3

2008 rok
Klasowiec na tych fajansiarzy z 6C na których po prostu nie mogłem przegrać i ja otrzymujący podanie.

Godzina później kartkówka z matmy


3

@Czajka90
Nie dziwię się, wszedzie lepiej niż pod skrzydłami Parodysty Ten Haga

33

W La Liga z kamerą ponoć ma zagrać Asencio.
Ma z nią obycie

8

Był Rodrygo, a teraz Isak porozumiał się z United.
Co za wieczór


0

0

@FcPortoFan1999
Może Duet marzeń z Bednarkiem w Porto

7

@Luciano99 @Kessie
Czyli obu was naklepać w gratisie?

No i namówiliście

9

Here we g... A nie czekaj


2

@blakkudium

Znowu go zawinęli pod sklepem ? xD

6

@FCB_dimiC
Grunt, że ich najważniejsi zawodnicy tj sędziowie są cały czas w rytmie meczowym

5

@SelloutCrowd
Zejdź z wagą chociaż do 130kg, to się może znajdzie rozmiar i dla Ciebie

2

@ToWinaSedziego

Halo Co tam @wpwelement somsiedzie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@barcelonaLM
1. Kastracja

0

@Encore
Jakiś debil zrobił ta grafikę.
Na pewno by tak wyszli jeszcze bez jednego z najlepszych zawodników ubiegłego sezonu tj Gravenbercha xD

45

Miły gest


11

Przeżyjmy to jeszcze raz xD


4

Hmm


0

@DariaFCB
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)

2

@gumaz
Zdarza się wejść do męskiego

7

@Stinger_
Za co niby odpowiedzialny?
W co ty znowu chcesz mnie wrobić?

1

@Tarnowitz
Może chodzi mu o to, że Ukraina ma pomoc z zachodu i nie walczą tylko i wyłącznie z Ukrainą.

Aczkolwiek nie znam kontekstu tej wypowiedzi.

2

@Kessie
Nie znam Go

4

@Kessie
Alkohol i ty macie ze sobą wiele wspólnego.
To i to leje się w mordę

11

xD ( co tu innego napisać )


5

@clyde
Za często na notatnik wchodzisz najwidoczniej xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@macio_944
Chyba Do sklepu po kolejną dawkę

5

@Gronek
Codziennie gramy w desperadosy z @Luciano99 .
Z czystym sumieniem polecam

0

@directedbyfcb a ja bym go widzial w bundeslidze

0

@Herato
Khedira

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?