Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ku84fcb
Po tym co zaprezentowali ostatnio w lidze, to słabo by trafił niezależnie od rywala
14
@draxidox
10 minut później:
Uszanowanko kierowniku
12
Co do Rashforda...Życzę mu żeby odżył w Barcelonie.
Odkładając na bok jego nierówną formę, to Przede wszystkim on jest bardzo dobrym człowiekiem, pamiętam z United jego różne akcje
W czasie pandemii COVID-19 Rashford stanął w obronie dzieci z ubogich rodzin w Wielkiej Brytanii, które przez zamknięcie szkół traciły dostęp do darmowych posiłków. Rząd początkowo nie planował kontynuować wsparcia w wakacje, ale Rashford napisał otwarty list do parlamentarzystów, dzieląc się swoją historią z dzieciństwa (sam dorastał w trudnych warunkach w Manchesterze i korzystał z pomocy socjalnej).
⭐Dzięki jego zaangażowaniu rząd Borisa Johnsona zmienił decyzję, a Rashford został szeroko pochwalony za skuteczne działanie.
▪️ Odznaczenie od królowej:
W 2021 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za walkę z ubóstwem wśród dzieci. To niezwykle rzadkie wyróżnienie jak na tak młodego sportowca.
▪️ Kampania na rzecz czytelnictwa:
Rashford założył też kampanię promującą czytanie wśród dzieci – “Marcus Rashford Book Club”, we współpracy z wydawnictwem Macmillan. Chciał, by każde dziecko w Wielkiej Brytanii miało dostęp do książek, niezależnie od dochodu rodziny.
▪️ Napisał także kilka książek, w tym “You Are a Champion” – poradnik dla młodych ludzi o pewności siebie i pokonywaniu trudności.
▪️ Zachowanie na boisku i poza nim:
Rashford był wielokrotnie chwalony za pokorę, brak arogancji, szacunek wobec kibiców i drużyny, oraz za to, że nigdy nie unikał trudnych tematów społecznych – ale zawsze mówił o nich z klasą i rozwagą.
2
@Luciano99
No trudno
4
Komentarz usunięty
1
@Ku84fcb
Legia opłaciła kare punktową u rywali bo sobie nie radzą na boisku
0
@marcin62
Już nie pie**ol bo jak na Angielskie Realia to my i tak nie przepłacamy zazwyczaj.
Ten Kitket to się zgadzam, że ich poniosło i średnio mi się podoba ten ruch, ale tak to w miarę fajne transfery zazwyczaj przeprowadza Liverpool jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.
0
@FcPortoFan1999
Dla Legii też nie powinno
7
Ekititikike wracaj Ty do Bundesligi.
https://x.com/DaveOCKOP/status/1946904779562549605
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Consigliere
Jak Dali za niego 90, to ładnie wydoją za L.Diaza coś czuje
0
@DonCarletto
I zdecydowanie wolę właśnie to co zrobił Liverpool jak już walnąć okienko z przytupem to takie jak Właśnie Gracz typu Wirtz, a nie jakieś jaśki kupowane przez United za grube miliony, a na papierze w ostatnich latach skład na ligę Europy
0
@Derean
Ale że zgarnął majstra wydając praktycznie najmniej w premier league w swoim debiutanckim sezonie to już Cisza.
A tak miał Liverpool zmizernieć wieszczyli
0
@barcanawieki
Ta?
To ciekawe kto ma więcej jak odejmiemy jeszcze te z rzutów wolnych
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Gacu95
Może to przez ten słup uszkodzony
1
@Kessie
Toyotę Yaris
2
@blakkudium
10tke niech weźmie po Yamalu
0
@kulek22 nie, właśnie to jest najgorsze.
100% mojej winy
Tam nawet ruchu nie było, chwila rozkojarzenia przy zakręcie
2
Rozwaliłem samochód o słup xD
Z fartem, może chociaż wam lepiej mija ten weekend
0
@Rewolucja123
Usyk i Verstappen
1
@Kessie
Krótki przekaz dla Ciebie
1
@gumaz
Jak mam nie pamiętać skoro codziennie widzę @Luciano99 w takiej jak ta pierwsza z lewej na dole
2
@LeoMessiiBarcaPepa
Najważniejsza statystyka to puchary.
10
@LeoMessiiBarcaPepa
Karierę to ma Messi.
Ronaldo ma przygodę
1
@JohnKennedy
To moja opinia:
:3
31
Najlepszy na świecie :D
@Popitek12
2
@Frimpong
I ta brameczka
3
@cules100pro
Giovani dos Santos
8
Słuchaj @Luciano99.
@Kessie dzisiaj się trochę spóźni do roboty, odsypia u mnie nocną zmianę i nie mam sumienia go budzić.
Biorę to na sobie i obiecuje, że weźmie dodatkowe 3 darmowe zmiany żeby to odrobić.
https://zapodaj.net/images/31e89d7a91c1a.jpg
36
To ty pisałaś @Sysia11 ?