Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda, że znowu ten drewniany Ferran gra a nie Fati
0
@Kgorecki2500 nie wiem po co bral Erica jak mu nie ufa to mogl wziac Ramosa
2
Fati jaka kulturka wszystkim sie tam klania xd
0
@okiemtypera_lucaxx95 o ile Messi będzie gral dalej bo Holandia tez leszczem do bicia nie jest a Francja spokojnie rozwali Anglie
0
Hiszpania dziś przegra coś czuje. Ten archaiczny sposób gry juz nie dziala na mocne ekipy a Maroko prawie taka jest
0
@okiemtypera_lucaxx95 zawodnik turnieju juz jest znany
0
@Emhyr sam masz cos z glowa jesli jeszcze nie zauwazyles ze wiekszosc tych gwiazdeczek z PL w la liga nie istnieje
0
@pt9 slabe to jest porownywanie pilkarzy ktorzy maja komfort i dziesiatki metrow wolnego miejsca do tych co maja 3 m kwadratowe w okol siebie i maja cos zrobić xd
0
@Benz dzisiaj Mila i ten byly pilkarz nie pamiętam nazwiska tez to krytykowali
0
@pt9 to sobie porownaj mecze premier league i otwarty futbol do murarki w la liga i taki Martinelii by stracil wszystko co pokazuje tam
1
@Gappeq moze dlatego ze to nie lato
0
@Emhyr wlasnie skrzydlowy jest rozliczany z liczb a wedlug tego jest gorszy niz Fati
0
@Emhyr chlop ma 3 razy tyle minut co fati i tyle.samo w kanadyjce, Twoje argumenty?
0
@Emhyr bo twoj martinelli gra, w koncowkach odpady taki jest zajebisty
0
@Emhyr Ty piszesz bzdury ze jakis Martinelli jest lepszy niz fati xd zal to komentowac
0
@Emhyr Ale bzdury jak fati wymiatal to Martinelli gnil w lidze brazylijskiej. W czym jest lepszy skoro nie w liczbach, w premier league gdzie ma hektary miejsca Fati tez by wymiatal
0
Przeciez on ma gorsze liczby niz Fati w stosunku do rozegranych minut
1
@Colon biega jakby płynął po tym boisku jak w fifie
0
Borek dalej pracuje w tvp po hejcie rządu wczorajszym, dziwne
3
@JordiAlbion i tak gówno możemy zrobić, tylko właśnie sie oburzać. Chcialbym żeby to byly moje jedyne problemy
3
@clyde Akurat Barcelona nie wydaje pieniędzy polskich podatników w przeciwieństwie do naszego rządu wiec słabe porównanie.
0
@Toretto nie wiem czy od rządu czy jakiegoś ich zwiazku. Linka raczej nie loge wkleic do artykulu chyba ze pw.
Teraz doczytalem ze od federacji pilkarskiej
0
Ostatnio na notatniku byl artykul ile za awans dostana hiszpanie, zacytuje część:
"Za samo wyjście z grupy każdy z hiszpańskich piłkarzy ma zagwarantowane 50 tysięcy euro. 6 grudnia La Roja zmierzy się z Marokiem i jeśli przejdzie do ćwierćfinału, premia wzrośnie do 100 tysięcy euro. Awans do półfinału to już z kolei 150 tysięcy euro, informuje kataloński Sport. Gazeta nie podaje jednak, czy uzgodniono kwoty za ewentualny finał lub zdobycie złotego medalu, ale kwota dla każdego z zawodników ma też zawierać dodatkowe bonusy za występy, gole, asysty czy czyste konta."
I jak to sie ma do polskich nieudaczników?
1
@Xpert77 To wszystko bylo klamstwo, gadki o wyjsciu z grupy, brzydka gra a wszystko po to by dostać miliony od podatników
2
@BorzyKrzys Szkoda, że Messi ich nie dobił
0
@KlonaZepan najlepszy na boisku wedlug sofascore
0
@gacper ale nigdy go nie hejtowali nawet jak gral kupe
3
@MesQueUnClub96 cos tam o karne sie przypierdalal ten Roj i taki wyraźny atak
6
Teraz w tvp sport hejtuja Lewego i jego gre i to w taki sposob jakby na zlecenie rzadu xd
5
Ja już Polaczkom nie mam zamiaru kibicowac po tej akcji z premiami. I zwracam honor wszystkim tym którzy byli za Argentyna. Oni nie grali dla kibiców tylko hajs mieli we łbie.