świetnie wyprowadzil kontre to Pedri popsul

0

Weszli Fati i Balde i cos sie dzieje ale ten Lucho debilny sklad wystawil

1

W koncu daje cracków za te sieroty

0

Wszyscy krytykuja Fatiego a tu cala hiszpanska Barcelona gra gowno . W czym jest dobry Gavi, Pedri, Busi czy Alba w tym meczu, o Ferranie nawet nie wspomne

0

@Lukas90 to ciekawe ze Ferran i Olmo prezentujacy sie zle maja miejsce na boisku. Twoja teoria jest tyle warta

0

Ale Pedri zaliczyl zjazd w porownaniu do Euro 2021

1

@Lukas90 to jest inna pozycja człowieku

0

Fati nie mial szansy w ogóle sie pokazac na tym mundialu

1

@Kamiloza91 Ferran by gral non stop wiec nie

0

Macie swojego Niko sriko

1

@DaPidejpi Fati ani minuty nie zagral ale oczywiście winny xd

0

@FC_BARCA_Fan Chociazby Nacho

1

Lucho jest po prostu slepy bo ten Ferran w niczym nie jest lepszy od Fatiego a gra po 90 minut, ale wiadomo ze on sympatia sie kieruje dlatego powoluje slabiakow zamiast Ramosa czy innych graczy Realu

0

Nie ma innego wytlumaczenia ze wchodzi ten Nico zamiast Fatiego jak to , ze Ferran dal takie wytyczne Lucho. Wiadomo ze Fatii i Ferran to glowni konkurenci w klubie i w kadrze.

0

@hayek po znajomosci bo Fati to konkurent tego łamagi

0

@AlexDark00 konkurent Ferranika i dlatego

0

Czemu nie Fati , żałosne. Chyba Ferranik zabronil go wystawiać

2

@msmsms wypozyczenie

0

@P33ck tekst ktory byl modny 15 lat temu, wymysl cos lepszego

0

Fati moze by sobie przypomnial i zajebal zza pola karnego to nie lepiej trzymac dwoch paralitykow na skrzydlach

0

Zajebiste dosrodkowanie Pedriego, do boku xdd

0

Ale ta Hiszpania zalosna maja szanse na kontre to wycofuja i czekaja az Maroko sie ustawi a potem męczą bułę

0

Na co on czeka z tymi zmianami?

0

@El Plutoninho w reprze to wiadomo bo jest zięciem

1

@Przemek2323 wygra lepszy

0

Pedri to nawet z outu zagrywa do tyłu

0

Ferran to jest poziom takich Valencii, Sociedadów a nie na Barcelone, juz Raphinha wiecej miesza na tym mundialu

0

@dariooo nienwiem czemu Fatiego nie wpusci gorzej od Ferrana nie zagra

2

Ta pomoc będzie gotowa za 5 lat, fakt jest taki ze samymi dziecmi europy ani tym bardziej świata sie nie zdominuje

0

@Seledynowy Pedri do tylu i do boku xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?