Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MagdJanko Za cztery dni z piętnastą osasuną u siebie , masz racje .
0
@MOLESTA nie wiem jak gra Nkunku ale wiem żę gorzej by nie zagrał od Lewego i to wszystko chodzi mi o porównanie Nissana Gtr i Fiata Uno .
0
@MagdJanko chcesz sadzac na lawce goscia w formie po 3 bramkach zeby wpuscic lewego po alaves ? Niech wejdzie lewy w 60 i pokaze;)
1
@MOLESTA Gorzej nie da się grać jak Lewandowski z Alaves to tak jakby w 10 grali , nawet gorzej bo jeszcze przeszkadzał , karny itp..
2
Wróci na fazę pucharową Ligi Mistrzów ;D
7
Gdy kontuzji doznał gavi to na rm.pl pisali żę dobrze , karma itp , od razu widać różnicę ;)
6
Chciałbym tam jose mourinho , stara miłość nie rdzewieje ? :D
2
@DariaFCB raczej nie czeka na reprezentacje
7
Ale weekend udany nie spodziewałem sie ze az tak!!! :D
2
@LukaszFan nikt nie wiedział że fermin będzie grał dobrze który sam jest często kontuzjowany kto by grał na spo, kupili najlepszego piłkarza mistrzost europy.
2
@ViscaelBarca2007 czemu? A ok
1
Sluchac wycie na notatniku rozlozone nogi negreira miod na moje oczy ;)))
4
Trzyma reke w gorze co tu mozna komentowac kur.....ludzie reka karny
2
@blondasek zamiast sie zglaszac na oxhotnika to mogl wsadzic reke w cztery litery to wszystko;)
2
Nie ma co krytykowac za druga polowe przy 5 1 to kazdy lekcewazy druga polowa mogla by sie nie odbyc ja bedac trenerem zrobilbym 5 zmian po 45 monutach .
1
Jakby się tak dali nabrać na Araujo i wymiana 1:1 ;) możliwe że to by wyszło Araujo na plus bo papier ma ;)
0
@JimMorrisonFCB skąd Ty sie urwałeś nie oglądałeś ostatnich dwóch uciekło Ci 8 lat ?
0
@Damian11 albo Polski ;)
5
@martool2 psy szczekają a karawana jedzie dalej !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
brać go na SPO ;d
0
2:1 Athletic grają dalej bez prawo skrzydłowego ...
0
@turhiay i dzisaj znowu z atletico
0
Po co pisac takie artykuły jak jest rashord i raphinia a nie obroncy a ani napastnika po sezonie... i pieniedzy zreszta tez , reklamy.
0
@turhiay w tym sezonie tak miał kilka super meczów olmo jednak troche wiecej miał super meczy a pozatym teraz znowu kontuzja za kontuzja tak jak i olmo .
1
caicedo od poczatku podminowany wyszedł musiało to sie tak skonczyc
0
@gumaz żołądkowa gorzka ale chelsea arsenal :D
0
@mekston fantastyczna wiadomość
0
@Arden śmiechom nie było końca
0
@turhiay olmo to top fermin zagrał kilka dobrych meczy i to wszystko gdybym nie był wychowankiem t ograłby max w sewilli .