1

Szkoda, że znowu ten drewniany Ferran gra a nie Fati

0

@Kgorecki2500 nie wiem po co bral Erica jak mu nie ufa to mogl wziac Ramosa

2

Fati jaka kulturka wszystkim sie tam klania xd

0

@okiemtypera_lucaxx95 o ile Messi będzie gral dalej bo Holandia tez leszczem do bicia nie jest a Francja spokojnie rozwali Anglie

0

Hiszpania dziś przegra coś czuje. Ten archaiczny sposób gry juz nie dziala na mocne ekipy a Maroko prawie taka jest

0

@okiemtypera_lucaxx95 zawodnik turnieju juz jest znany

0

@Emhyr sam masz cos z glowa jesli jeszcze nie zauwazyles ze wiekszosc tych gwiazdeczek z PL w la liga nie istnieje

0

@pt9 slabe to jest porownywanie pilkarzy ktorzy maja komfort i dziesiatki metrow wolnego miejsca do tych co maja 3 m kwadratowe w okol siebie i maja cos zrobić xd

0

@Benz dzisiaj Mila i ten byly pilkarz nie pamiętam nazwiska tez to krytykowali

0

@pt9 to sobie porownaj mecze premier league i otwarty futbol do murarki w la liga i taki Martinelii by stracil wszystko co pokazuje tam

1

@Gappeq moze dlatego ze to nie lato

0

@Emhyr wlasnie skrzydlowy jest rozliczany z liczb a wedlug tego jest gorszy niz Fati

0

@Emhyr chlop ma 3 razy tyle minut co fati i tyle.samo w kanadyjce, Twoje argumenty?

0

@Emhyr bo twoj martinelli gra, w koncowkach odpady taki jest zajebisty

0

@Emhyr Ty piszesz bzdury ze jakis Martinelli jest lepszy niz fati xd zal to komentowac

0

@Emhyr Ale bzdury jak fati wymiatal to Martinelli gnil w lidze brazylijskiej. W czym jest lepszy skoro nie w liczbach, w premier league gdzie ma hektary miejsca Fati tez by wymiatal

0

Przeciez on ma gorsze liczby niz Fati w stosunku do rozegranych minut

1

@Colon biega jakby płynął po tym boisku jak w fifie

0

Borek dalej pracuje w tvp po hejcie rządu wczorajszym, dziwne

3

@JordiAlbion i tak gówno możemy zrobić, tylko właśnie sie oburzać. Chcialbym żeby to byly moje jedyne problemy

3

@clyde Akurat Barcelona nie wydaje pieniędzy polskich podatników w przeciwieństwie do naszego rządu wiec słabe porównanie.

0

@Toretto nie wiem czy od rządu czy jakiegoś ich zwiazku. Linka raczej nie loge wkleic do artykulu chyba ze pw.
Teraz doczytalem ze od federacji pilkarskiej

0

Ostatnio na notatniku byl artykul ile za awans dostana hiszpanie, zacytuje część:
"Za samo wyjście z grupy każdy z hiszpańskich piłkarzy ma zagwarantowane 50 tysięcy euro. 6 grudnia La Roja zmierzy się z Marokiem i jeśli przejdzie do ćwierćfinału, premia wzrośnie do 100 tysięcy euro. Awans do półfinału to już z kolei 150 tysięcy euro, informuje kataloński Sport. Gazeta nie podaje jednak, czy uzgodniono kwoty za ewentualny finał lub zdobycie złotego medalu, ale kwota dla każdego z zawodników ma też zawierać dodatkowe bonusy za występy, gole, asysty czy czyste konta."
I jak to sie ma do polskich nieudaczników?

1

@Xpert77 To wszystko bylo klamstwo, gadki o wyjsciu z grupy, brzydka gra a wszystko po to by dostać miliony od podatników

2

@BorzyKrzys Szkoda, że Messi ich nie dobił

0

@KlonaZepan najlepszy na boisku wedlug sofascore

0

@gacper ale nigdy go nie hejtowali nawet jak gral kupe

3

@MesQueUnClub96 cos tam o karne sie przypierdalal ten Roj i taki wyraźny atak

6

Teraz w tvp sport hejtuja Lewego i jego gre i to w taki sposob jakby na zlecenie rzadu xd

5

Ja już Polaczkom nie mam zamiaru kibicowac po tej akcji z premiami. I zwracam honor wszystkim tym którzy byli za Argentyna. Oni nie grali dla kibiców tylko hajs mieli we łbie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?