Skończyłem właśnie pierwszy sezon serialu Ozark i nawet mnie wciągnął choć pod koniec zrobiło się za wielkie bagno. Czy 2,3 i 4 sezon trzyma poziom pierwszego czy to już zwykłe odcinanie kuponów?
Hej mam HBO MAX zakupione w marcu ubiegłego roku w promocji 19.99 zł/miesiąc "na zawsze" . Dziś wchodzę po dłuższej przerwie bo chciałem cos sobie puścić a tam info chyba wznów subskrybcje za 29.99 zł. O co kaman? Mogą tak zmienić cenę pomimo promocji 19.99 zł "na zawsze"? Jeśli tak to czuję się oszukany
Hej mordeczki. Czy poleci ktoś parking w Warszawie tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe aby na spokojnie podjechać i udać się na mecz Polska - Mołdawia?
Ej mordeczki czy macie jakiś sprawdzony parking w Warszawie gdzieś tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe żeby na spokojnie podjechać na mecz Polska - Mołdawia?
0
@TadziuJB dziękuję za odpowiedź
0
Czemu buczą na Krossa?
2
@pioz123 podeślij przepis na gulasz bo wygląda zajebiście . Na kluski śląskie nie musisz bo ogarniam
2
@Firestone dokładnie. Tak samo jak Messi miał wymiatać z Coutinho czy Griezmanem a co z tego wyszło to każdy wie
0
Ktoś się wybiera w niedzielę do Spodka na Lindemanna?
0
@Fido66 no to wieczorem lecę z kolejnym sezonem. Dzięki wszystkim za opinie
0
Skończyłem właśnie pierwszy sezon serialu Ozark i nawet mnie wciągnął choć pod koniec zrobiło się za wielkie bagno. Czy 2,3 i 4 sezon trzyma poziom pierwszego czy to już zwykłe odcinanie kuponów?
0
@Joe_Barbaro no nie bardzo
0
Polecili byście jakiś fajny kanał podróżniczy na YT o takich państwach jak Tuvalu, Kiribati czy Vanuatu?
0
Próbował już ktoś sosów Makłowicza ? Dobre to?
0
@Ls0811 tylko po co niby zabił swojego syna. Przecież to chore
0
@Lionel_Messi10 to pewne informacje?
0
@kamilos1214 starzyk to dziadek hehe
0
Wiadomo już kto będzie miał prawa telewizyjne pi Viaplay??
1
O której dziś Iga?
1
@czosnekfcb całą seria Odrodzone Królestwo czyli polska Gra o tron
0
@macio_944 nigdy nie rozumiałem fenomenu taj gry
0
@Arys leci na Canal Plus czy tylko viaplay
0
@FCB24 szkoda mi jedynie Irlandii
1
@tribo podpinam się do tematu
0
@DCHX tam nawet w lato to max 12-13 stopni.
0
Czy w Warszawie w dniu meczu komunikacja miejska jest darmowa dla kibiców??
0
@tristan87 poproszę
1
@RichardWinters ale mi sami pobierali z konta pieniądze więc nie wiem jak niby miałem przerwać?
0
Hej mam HBO MAX zakupione w marcu ubiegłego roku w promocji 19.99 zł/miesiąc "na zawsze" . Dziś wchodzę po dłuższej przerwie bo chciałem cos sobie puścić a tam info chyba wznów subskrybcje za 29.99 zł. O co kaman? Mogą tak zmienić cenę pomimo promocji 19.99 zł "na zawsze"? Jeśli tak to czuję się oszukany
0
@RichardWinters narazie dzięki za pomoc. Przemyśle to wszystko
0
@RichardWinters no właśnie nie jeździłem nigdy po Warszawie autem i trochę się tego obawiam
0
@RichardWinters od strony A2
0
Hej mordeczki. Czy poleci ktoś parking w Warszawie tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe aby na spokojnie podjechać i udać się na mecz Polska - Mołdawia?
0
Ej mordeczki czy macie jakiś sprawdzony parking w Warszawie gdzieś tak do 20 minut pieszo od stadionu Narodowego najlepiej jakby szło zadzwonić i zarezerwować miejsce parkingowe żeby na spokojnie podjechać na mecz Polska - Mołdawia?