FcPortoFan1999
Somsiad Roku 2025
Dołączył/a: wrzesień 2022
Siedlce
34 obserwujących
0 obserwowanych
Somsiad Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@blakkudium Kraków i Polska się znudziły?
2
@blakkudium Dobra pogoda to i humor dobry.
0
@mekston Novak w 3 setach.
3
@blakkudium Po prostu ma dobry humor to emotkami się bawi.
1
@kubix05 Szkoda że nie w tym roku.
0
@heniusss Zwykle trenerzy starają się być do bólu dyplomatyczni i co za tym idzie sztuczni.
1
@Safrani Cześć Oski.Tak patrzę na kadrę Legii i widzę że brak europejskich pucharów ma swoją cenę w postaci tego że zapowiada się więcej młodzieży w składzie.
0
@heniusss Szanuję za prawdomówność.
2
@Luciano99 @Gibbon_FCB Najlepiej jakby Belgia jutrzejszego poranka zakończyła przygodę na mistrzostwach świata.
1
@Kgorecki2500 Szwajcaria jest z kolei moim czarnym koniem!
0
@mekston Bosforowie podobnie.
0
@mekston Tsitsipas w takim razie może nie przejść 1 rundy.
0
@Lanosss Wstałem bo do roboty.
0
@mekston Polacy podobną mieli radość w 2002.
1
@Safrani Zamiast się odbudować to jeszcze mocniej zepsuł sobie karierę.
0
@VamoSBarca88 To tak jak Polska.W meczach o honor siada to co powinno wejść wcześniej.
4
Mecz otwarcia i o wszystko-przegrane ale za to mecz o honor wygrany z USA 3:1.Nie powiem Turkowie zrobiliby kopię pewnej reprezentacji z 2002 roku-oczywiście Polski.
1
@DonAndrzejos Nie tylko kojarzę.Ja je śpiewam.
0
@barcelonaLM To Ja powiem że wygrywa Argentyna/Hiszpania i co to zmienia?
0
@mekston Ktoś musi z faworytów zawieść więc akurat Anglicy w tę rolę mogą wskoczyć.
2
@AmigoBlancos Powiedz po prostu że nie lubisz Mistrzostw Świata w Ameryce.
0
@mekston Tak jak Iran wkrótce odpadnie bo musi tak zastanawiam się czy może nie lepiej jakby Anglia szybko odpadła gdzieś w 1/16 czy 1/8 finału.Miałbym spokojniejsze mistrzostwa.
0
@mekston Nie będę o nim myślał.Zwłaszcza że Anglicy i tak mają za dużo kłód pod nogi rzucanych oby doczłapać się choćby do strefy medali.
1
@directedbyfcb Bobo Podoliński podniecony.
1
@mekston Nic dwa razy się nie zdarza odnośnie trzeciego aktu jak śpiewała Sanah.
0
@zadafcb Turkowie są dość niestabilni bo potrafili pokonać Francuzów ale na takie Włochy przegrać bez walki.
0
@Barcanajlepszyteam Zapewne Rosja przetestuje incydent z dronami gdzieś po wakacjach i tyle.
2
@Lanosss Dzisiaj raz że pora słaba to jeszcze grupa nudna.
0
@Czajka90 Poza napastnikiem który powrócił do klubu to może jeszcze z 2 zawodników.
1
@mekston Czemu tak marudzisz na Japończyków skoro mieli mocnego rywala w meczu otwarcia?