1

@siuuu ostatnio czytałem Sadystka z Auschwitz i było ciekawe więc chyba się skusze

0

Jaką książkę z literatury faktu byście polecili?

0

@FCB_dimiC Krycha to był Top3 z naszych na Euro 2016 a potem transfer do PSG i niestety już ciągły i powolny spadek formy a szkoda bo ja go zawsze lubiłem i broniłem jak grał w kadrze.

2

No i weekend. Pozdrowionka

0

@Gibbon_FCB mi też sterowanie wydawało się drętwe w demie. Według mnie nie umywa się do klimatu Bloodborne a szkoda bo myślałem że kupię ale po ograniu dema raczej nie kupię.

0

@Rhaan ojj dobre czeskie piwko i meczyk Barcy, coś wspaniałego

2

@Faro boję się ale latam co roku na wakacje. Teraz ogólnie strach już dużo mniejszy niż na początku.

0

Jaki polecili byście set ze Spotify coś ala The Advent?

1

@Culer9002 Rugby fajny sport i ciekawe mecze. Niestety nie mam Polsatu więc nie oglądam. Trzeba pokochać tą dyscypline sportu.

0

@Gwyn a jak to zrobić?

0

Czy na Spotify są pełne sety jak na przykład na YT czy tylko playlisty z tych setów?

1

@Hubertusk jeśli tak będzie a Ferran ławka to już całkiem przestanę wierzyć w Ksawiego

0

Odpaliłem dziś Death Stranding i po 3 godzinach jak narazie wciągające. Fabuła jak to u Kojimy zagwatwana narazie ale ok no i narazie same scenki przerywnikowe. Grał ktoś? Chętnie poznam wasze opinie.

0

@Nazio_87 czyli myślę że na full będzie grało max 5 godzin

0

Ma ktoś może JBL Charge5? Warty zakupu czy sobie darować? Jaki jest rzeczywisty czas działania głośnika bo producent pisze że 20 godzin.

0

Gra dziś Hurkacz?

0

Lindemann uniewinniony.

2

@partymaker pamiętam że taki sam płacz był o Gaviego. Że za młody itp. Masakra. Skoro się nadaje to niech gra od pierwszych minut i tyle.

0

@Saviola88 dobre pytanie. Ja byłem ostatnio na Rammstein to zaparkowałem na osiedlu za 50 zł więc chyba nie dużo ale późniejszy wyjazd po koncercie to masakra.

3

@koksik2700 ten film to złoto

0

@qbuteq dobre aż się uśmiałem

2

@bartas97 a ja jeszcze nocka dziś i tak samo urlopem i Turcja

0

Co z tym Viaplay?? Upadli już czy jeszcze nie? Wiadomo już coś kto przejmie po nich prawa do Ligi angielskiej?

1

@MesQueUnClub_87 no w sumie to 9 dostałem

5

Dziś pierwszy raz oddałem krew. Było dużo stresu ale wszystko ok. Heh trochę jestem dumny z siebie.

0

Jakaś książka o bitwie pod Grunwaldem ktoś poleci??

1

Szukam jakiegoś pilota zamiennego/uniwersalnego do starej wieży która ma grubo jakieś 25 lat ale ciągle jest sprawna i fajnie gra. Wieża marki Philips. Nigdzie nie umiem znaleźć. Ktoś pomoże?

1

Nie ma to jak być przeziębiony i mieć katar w środku lipca. Fu*k

1

@jacobFCB a ja się wybieram ????????

0

Hej co myślicie o orkach i trzymaniu ich w niewoli?? Ostatnio byłem w Loro Parku bo zawsze chciałem zobaczyć orki na żywo. Fajne show ale mam mieszane uczucia co do tresury tych rybek. No i jeszcze orka Tilikum która zabiła 3 osoby. Jakie są wasze zdania na ten temat.?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?