Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
2008 rok
Klasowiec na tych fajansiarzy z 6C na których po prostu nie mogłem przegrać i ja otrzymujący podanie.
Godzina później kartkówka z matmy
3
@Czajka90
Nie dziwię się, wszedzie lepiej niż pod skrzydłami Parodysty Ten Haga
33
W La Liga z kamerą ponoć ma zagrać Asencio.
Ma z nią obycie
8
Był Rodrygo, a teraz Isak porozumiał się z United.
Co za wieczór
0
@mordini123 ta?
0
@FcPortoFan1999
Może Duet marzeń z Bednarkiem w Porto
7
@Luciano99 @Kessie
Czyli obu was naklepać w gratisie?
No i namówiliście
9
Here we g... A nie czekaj
2
@blakkudium
Znowu go zawinęli pod sklepem ? xD
6
@FCB_dimiC
Grunt, że ich najważniejsi zawodnicy tj sędziowie są cały czas w rytmie meczowym
5
@SelloutCrowd
Zejdź z wagą chociaż do 130kg, to się może znajdzie rozmiar i dla Ciebie
2
@ToWinaSedziego
Halo Co tam @wpwelement somsiedzie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@barcelonaLM
1. Kastracja
0
@Encore
Jakiś debil zrobił ta grafikę.
Na pewno by tak wyszli jeszcze bez jednego z najlepszych zawodników ubiegłego sezonu tj Gravenbercha xD
45
Miły gest
11
Przeżyjmy to jeszcze raz xD
4
Hmm
0
@DariaFCB
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
2
@gumaz
Zdarza się wejść do męskiego
7
@Stinger_
Za co niby odpowiedzialny?
W co ty znowu chcesz mnie wrobić?
1
@Tarnowitz
Może chodzi mu o to, że Ukraina ma pomoc z zachodu i nie walczą tylko i wyłącznie z Ukrainą.
Aczkolwiek nie znam kontekstu tej wypowiedzi.
2
@Kessie
Nie znam Go
4
@Kessie
Alkohol i ty macie ze sobą wiele wspólnego.
To i to leje się w mordę
11
xD ( co tu innego napisać )
5
@clyde
Za często na notatnik wchodzisz najwidoczniej xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944
Chyba Do sklepu po kolejną dawkę
5
@Gronek
Codziennie gramy w desperadosy z @Luciano99 .
Z czystym sumieniem polecam
0
@directedbyfcb a ja bym go widzial w bundeslidze
0
@Herato
Khedira