FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam Kibicuję słabemu klubowi z małymi ambicjami więc takich piłkarskich odrzutków przygarniam.
1
@Starrk Połączenie Bilbao i Madrytu.
0
@Who_you_mam Ferran Torres przechodzi do FC Porto!
0
@mekston I prawidłowo.
0
@hubert874 Francja 3:0.
2
@Safrani Top Model.
3
@mekston Będziesz wymyślał nazwy Oskara związane z reprezentacjami tak?
0
@mekston Kto tymczasem najlepiej dla Garfielda jakby zatriumfował na Boringbledonie?
2
@mekston Powiem to Czechom.
5
@Comentateiro Te wypoczynki w 3 kolejce bywają zdradliwe bo brakuje później zahartowania i kiedy jest za łatwa grupa to się w główce piłkarzom źle nastawia.
0
@Encore Miło to słyszeć.Słuchaj słuchaj Koniku @mekston Garfield nie jest podatny na żadne klątwy!
0
@Encore @mekston Nie tylko rdza ale i klątwa Federera na US Open odnośnie obrońcy tytułu.
0
@Encore To niech wraca w sierpniu, tylko w tym nadchodzącym Boringbledonie bez niego będzie jakaś historia warta zapamiętania? np. 25 Novaka?
0
@Encore Boringbledon powraca.Niestety ale ten turniej od jakiegoś czasu poza wyjątkowymi finałami nie ma w sobie niczego ciekawego.Roland Garros 2026 narzucił taką konkurencję jakiej ten turniej nie będzie w stanie przebić.Zwłaszcza że jeszcze Garfielda nie ma a On zawsze ten finał mógł wywalczyć.
0
@Krzysztof1987 W lidze fraudów mogliby.
2
@blakkudium Skoro tutaj czuli się na wyjeździe to w Anglii tym bardziej będą.
0
@mekston I jeszcze wygra 25 szlema!
1
@Czajka90 Myślę że tak.
5
@blakkudium Kraków i Polska się znudziły?
2
@blakkudium Dobra pogoda to i humor dobry.
0
@mekston Novak w 3 setach.
3
@blakkudium Po prostu ma dobry humor to emotkami się bawi.
1
@kubix05 Szkoda że nie w tym roku.
0
@heniusss Zwykle trenerzy starają się być do bólu dyplomatyczni i co za tym idzie sztuczni.
1
@Safrani Cześć Oski.Tak patrzę na kadrę Legii i widzę że brak europejskich pucharów ma swoją cenę w postaci tego że zapowiada się więcej młodzieży w składzie.
0
@heniusss Szanuję za prawdomówność.
2
@Luciano99 @Gibbon_FCB Najlepiej jakby Belgia jutrzejszego poranka zakończyła przygodę na mistrzostwach świata.
1
@Kgorecki2500 Szwajcaria jest z kolei moim czarnym koniem!
0
@mekston Bosforowie podobnie.
0
@mekston Tsitsipas w takim razie może nie przejść 1 rundy.