@FCB_dimiC Krycha to był Top3 z naszych na Euro 2016 a potem transfer do PSG i niestety już ciągły i powolny spadek formy a szkoda bo ja go zawsze lubiłem i broniłem jak grał w kadrze.
@Gibbon_FCB mi też sterowanie wydawało się drętwe w demie. Według mnie nie umywa się do klimatu Bloodborne a szkoda bo myślałem że kupię ale po ograniu dema raczej nie kupię.
Odpaliłem dziś Death Stranding i po 3 godzinach jak narazie wciągające. Fabuła jak to u Kojimy zagwatwana narazie ale ok no i narazie same scenki przerywnikowe. Grał ktoś? Chętnie poznam wasze opinie.
@Saviola88 dobre pytanie. Ja byłem ostatnio na Rammstein to zaparkowałem na osiedlu za 50 zł więc chyba nie dużo ale późniejszy wyjazd po koncercie to masakra.
Szukam jakiegoś pilota zamiennego/uniwersalnego do starej wieży która ma grubo jakieś 25 lat ale ciągle jest sprawna i fajnie gra. Wieża marki Philips. Nigdzie nie umiem znaleźć. Ktoś pomoże?
Hej co myślicie o orkach i trzymaniu ich w niewoli?? Ostatnio byłem w Loro Parku bo zawsze chciałem zobaczyć orki na żywo. Fajne show ale mam mieszane uczucia co do tresury tych rybek. No i jeszcze orka Tilikum która zabiła 3 osoby. Jakie są wasze zdania na ten temat.?
1
@siuuu ostatnio czytałem Sadystka z Auschwitz i było ciekawe więc chyba się skusze
0
Jaką książkę z literatury faktu byście polecili?
0
@FCB_dimiC Krycha to był Top3 z naszych na Euro 2016 a potem transfer do PSG i niestety już ciągły i powolny spadek formy a szkoda bo ja go zawsze lubiłem i broniłem jak grał w kadrze.
2
No i weekend. Pozdrowionka
0
@Gibbon_FCB mi też sterowanie wydawało się drętwe w demie. Według mnie nie umywa się do klimatu Bloodborne a szkoda bo myślałem że kupię ale po ograniu dema raczej nie kupię.
0
@Rhaan ojj dobre czeskie piwko i meczyk Barcy, coś wspaniałego
2
@Faro boję się ale latam co roku na wakacje. Teraz ogólnie strach już dużo mniejszy niż na początku.
0
Jaki polecili byście set ze Spotify coś ala The Advent?
1
@Culer9002 Rugby fajny sport i ciekawe mecze. Niestety nie mam Polsatu więc nie oglądam. Trzeba pokochać tą dyscypline sportu.
0
@Gwyn a jak to zrobić?
0
Czy na Spotify są pełne sety jak na przykład na YT czy tylko playlisty z tych setów?
1
@Hubertusk jeśli tak będzie a Ferran ławka to już całkiem przestanę wierzyć w Ksawiego
0
Odpaliłem dziś Death Stranding i po 3 godzinach jak narazie wciągające. Fabuła jak to u Kojimy zagwatwana narazie ale ok no i narazie same scenki przerywnikowe. Grał ktoś? Chętnie poznam wasze opinie.
0
@Nazio_87 czyli myślę że na full będzie grało max 5 godzin
0
Ma ktoś może JBL Charge5? Warty zakupu czy sobie darować? Jaki jest rzeczywisty czas działania głośnika bo producent pisze że 20 godzin.
0
Gra dziś Hurkacz?
0
Lindemann uniewinniony.
2
@partymaker pamiętam że taki sam płacz był o Gaviego. Że za młody itp. Masakra. Skoro się nadaje to niech gra od pierwszych minut i tyle.
0
@Saviola88 dobre pytanie. Ja byłem ostatnio na Rammstein to zaparkowałem na osiedlu za 50 zł więc chyba nie dużo ale późniejszy wyjazd po koncercie to masakra.
3
@koksik2700 ten film to złoto
0
@qbuteq dobre aż się uśmiałem
2
@bartas97 a ja jeszcze nocka dziś i tak samo urlopem i Turcja
0
Co z tym Viaplay?? Upadli już czy jeszcze nie? Wiadomo już coś kto przejmie po nich prawa do Ligi angielskiej?
1
@MesQueUnClub_87 no w sumie to 9 dostałem
5
Dziś pierwszy raz oddałem krew. Było dużo stresu ale wszystko ok. Heh trochę jestem dumny z siebie.
0
Jakaś książka o bitwie pod Grunwaldem ktoś poleci??
1
Szukam jakiegoś pilota zamiennego/uniwersalnego do starej wieży która ma grubo jakieś 25 lat ale ciągle jest sprawna i fajnie gra. Wieża marki Philips. Nigdzie nie umiem znaleźć. Ktoś pomoże?
1
Nie ma to jak być przeziębiony i mieć katar w środku lipca. Fu*k
1
@jacobFCB a ja się wybieram ????????
0
Hej co myślicie o orkach i trzymaniu ich w niewoli?? Ostatnio byłem w Loro Parku bo zawsze chciałem zobaczyć orki na żywo. Fajne show ale mam mieszane uczucia co do tresury tych rybek. No i jeszcze orka Tilikum która zabiła 3 osoby. Jakie są wasze zdania na ten temat.?