0

Ferannnm!!!!!!!!!!!!!!

0

@4drian0 Dla mnie każdy wynik jest możliwy, pewne jest jedno padnie dużo bramek obstawiam 4-3 dla psg.

0

Jedynie co mu się należy to świński łeb.

0

@Kapitan9 Nawet nie dostał poważnej szansy. Od początku każdy po nim jechał zanim nawet nie został zawodnikiem Barcy, nie dziwne że się nie przebił.

2

To jest jakieś niepojęte ile oni dostają karnych.

3

@blakkudium Ależ by chodził w Barcy.

0

@Rastafarnianin Co to ma w ogóle być xD

5

Nieoczywisty skład ale ciekawy. Po trzy punkty!

0

@Andi18 Piast, Lechia i gks. Takie trio bym obstawiał, chociaż to ekstraklasa nie zdziwił bym się gdyby ta Lechia mimo minusowych punktów się utrzymała.

0

@Andi18 Było to oczywiste że spuchną, raczej nie powini spaść są lepsi kandydaci, do spadku.

0

@FcPortoFan1999 Celta nie jest słabą ekipą.

1

Wszystko spoko ale od Pedriego wara, jeszcze się Krystianowi spodoba i będzie chciał go ściągnąć.

0

@szkudi7 Co tam się dzieje, bramkarze i obrona przyjechała?

1

Idealny poziom dla fatiego tam będzie gwiazdą. Szkodą, naprawdę zapowiadało się bardzo dobrze. Powodzenia ansu.

2

Żeby oni utrzymali ten wynik...

1

@Dankho94isback Niech chociaż wygra ten mecz.

5

Miejmy nadzieję że w następnym roku będzie pierwszy.

9

Raphinia idealnie odwzorowuje moja reakcje. Ten ze zdjęcia rzecz jasna.

2

@Kgorecki2500 Niech szybciutko wracają do ekstraklasy.

0

@partymaker Znając życie wróci pod koniec listopada.

1

@AdrianFCB10 Może inaczej powinienem to napisać, będzie bardzo ciężko to wygrać bez Raphini i Joana. Najważniejsi zawodnicy Barcelony nie będą w tym meczu grali więc mam uzasadnienie obawy żeby sądzić że będzie to przegrany mecz, co nie zmienia faktu że będą kibicował ile się da.

0

To już po meczu z PSG. Bez raphy i joana. Znów te kontuzja tak komplikują.

1

Najlepszy defensywny pomocnik w historii świata. Żegnaj legendo.

0

Tak się mówi o nowym napastniku czy środkowym obrońcy, ale tu trzeba rezerwowego lo Martin na dłuższą metę nie wystarczy.

2

Naczytałem się że Już Barcelona przegrała wszystko klasycnie wychodzę z ralmby i gol 1-1...

1

@Konradowskyy Czysty przypadek. Nawet do końca tego nie pamiętam.

0

@JanuszKorwinMikke Penalti for real Madrid. Nie jest pięknym hymenem.

1

Łysy buć........

2

Gdyby był trochę młodszy to byłby to naprawdę fajna opcja.

0

@FcPortoFan1999 Czy Częstochowianie powtórzą słynny sezon Legii? I zajmą 10 miejsce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?