1

@FanVictoraIbarbo Krystyna Czubówna bardziej by mnie ciekawiła.

0

@maroon A tak to tylko znowu jedną połowę obejrzę.Ta grupa Anglii jest tą najciekawszą bo i Panama to nie są do końca chłopcy do bicia co pokazali w 1 meczu gdzie potrafili grać jak równy z równym na Ghanę.

0

@mekston Mistrzostwa Azji mogą być tutaj w Ameryce.

1

@mekston Wymieniaj zatem kogoś bez patrzenia ze składu Uzbekistanova na kogo warto spojrzeć.Przynajmniej trzech.

6

Słaby atak Portugalii.

3

@maroon I ten mecz powinien być na 19:00.

3

@martusiaaaa Lekkie, proste i przyjemne.

4

@Ptasior Moja pomniejsza reprezentacja ma pokazać chęć rewanżu za Kolumbię.Ktoś musi za to zabulić.

4

@martusiaaaa To jedź w następny weekend.

9

@Ptasior Co z Uzbekistanem? Uzbekistan też ma coś do udowodnienia!

2

@AmigoBlancos Zależy kogo traktować jako czarnego konia bo jak będzie Norwegia w ćwierćfinale to niespecjalnie będzie niespodzianka.

0

@mekston Lubię takie kalkulacje.

0

@Kgorecki2500 Łatwiej ma Algieria bo ma asa w rękawie w postaci walkowera.

2

Uzbekistanov do boju!

3

@mekston Tylko że Eusebio był wyłącznie na jednym mundialu gdzie akurat Portugalia zdobyła medal.

0

@mekston Na tym że ma strzelić chociaż jednego gola wtedy wygrywam.Jak nie to wtedy wygrywa On.

1

@mekston Dopiero teraz?

1

@mekston Nie postawiłem.Mam zakład z @PatrychoO

4

@Kamiloza91 Jeszcze nie wiadomo ale wiadomo że będzie w nim Ronaldo.

0

@mekston Ronaldo ma strzelić chociaż jednego gola bo mam zakład do wygrania.Jeżeli nie zdobędzie bramki-proszę mnie już nie informować o nim.

2

@Giwera Ach ta karuzela..

1

@mekston Nie uda mu się bo trafi na Argentynę czy Hiszpanię i przegra.

1

@Safrani Prószków i Pruszków.Łatwo się pomylić dla turystów.

0

@Lanosss Za rok takie coś nie wykluczam że zorganizuje.Miejsce to będzie wschód Ameryki jeśli ugnie się pod większym naporem Mateusza.

1

@gorgota Jest taka szansa jak wygranie pojedynku na oczy ze słońcem.

0

@Criss18Barca Ja wiem że Mateusz dał taki pomysł ale Mateusz niech nie przesadza. @Lanosss Jak na kadrę to w zasadzie bez draśnięcia by byli gdyby była Polska.

0

@Lanosss Akurat Polska raczej stoi piłkarzami spoza Ekstraklasy jeśli chodzi głównie o podstawę.

1

@Safrani 2 miliony to może dla Litwinów nie byłaby jakaś zapora nie do przejścia.Oczywiście w tamtych warunkach to byłby drogi transfer.

2

Przynajmniej Superpuchar Polski 2026 odbędzie się w bardziej znanej dacie niż 2025.Mianowicie 16 lipca o 20:45 Lech oraz Górnik zagrają o te trofeum otwierające sezon na stadionie w Poznaniu.Szkoda że Superpuchar 2027 nie będzie miał tak oczywistej daty oraz stadionu rozgrywania zapewne.

1

@macio_944 Nie no.Nie odpuszczaj bo powoli trzeba też będzie wrócić do piłki klubowej i eliminacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?