0

@Popitek12
Już myślałem, że o Ronaldo piszesz

33

@BorzyKrzys
Łatwo poszło

8

@BorzyKrzys
Rodzina zastępcza > Rodzinka.pl

1

Legioniści zdziwieni bo w ekstraklasie by zaliczyli

5

Nie no co to jest za sztos totalny od Flamengo


6

@Kessie

To ja chociaż dam Ci działkę @Danny Gaucho.
Tylko powoli wciągaj

1

@JohnKennedy
Rób co chcesz, ale nie obnoś się z tym tak

1

@JanZagloba
Ile można go katować?

Znów na zęby nowe zbiera, a dopiero co wstawiał

4

Klasyk


2

@blakkudium

W dużym skrócie bo zajęty jestem:

Buhahahaha

10

@Kessie
Znów na krytym basenie trenujesz

1

@FCB_dimiC
Nie, będziesz musial udowodnić przed odpaleniem, że znasz wynik

7

@Kessie
Szkoda, że ucięli Ciebie podczepionego pod tą bryczkę jak ich ciągniesz

4

@BorzyKrzys
Nie wiem Nikoś

4

@blakkudium
A tam zaraz trzeba...

11

Koszuleczka już przygotowana na kwalifikacje do ligi mistrzów.
Czekamy

https://zapodaj.net/images/67e1ce627aae0.jpg

0

@lithotripter
Szczerz patrząc na jej makijaż, to Ronaldo pewnie jest w tym od niej lepszy

1

@DonCarletto
No właśnie o tym mówię.

Wasze przemyślane ( boczni obrońcy, którzy braki w obronie nadrabiają w akcjach ofensywnych)

Ale tu się czepiasz na siłę, że Frimpong i Kerkez lepsi w ataku niż obronie.
( Wid

Choćbyś nie wiem jak się starał, to Liverpool aktualnie robi spektakularne okienko i odświeżenie kadry

1

@DonCarletto
Druga kwestia - najważniejsze, że to wszystko wygląda na przemyślane okienko czego niestety nie można powiedzieć o Realu.

Mam wrażenie, że się mocno pogubiliscie i kupujecie co popadnie bez ładu i składu jedyne co to wreszcie Boki obrony ogarneliscie, ale tu również kwestia taka o której napisałeś w kierunku Liverpoolu - lepsi w ataku niż w obronie.

1

@DonCarletto nie, edytowales posta i dopiero mnie oznaczyłeś, a ja odniosłem się do twojej wypowiedzi do @JimMorrisonFCB

Wciąż lepsze niż Kupienie Mbappe żeby się dublowali w Viniciusem na LS przez 3/4 sezonu

1

@DonCarletto
A jakie mają być?
Defensywne?

W momencie gdy odszedł Diaz, Jota wiadomo, Odejdzie pewnie Nunez.

Wirtz i Isak czy Frimpong to genialne transfery.
+ Dodatkowo do obrony Kerkez

2

@blakkudium @JimMorrisonFCB
Nie chcę o tym myśleć

6

Będzie nasz
@blakkudium mówiłem tylko Diaz przejdzie do Bayernu i szybko pójdzie


25

Ale mnie wzięło na wspominki.

Tutaj pierwsze wyjście @Kessie 'go na kryty basen
https://zapodaj.net/images/9c8deee8bc84c.png

1

Wiadomo coś czy Lech wychodzi pierwszym składem?

3

@clyde
Dobrze, że nie miewam okresów

0

@Deviler
Ty na pewno

0

@vangoor
Nie no widziałem go w akcji i widac, że ma to coś.

Ale wiadomo jak to jest, zobaczymy.
Pewnie dostanie w tym sezonie swoje minuty bo wiatr robi niezły na skrzydle

2

Ten Rio tez niezły wariat się szykuje.
Śmiga jak mały samochodzik


2

@hurek12
Może i wyleczy, ale wystarczy jedno słowo Manuela i Mareczek ma po mistrzostwach.
Za krótki jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?