0

@MagdJanko Za cztery dni z piętnastą osasuną u siebie , masz racje .

0

@MOLESTA nie wiem jak gra Nkunku ale wiem żę gorzej by nie zagrał od Lewego i to wszystko chodzi mi o porównanie Nissana Gtr i Fiata Uno .

0

@MagdJanko chcesz sadzac na lawce goscia w formie po 3 bramkach zeby wpuscic lewego po alaves ? Niech wejdzie lewy w 60 i pokaze;)

1

@MOLESTA Gorzej nie da się grać jak Lewandowski z Alaves to tak jakby w 10 grali , nawet gorzej bo jeszcze przeszkadzał , karny itp..

2

Wróci na fazę pucharową Ligi Mistrzów ;D

7

Gdy kontuzji doznał gavi to na rm.pl pisali żę dobrze , karma itp , od razu widać różnicę ;)

6

Chciałbym tam jose mourinho , stara miłość nie rdzewieje ? :D

2

@DariaFCB raczej nie czeka na reprezentacje

7

Ale weekend udany nie spodziewałem sie ze az tak!!! :D

2

@LukaszFan nikt nie wiedział że fermin będzie grał dobrze który sam jest często kontuzjowany kto by grał na spo, kupili najlepszego piłkarza mistrzost europy.

2

@ViscaelBarca2007 czemu? A ok

1

Sluchac wycie na notatniku rozlozone nogi negreira miod na moje oczy ;)))

4

Trzyma reke w gorze co tu mozna komentowac kur.....ludzie reka karny

2

@blondasek zamiast sie zglaszac na oxhotnika to mogl wsadzic reke w cztery litery to wszystko;)

2

Nie ma co krytykowac za druga polowe przy 5 1 to kazdy lekcewazy druga polowa mogla by sie nie odbyc ja bedac trenerem zrobilbym 5 zmian po 45 monutach .

1

Jakby się tak dali nabrać na Araujo i wymiana 1:1 ;) możliwe że to by wyszło Araujo na plus bo papier ma ;)

0

@JimMorrisonFCB skąd Ty sie urwałeś nie oglądałeś ostatnich dwóch uciekło Ci 8 lat ?

0

@Damian11 albo Polski ;)

5

@martool2 psy szczekają a karawana jedzie dalej !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

brać go na SPO ;d

0

2:1 Athletic grają dalej bez prawo skrzydłowego ...

0

@turhiay i dzisaj znowu z atletico

0

Po co pisac takie artykuły jak jest rashord i raphinia a nie obroncy a ani napastnika po sezonie... i pieniedzy zreszta tez , reklamy.

0

@turhiay w tym sezonie tak miał kilka super meczów olmo jednak troche wiecej miał super meczy a pozatym teraz znowu kontuzja za kontuzja tak jak i olmo .

1

caicedo od poczatku podminowany wyszedł musiało to sie tak skonczyc

0

@gumaz żołądkowa gorzka ale chelsea arsenal :D

0

@mekston fantastyczna wiadomość

0

@Arden śmiechom nie było końca

0

@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?