1

@Sulimo Dla Lecha zacna kasiorka.Oby tylko się nie okazało że za 2/3 lata już będzie musiał wracać do Polski.

0

@Kamiloza91 Szkoda że tylko jedna jedyna :/ @gumaz Daleko do Ekstraklasy.

1

@Pablozeusz Dobrze się chowają od 20 minut.

0

W sumie Multiliga spoko.

1

@Pablozeusz O której gra Polska?

4

@blakkudium Dobrze że już nie będą grać na Ghanę bo zapewne polegliby w karniakach.

0

@PIWOSZ89 Jesteśmy Byliśmy i Będziemy-JBB.

0

@Czajka90 Lepiej niech tak nie robi.

0

@Lordzi Wybieram Szwajcarię i Kanadę.

1

@Safrani Ale mówię o ponownych wzmocnieniach w składzie.

2

@Kidd To nie Ja.To Holandia.

2

@blakkudium Pogoda pod Szkotów, choć wczoraj Anglicy nie wykorzystali drobniejszej ulewy bo Afrykanie dobrze reagowali w obronie.

1

@Czajka90 Słyszałem i chyba na razie niech popracuje troszkę jako asystent niż jako samodzielny trener bo mu to od jakiegoś czasu nie idzie.

1

@APTAPT Przynajmniej Valencia w kosza pokaże to co kiedyś potrafiła w nożną a nie jak obecnie-kompromitować i ośmieszać klub.

0

@D10SLEO Ach to dlatego dostałem taki komunikat aby nie pytać. @Giwera już wiem! przecież jakby był Robocik to od razu byłbym oznaczony.

3

@Kidd Po prostu Gyokeres zbyt wysoko dostał na dziurę.

1

@jedrek7000 Mark Goldbridge aż takim hejterem Argentyny jest? nawet nie wiedział człowiek.

5

@Luciano99 I to jeszcze Terry.Szkoda że Polska reprezentacja nie chce pójść w tę stronę.Kilku Piotrusiów z Afryki byłoby chętnych.

0

@gumaz To stawiaj tak.Dawaj.

0

@kamyk_23 Patrząc tylko na punkty to wygląda że pod koniec sezonu będzie mieli nową rakietę numer 1 w postaci Mai Chwalińskiej która ma mnóstwo do zdobycia a w zasadzie nic do stracenia.

1

@Cule Kanada 2:1.

1

@Lionel_Messi10 Jak ma niewielką to nie problem.

1

@tbas Kiełbasa Skolima? wolę Śląską, Góralską albo Kozacką.

0

@mordini123 Troszkę szkoda że Górnik do Polsatu ale Lech w sumie ma ciekawego rywala a nie jakiś byle pimpków.

0

@mekston Miałem ale nie mam.

0

@Czajka90 Żyję na luzie.

1

@Giwera Kto broni tytułu?

0

@gumaz Nie mam i mieć nie zamierzam.

0

@mekston Aktualnie to mogą być problemy z 3 rundą.

0

@gumaz Gdybym miał Fb.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?