Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DariaFCB
(͡ ͡° ͜ つ ͡͡°)
2
@gumaz
Zdarza się wejść do męskiego
7
@Stinger_
Za co niby odpowiedzialny?
W co ty znowu chcesz mnie wrobić?
1
@Tarnowitz
Może chodzi mu o to, że Ukraina ma pomoc z zachodu i nie walczą tylko i wyłącznie z Ukrainą.
Aczkolwiek nie znam kontekstu tej wypowiedzi.
2
@Kessie
Nie znam Go
4
@Kessie
Alkohol i ty macie ze sobą wiele wspólnego.
To i to leje się w mordę
11
xD ( co tu innego napisać )
5
@clyde
Za często na notatnik wchodzisz najwidoczniej xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@macio_944
Chyba Do sklepu po kolejną dawkę
5
@Gronek
Codziennie gramy w desperadosy z @Luciano99 .
Z czystym sumieniem polecam
0
@directedbyfcb a ja bym go widzial w bundeslidze
0
@Herato
Khedira
7
@D10SLEO
Tylko np atakuje ojca z synem gdy Ci wracają z meczu. :)
1
@Bernard777
Ja również Śląsk
0
@gumaz .
Lekarz rodzinny i walenie w uja przez 90% czasu.
3
Żeby w lato była pogoda jak w zimę albo jak w jesień.
Nawet w wiosnę jest ładniejsza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@JanZagloba haha faktycznie Marciniak sędziuje.
Szkoda, że nie wiedziałem, to bym w ciemno na Legię postawi kupon
0
@FcPortoFan1999 fantastyczna czwórka
0
Dopiero wróciłem z kina.
Widzę, że Legia prowadzi niestety.
Jak zwykle sędzia wydrukował im mecz?
5
@mordini123
Ja byłem świadkiem ataku @wpwelement 'a na użytkowników tego portalu
0
@Encore
Musiała to niech się wyleczy pierw
0
Wieczysta 1-0
Marsz po ekstraklasę trwa
0
@VAMOS1899LaMasia
Skoro nie możesz, to czemu kombinujesz?
0
@Goldenretriever1899 kto się nabija antychryście?
1
Bardzo dobrze robi @wpwelement
Łamiecie regulamin pytając o linki z nielegalnych źródeł, to się nie dziwcie później.
Żal wam wykupić transmisje, to sobie odpalcie o 12:00 na TVP1 zaczyna się Anioł Pański
1
@gumaz
Kessie?
Kessie to już przeszłość
1
@Kessie
Typowy Magnum
0
@Encore
Człowiek czuje się staro jak jeszcze pamięta gdy on mając bodajże 16lat grał w reprezentacji Kuby.
To była wtedy jedna z moich ulubionych ekip.
Leal tez pykał wtedy z nim