0

@TadziuJB dziękuję za odpowiedź

0

Czemu buczą na Krossa?

2

@pioz123 podeślij przepis na gulasz bo wygląda zajebiście . Na kluski śląskie nie musisz bo ogarniam

2

@Firestone dokładnie. Tak samo jak Messi miał wymiatać z Coutinho czy Griezmanem a co z tego wyszło to każdy wie

0

Ktoś się wybiera w niedzielę do Spodka na Lindemanna?

0

@Fido66 no to wieczorem lecę z kolejnym sezonem. Dzięki wszystkim za opinie

0

Skończyłem właśnie pierwszy sezon serialu Ozark i nawet mnie wciągnął choć pod koniec zrobiło się za wielkie bagno. Czy 2,3 i 4 sezon trzyma poziom pierwszego czy to już zwykłe odcinanie kuponów?

0

@Joe_Barbaro no nie bardzo

0

Polecili byście jakiś fajny kanał podróżniczy na YT o takich państwach jak Tuvalu, Kiribati czy Vanuatu?

0

Próbował już ktoś sosów Makłowicza ? Dobre to?

0

@Ls0811 tylko po co niby zabił swojego syna. Przecież to chore

0

@Lionel_Messi10 to pewne informacje?

0

@kamilos1214 starzyk to dziadek hehe

0

Wiadomo już kto będzie miał prawa telewizyjne pi Viaplay??

1

O której dziś Iga?

1

@czosnekfcb całą seria Odrodzone Królestwo czyli polska Gra o tron

0

@macio_944 nigdy nie rozumiałem fenomenu taj gry

0

@Arys leci na Canal Plus czy tylko viaplay

0

@FCB24 szkoda mi jedynie Irlandii

1

@tribo podpinam się do tematu

0

@DCHX tam nawet w lato to max 12-13 stopni.

0

Czy w Warszawie w dniu meczu komunikacja miejska jest darmowa dla kibiców??

0

@tristan87 poproszę

1

@RichardWinters ale mi sami pobierali z konta pieniądze więc nie wiem jak niby miałem przerwać?

0

Hej mam HBO MAX zakupione w marcu ubiegłego roku w promocji 19.99 zł/miesiąc "na zawsze" . Dziś wchodzę po dłuższej przerwie bo chciałem cos sobie puścić a tam info chyba wznów subskrybcje za 29.99 zł. O co kaman? Mogą tak zmienić cenę pomimo promocji 19.99 zł "na zawsze"? Jeśli tak to czuję się oszukany

0

@RichardWinters narazie dzięki za pomoc. Przemyśle to wszystko

0

@RichardWinters no właśnie nie jeździłem nigdy po Warszawie autem i trochę się tego obawiam

0

@RichardWinters od strony A2

0

Hej mordeczki. Czy poleci ktoś parking w Warszawie tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe aby na spokojnie podjechać i udać się na mecz Polska - Mołdawia?

0

Ej mordeczki czy macie jakiś sprawdzony parking w Warszawie gdzieś tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe żeby na spokojnie podjechać na mecz Polska - Mołdawia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?