Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
żeby zawsze stawał na wysokości zadania.
Tego mi życzę
2
@kulek22
Proszę
https://zapodaj.net/images/e0a687b9921f9.png
11
@galix22
Na co ty liczysz, że Niemiaszek by sie dał urobić?
Jeszcze bardziej by pajacowal wiedząc, że nie ma nikogo nowego w jego miejsce
1
@directedbyfcb nie dziwie Ci się
0
Raphinha na kapitana najlepszy materiał.
Charyzmatyczny Walczak, zadziorny, kluczowa postac w drużynie.
Potrafi dać sygnał do walki.
Jedyny słuszny wybór
2
@escarabajo
To tak tematycznie.
Chociaż z Alim to dodatkowo inne problemy się zsumowały
Pamiętam jak sklepali Real 3-1 , a Ali czarował zwieńczając występ 2 golami
1
Frimpong zagrał z nim w ping pong
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Stinger_
No jednak Derby Stolicy to coś co powinno być
2
@Stinger_
Wisła, Wieczysta i Polonia Warszawa.
Czy proszę o tak wiele xD
10
@Faro i cyk zgłoszony
0
LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
0
@gumaz
Mandacik - Łobuzy & Zenek Martyniuk
4
@budel17
Kto by się spodziewał, że strategicznie przegrają
3
@marta12345
Typowa szamanka z Metin2 xD
6
@FCB_dimiC
Zgłoszony
1
@mrboom
Flagą?
0
@gumaz tak, fakensem
2
@Seledynowy
Jaga przełożony, Legia i tak kupiła mecz z Arką więc muszą tylko wyjść na boisko
2
LaRamblowa Fantasy premier league
Kod: npe3pv
Bezpośredni link: https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/npe3pv
6
@gumaz
Buhahahaha naiwniaku
4
@Frimpong
Coo
4
@Kessie nie wchodź w odpowiedzi
2
@Kessie
Dlatego mówię Kessie, siedzisz na utkanej jak już kibicujesz tym nieudacznikom xD
trust the process
3
@Kessie
Wy w tym sezonie już zdążyliście przegrac puchar z Tottenhamem xD
Do pustej
0
@betonito
Pobierz sobie chat gpt i takie frazy wpisuj xD
2
@Kessie
Może nie tak bujna żebym sobie wyobraził, że dostajesz wypłatę za pracę na warsztacie, ale jednak
5
@Kessie
Inaczej ją sobie wyobrażałem
3
Salah człowiek orkiestra
13
@agaFCB
Mielno to ogólnie mi się kojarzy z patolą na wakacjach xD