FiscaelBarca
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Eklerek Kabaret te mistrzostwa.
0
@Herato Szkoda że Benfica z city nie zagra. O ile Mourinho zostanie trenerem Benficy.
6
@Encore Przebudować atak za 200 milinów i dalej nie mieć bramek. To Tylko drużyny z angli potrafią.
2
@Colon Madryt nie pasuje mu.
3
Kiedyś bym go chciał, teraz jest nie potrzebny.
0
@reloaded Mi ogląda się przyjmienie póki nie wchodzi Shrek.
1
@Safrani Powód dla którego ten klub nigdy nie upadnie. Kibice/Marka.
0
@Kinginiesta Marzeniem byłby ishak, Ale raczej Liverpool nie puściłby go za mniej niż 200 milinów. Haaland czy Alvarez są też poza zasięgiem. Taki Styl jak ma obecne psg to jedyny wybór obecnie dla Barcy, czyli fałszywy napastnik tylko czy rapha to dobry wybór?
0
@Kinginiesta Przy obecnym rynku+80.
9
Mendy ma trafić do pogoni Szczecin. To byłby naprawdę duży transfer portowców.
0
@Lionel_Messi10 Niby jakie? Po za filmami nolana same, średnie i słabe. No może jeszcze joker 1.
1
@kubix05 30 lat?
2
@Alan_fcbfan Wybrał mundial.
5
Szkoda że ta historia tak się skończyła. Bywaj Samuelu.
2
@PatrykBarca Już mogę przestać płakać że Barcelona, miała się rozpaść po jego odejściu. A real wygrać wszytko?
0
@AlexDark00 Wszystkie mecze ferena w podstawowej 11 są średnie/słabe. To zawodnik typowo do wejścia w 60-70 minucie na zmęczonego rywala.
1
@MirusAmisz Mam nadzieję że Lewy wróci do podstawowej 11. Byle zdziwię dopisało a zrobi.
1
@AlexDark00 W dzisiejszym meczu Feran pokazał, że gówno by miał a nie więcej bramek.
0
@PuszkinFan Bądźmy smutni. Jak oni mogli wygrać.... Przecież w lidze mistrzów już tak nie będzie więc nie mają prawa wygrywać!!!
2
@blakkudium To jest jakaś anomalia.
0
@PuszkinFan Jest tu dwóch takowych panów.
0
@MirusAmisz Raczej nie ma szans. Chociaż nigdy nie mów nigdy.
1
@pt9 My tylko takich mamy.
5
Lewy wchodzi i daję 2 bramki. Ale co Feran presuje to jego.
1
@Jakchcesz Top 3 dziewiątka w 21 wieku.
2
Ale co już po Rayo czy nawet w tym meczu mieliśmy, być 2 w lidze i nie mieć szans na lm. To rabamblowskie.
0
@mekston Lewy nie poda do Raphini. Ot to.
3
Fajny skład. Dobrze że Rapha odpocznie.
1
@michaleu Praktycznie wszystkie europejskie, stany, brazylię, turcję też.
1
@AdrianFCB10 Fanatycznie. To w takim razie Martin pewnie zagra.