5

@blakkudium Kraków i Polska się znudziły?

2

@blakkudium Dobra pogoda to i humor dobry.

0

@mekston Novak w 3 setach.

3

@blakkudium Po prostu ma dobry humor to emotkami się bawi.

1

@kubix05 Szkoda że nie w tym roku.

0

@heniusss Zwykle trenerzy starają się być do bólu dyplomatyczni i co za tym idzie sztuczni.

1

@Safrani Cześć Oski.Tak patrzę na kadrę Legii i widzę że brak europejskich pucharów ma swoją cenę w postaci tego że zapowiada się więcej młodzieży w składzie.

0

@heniusss Szanuję za prawdomówność.

2

@Luciano99 @Gibbon_FCB Najlepiej jakby Belgia jutrzejszego poranka zakończyła przygodę na mistrzostwach świata.

1

@Kgorecki2500 Szwajcaria jest z kolei moim czarnym koniem!

0

@mekston Bosforowie podobnie.

0

@mekston Tsitsipas w takim razie może nie przejść 1 rundy.

0

@Lanosss Wstałem bo do roboty.

0

@mekston Polacy podobną mieli radość w 2002.

1

@Safrani Zamiast się odbudować to jeszcze mocniej zepsuł sobie karierę.

0

@VamoSBarca88 To tak jak Polska.W meczach o honor siada to co powinno wejść wcześniej.

4

Mecz otwarcia i o wszystko-przegrane ale za to mecz o honor wygrany z USA 3:1.Nie powiem Turkowie zrobiliby kopię pewnej reprezentacji z 2002 roku-oczywiście Polski.

1

@DonAndrzejos Nie tylko kojarzę.Ja je śpiewam.

0

@barcelonaLM To Ja powiem że wygrywa Argentyna/Hiszpania i co to zmienia?

0

@mekston Ktoś musi z faworytów zawieść więc akurat Anglicy w tę rolę mogą wskoczyć.

2

@AmigoBlancos Powiedz po prostu że nie lubisz Mistrzostw Świata w Ameryce.

0

@mekston Tak jak Iran wkrótce odpadnie bo musi tak zastanawiam się czy może nie lepiej jakby Anglia szybko odpadła gdzieś w 1/16 czy 1/8 finału.Miałbym spokojniejsze mistrzostwa.

0

@mekston Nie będę o nim myślał.Zwłaszcza że Anglicy i tak mają za dużo kłód pod nogi rzucanych oby doczłapać się choćby do strefy medali.

1

@directedbyfcb Bobo Podoliński podniecony.

1

@mekston Nic dwa razy się nie zdarza odnośnie trzeciego aktu jak śpiewała Sanah.

0

@zadafcb Turkowie są dość niestabilni bo potrafili pokonać Francuzów ale na takie Włochy przegrać bez walki.

0

@Barcanajlepszyteam Zapewne Rosja przetestuje incydent z dronami gdzieś po wakacjach i tyle.

2

@Lanosss Dzisiaj raz że pora słaba to jeszcze grupa nudna.

0

@Czajka90 Poza napastnikiem który powrócił do klubu to może jeszcze z 2 zawodników.

1

@mekston Czemu tak marudzisz na Japończyków skoro mieli mocnego rywala w meczu otwarcia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?