Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witekk10 moze jest tylko nikt nie probuje xd
0
@Emhyr Tu wyszlo slabo ale szkoda ze nie komentowal zamiast Laskowskiego na żywo. Strasznie obnizyl loty w ostatnich latach Laskowski
0
@Rl9k1nG chodzilo o 'bobo' glupiec wedlug tlumacza a czyta sie wlasnie po hiszpansku łoło chyba nawet bardziej po katalonsku
0
@Przemek2323 naśmiewały czy krytykowaly bo to dwie różne rzeczy
0
@Rl9k1nG mieszkam od urodzenia i w porowanniu do innych miejsc zagranicznych to tak sobie. Akurat centrum i te tereny to naniej wole spokojne dzielnice jak np targowek
0
Ale ta akcja z Gvardiolem to rodem z kompilacji youtube, Messiego jak mial te 4 czy 5 lat
2
@Rl9k1nG Łoło to chyba glupek ale raczej pisownia inna
2
@tristan87 Ale to latwiutko wyglądało
0
@arasz1819 on im kibicuje, ma tam żonę i chyba tam mieszka
0
@Kapitan hawk nic specjalnego
1
@ViscaelBarca2007 Po prostu sa kibicami innych klubow, wtedy masz inne spojrzenie. Ja np tez nie lubie wielu wspanialych pilkarzy np z Realu
0
@tristan87 Szjoda ze jako Polacy tego nie doswiadczymy nigdy
3
Muchachos, to hymn tych mistrzostw
4
Oby ktorys z synow Messiego odziedziczyl jego talent. Teoretycznie Ciro najpodobniejszy wiec chyba geny najbardziej podobne
0
@Szmulek predzej dwoma.napastnikami zaczna grac, kontrakt chyba z 5 lat
1
Babiarz to nie zna pilkarzy nawet Juan Alvarez xd
0
@Cotutajsiedzieje Potężny Messi wzrok gigachada
3
Kibice tez robia robote niesamowita Argentynie
0
Moze tak musialo byc ze Chorwacja musiala przyfarcic w karnych zeby odpadla Brazylia, to w polfinale Brazylia Argentyna moglo sie to potoczyc inaczej, otwarty mecz
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
I pilkarze spiewaja z kibicami Muchachos
1
Laskowski prawie powiedzial minet zamiast minut xd
0
@TheNekro94 dlatego dziwne jest im kibicowanie bo wtedy rozwala Argentyne
1
@Antimadridista~ Smaruja sobie nawzajem z Pepe
0
Przeciez Maroko jak walnie Francje to i Argentyne. Lepiej Francja bo Argentyna strzela bramki z szybkich akcji a nie klepania
1
@Eto'o9 R10 raczej był
2
@mekston Messi zdecydowanie on ich nakręca
0
@Donnie_Darko No nie wiem Portugalia byla wedlug mnie mocna a ich odeslali.
0
Graja jak wsciekli a Messi jako przodownik. Byle te Maroko nie weszlo do finalu bo bedzie ciężko, lepiej Francja
13
Za sam ten mudnial Messi powinien dostac ZP chociaż w ostatnich dwoch latach bylem na nie.