2

@Ku84fcb
Po tym co zaprezentowali ostatnio w lidze, to słabo by trafił niezależnie od rywala

14

@draxidox
10 minut później:
Uszanowanko kierowniku

12

Co do Rashforda...Życzę mu żeby odżył w Barcelonie.

Odkładając na bok jego nierówną formę, to Przede wszystkim on jest bardzo dobrym człowiekiem, pamiętam z United jego różne akcje

W czasie pandemii COVID-19 Rashford stanął w obronie dzieci z ubogich rodzin w Wielkiej Brytanii, które przez zamknięcie szkół traciły dostęp do darmowych posiłków. Rząd początkowo nie planował kontynuować wsparcia w wakacje, ale Rashford napisał otwarty list do parlamentarzystów, dzieląc się swoją historią z dzieciństwa (sam dorastał w trudnych warunkach w Manchesterze i korzystał z pomocy socjalnej).
⭐Dzięki jego zaangażowaniu rząd Borisa Johnsona zmienił decyzję, a Rashford został szeroko pochwalony za skuteczne działanie.

▪️ Odznaczenie od królowej:

W 2021 roku został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego (MBE) za walkę z ubóstwem wśród dzieci. To niezwykle rzadkie wyróżnienie jak na tak młodego sportowca.

▪️ Kampania na rzecz czytelnictwa:

Rashford założył też kampanię promującą czytanie wśród dzieci – “Marcus Rashford Book Club”, we współpracy z wydawnictwem Macmillan. Chciał, by każde dziecko w Wielkiej Brytanii miało dostęp do książek, niezależnie od dochodu rodziny.
▪️ Napisał także kilka książek, w tym “You Are a Champion” – poradnik dla młodych ludzi o pewności siebie i pokonywaniu trudności.

▪️ Zachowanie na boisku i poza nim:

Rashford był wielokrotnie chwalony za pokorę, brak arogancji, szacunek wobec kibiców i drużyny, oraz za to, że nigdy nie unikał trudnych tematów społecznych – ale zawsze mówił o nich z klasą i rozwagą.

2

@Luciano99
No trudno

4

Komentarz usunięty

1

@Ku84fcb
Legia opłaciła kare punktową u rywali bo sobie nie radzą na boisku

0

@marcin62
Już nie pie**ol bo jak na Angielskie Realia to my i tak nie przepłacamy zazwyczaj.

Ten Kitket to się zgadzam, że ich poniosło i średnio mi się podoba ten ruch, ale tak to w miarę fajne transfery zazwyczaj przeprowadza Liverpool jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości.

0

@FcPortoFan1999
Dla Legii też nie powinno

7

Ekititikike wracaj Ty do Bundesligi.
https://x.com/DaveOCKOP/status/1946904779562549605

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Consigliere
Jak Dali za niego 90, to ładnie wydoją za L.Diaza coś czuje

0

@DonCarletto
I zdecydowanie wolę właśnie to co zrobił Liverpool jak już walnąć okienko z przytupem to takie jak Właśnie Gracz typu Wirtz, a nie jakieś jaśki kupowane przez United za grube miliony, a na papierze w ostatnich latach skład na ligę Europy

0

@Derean
Ale że zgarnął majstra wydając praktycznie najmniej w premier league w swoim debiutanckim sezonie to już Cisza.

A tak miał Liverpool zmizernieć wieszczyli

0

@barcanawieki
Ta?
To ciekawe kto ma więcej jak odejmiemy jeszcze te z rzutów wolnych
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Gacu95
Może to przez ten słup uszkodzony

1

@Kessie
Toyotę Yaris

2

@blakkudium
10tke niech weźmie po Yamalu

0

@kulek22 nie, właśnie to jest najgorsze.
100% mojej winy

Tam nawet ruchu nie było, chwila rozkojarzenia przy zakręcie

2

Rozwaliłem samochód o słup xD
Z fartem, może chociaż wam lepiej mija ten weekend

0

@Rewolucja123
Usyk i Verstappen

1

@Kessie
Krótki przekaz dla Ciebie


1

@gumaz
Jak mam nie pamiętać skoro codziennie widzę @Luciano99 w takiej jak ta pierwsza z lewej na dole

2

@LeoMessiiBarcaPepa
Najważniejsza statystyka to puchary.

10

@LeoMessiiBarcaPepa
Karierę to ma Messi.
Ronaldo ma przygodę

1

@JohnKennedy
To moja opinia:

:3

31

Najlepszy na świecie :D
@Popitek12


2

@Frimpong

I ta brameczka


3

@cules100pro
Giovani dos Santos


8

Słuchaj @Luciano99.
@Kessie dzisiaj się trochę spóźni do roboty, odsypia u mnie nocną zmianę i nie mam sumienia go budzić.

Biorę to na sobie i obiecuje, że weźmie dodatkowe 3 darmowe zmiany żeby to odrobić.

https://zapodaj.net/images/31e89d7a91c1a.jpg

36

To ty pisałaś @Sysia11 ?


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?