FiscaelBarca
Dołączył/a: czerwiec 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Destroyer_of_Worlds A są ludzie którzy na to mocno narzekali.
0
@Cryptolis Nigdzie nie napisałem że większą od lewego lecz na pewno większą niż w ekstraklasie.
1
@AmigoBlancos Możliwe że każdy z tamtych lat zrobił by większą karierę gdyby nie komunizm.
1
@sergio5 Ogólnie zgoda ale z tym Ronaldo to jakaś kpina, gościu od lat nie potrafi dobrze wykonać wolnego tylko strzela w trybuny.
1
@Arkon Jedynie mam Disneya. Był do kupienia za 10 zł więc żal nie skorzystać.
2
@Adi123456789 Dla niego to raczej 4 meczowy turniej.
0
@JoeBlack A to Barcelona ma mało młodych? Lewy przyszedł dał 110 bramek i pokazał że można wiek nie ma znaczenia z kanem było by pewnie to samo. Po za tym Alvarez jest bardziej kotem w worku od kane.
46
I bardzo dobrze, najlepszy piłkarz w historii klubu. Choć wiadomo że robienie pod kolejna kadencję.
0
@MYTO Galata dzielnie walczy.
2
@Criss18Barca I bardzo fajne, jedyną dobra rzecz w jesieni i zimę to śnieg.
17
Lewandowski miejąc 50 lat będzie lepszy od Ferana.
1
@kanver_ Atlanta ma mało ostatnio wspólnego z klubem top, po za tym do kontuzji grał regularnie może są ostrożni i pozwoli go wprowadzają.
3
Znając życie nagle znajdują u niego jakaś super poważna ukryta kontuzję na 2 miesiące:)
0
@EvenepoelRemco00 Nie przeszkadza mi taki układ przy obecnych kontuzjach w kadrze.
4
@Nightraider Lata tragicznego zarządzania nie znikną szybko, Laporta trochę popuścił pasa z dźwigniami i znowu bida. Zbyt szybko to się nie zmieni a do realu czy angli przepaść jest ogromna na tle finansowym.
0
@K1ngKong7 Xavi też wygrał mistrza.
0
@4drian0 Co wygrał Xabi czego nie wygrał Xavi?
0
@kanver_ W tym roku będzie strasznie ciężko wygrać turnieju który się nie odbywa.
0
Krystyna-Hikrylda.
0
@EvenepoelRemco00 Tak samo mogło by się odbyć odsunięcie to od władzy jak w Iraku czy libili?
2
Już dawno wielu piłkarzy powinno odpocząć, s
Jest to jeden z niewielu minusów u Flicka.
1
@tomek8756 Teraz zamiast mariana siekierą gonić będzie Japończyków.
0
@partymaker Nikt nie chcę się utożsamiać z klubem który ma faszystowskich kibiców.
0
Dupa i ...........
1
Ale co już ludzie wyłączali po 3-1 to ich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@blakkudium Za słaby na kadrę...
0
@BezglutenowyPedri A Polska to kraj płynący mlekiem i miodem, wszyscy są szczęśliwy i cały blisko wschód to spokojna kraina:D
2
@tomek8756 W końcu okradną ten dom.
37
@Arkon Pikuś przy tym że ludze dalej głosują na te dwie same partie i narzekają że jest źle.