Frimpong
Dołączył/a: maj 2025
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci
A za 2 lata wieczysta
0
@FcPortoFan1999 obie strzela czy over 3.5 kartki
0
@gaucho104
Bez przesady.
@wpwelement 'a nie ma raptem od godziny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A tak serio to Diaz pewnie odejdzie, Jota wiadomo [*] ,
Nie wiadomo co z Darwinem Nunezem, ale domyślałam się jeśli przyjdzie Isak.
Miejsce się znajdzie
0
@F3DO
Przeloguj się Sysia
24
Ostatni samuraj wersja Netflix
0
@Karol145 do niedawna? xD
7
Komentarz usunięty
11
Komentarz usunięty
9
Nie zgadzam się z ludźmi mówiącymi, że nie było piłkarza, którego oglądanie sprawiało tyle przyjemności co gra Ronaldinho, że nie było już takiej jogi bonito - oczywiście że była.
Moim zdaniem Neymar z piłką przy nodze w prime czyli Barcelona + PSG oglądało się równie dobrze o ile nie lepiej jeśli chodzi o zabawę futbolówką.
I co zaraz mnie tu zjedzą bo oczywiście Ronaldinho w świecie piłki nożnej jest bardziej lubiany ( również lubię go bardziej od Neymara, w sumie za sposób bycia jest jednym z moich ulubionych piłkarzy ) nie symulował i nie wdawał się w idiotyczne zaczepki.
0
@Fake69
Chyba lepiej wiem co chce
0
@Aragorn33
Nieee,
Właśnie szukam uj wie czego xD
0
@Stinger_
Aż dziwne, że nie dla Realu Madryt
6
Człowiek ma wykupiony Netflix, skyshowtime, Disney i inne platformy streamingowe, a jak się chce oglądnąć serial czy jakiś film, to się szuka uj wie czego 30minut po czym wyłącza się tv w pizdziet i idzie spać.
Kiedyś to człowiek nie miał takiego wyboru,
10 kanałów TV na krzyz i oglądało się co było.
Za duży wybór :D
0
@Sulimo
Brutalu
0
@Sulimo
Odpowiem Ci bez tego:
- tak
0
@Sulimo
Tajemniczy twardziel.
3
@Kessie pod żadnym pozorem nie sprawdzaj priv
0
@Sulimo
Twardziel.
0
@Sulimo
Tylko nie to.
6
@Sulimo
Współczuję
13
@Kessie od dzieciaka kibicował Dumie Katalonii
https://zapodaj.net/images/717ce634caef4.jpg
1
@NeroTFP1
Prędzej mu Anka wystawi Patelnie przy bachacie
0
Brawo Legia.
Jeszcze jeden
Jeszcze jeden
0
@escarabajo
Plejada gwiazd
1
@Zoker
Także ten XD
1
@joloskyy
To jeszcze podaj 24/25 sezon.
Pod narrację nie pasuje.
Wydali praktycznie najmniej w lidze, a i tak ją wygrali z nowym trenerem.
Logiczne więc, że teraz ruszyli z kopyta
4
@JohnKennedy
Ok :3
6
@Adi123456789 on na moment odejścia z Benfici wybrał najgorszy możliwy klub czyli pragmatyczne Atletico.
Kto wie jakby to się potoczyło gdyby zrobił ten 1 krok w wielkiej piłce do i jej drużyny