2

@Ojciec5tkidzieci
A za 2 lata wieczysta

0

@FcPortoFan1999 obie strzela czy over 3.5 kartki

0

@gaucho104
Bez przesady.
@wpwelement 'a nie ma raptem od godziny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A tak serio to Diaz pewnie odejdzie, Jota wiadomo [*] ,
Nie wiadomo co z Darwinem Nunezem, ale domyślałam się jeśli przyjdzie Isak.

Miejsce się znajdzie

0

@F3DO
Przeloguj się Sysia

24

Ostatni samuraj wersja Netflix


0

@Karol145 do niedawna? xD

7

Komentarz usunięty

11

Komentarz usunięty

9

Nie zgadzam się z ludźmi mówiącymi, że nie było piłkarza, którego oglądanie sprawiało tyle przyjemności co gra Ronaldinho, że nie było już takiej jogi bonito - oczywiście że była.

Moim zdaniem Neymar z piłką przy nodze w prime czyli Barcelona + PSG oglądało się równie dobrze o ile nie lepiej jeśli chodzi o zabawę futbolówką.

I co zaraz mnie tu zjedzą bo oczywiście Ronaldinho w świecie piłki nożnej jest bardziej lubiany ( również lubię go bardziej od Neymara, w sumie za sposób bycia jest jednym z moich ulubionych piłkarzy ) nie symulował i nie wdawał się w idiotyczne zaczepki.

0

@Fake69
Chyba lepiej wiem co chce

0

@Aragorn33
Nieee,
Właśnie szukam uj wie czego xD

0

@Stinger_
Aż dziwne, że nie dla Realu Madryt

6

Człowiek ma wykupiony Netflix, skyshowtime, Disney i inne platformy streamingowe, a jak się chce oglądnąć serial czy jakiś film, to się szuka uj wie czego 30minut po czym wyłącza się tv w pizdziet i idzie spać.

Kiedyś to człowiek nie miał takiego wyboru,
10 kanałów TV na krzyz i oglądało się co było.

Za duży wybór :D

0

@Sulimo
Brutalu

0

@Sulimo
Odpowiem Ci bez tego:

- tak

0

@Sulimo
Tajemniczy twardziel.

3

@Kessie pod żadnym pozorem nie sprawdzaj priv

0

@Sulimo
Twardziel.

0

@Sulimo
Tylko nie to.

6

@Sulimo
Współczuję

13

@Kessie od dzieciaka kibicował Dumie Katalonii
https://zapodaj.net/images/717ce634caef4.jpg

1

@NeroTFP1
Prędzej mu Anka wystawi Patelnie przy bachacie

0

Brawo Legia.
Jeszcze jeden
Jeszcze jeden

0

@escarabajo
Plejada gwiazd

1

@Zoker
Także ten XD

1

@joloskyy
To jeszcze podaj 24/25 sezon.
Pod narrację nie pasuje.

Wydali praktycznie najmniej w lidze, a i tak ją wygrali z nowym trenerem.

Logiczne więc, że teraz ruszyli z kopyta

4

@JohnKennedy
Ok :3

6

@Adi123456789 on na moment odejścia z Benfici wybrał najgorszy możliwy klub czyli pragmatyczne Atletico.

Kto wie jakby to się potoczyło gdyby zrobił ten 1 krok w wielkiej piłce do i jej drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?