0

Nie złam nosa przy rozpędzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Pół miliarda zarobił i wiecznie mało ale ważne że kocha.

3

@Magicc89PL pół miliarda euro wyciągnął od klubu więc stwierdził że trochę mało.

16

@Scross szary Polak pracuje za śmieszne pieniądze żeby przeżyć od pierwszego do ostatniego,a jemu chyba wystarczy 555 mln euro które dostał od klubu,nie sądzisz?

0

@D10SLEO TVP 1 normalnie działa a dwójką i sport bez glosu

1

Czy tylko ja nie mam głosu na kanałach na TVP2?

0

@Tales_Omletu no to zmieniam kanał i to wszystko mnie interesowało czy go uratują czy nie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Tales_Omletu nad czym

0

@Tales_Omletu No i co z tego trzeba było zmienić kanał jak nie możesz patrzeć na takie rzeczy.

3

Musi braitheaite finezyjny poprawić;D

1

Umtiti-znowu za darmo czy będą dopłacać jeszcze?

1

To co dest ma grać od dechy do dechy cały sezon jescze tym bardziej na wahadle.Głupi artykuł i głupia gazeta.

5

Jak gramy 3 środkowymi to jak może być za dużo.

1

Dembele,Messi,Aguero,Fati,Tricao,jescze jak Depay przyjdzie to trzeba sprzedać Cou i Griezmana 6 takich zawodników na 3 pozycję wystarczy,może ktoś z młodzieżówki odpali.

3

Kiedy Griezman pokazał że jest jednym z najlepszych na świecie ja furory nie widziałem może że 2 mecze lepsze a tak to katastrofa.

1

@Adi123456789 W przewracaniu się jest lepszy napewno i oglądaniu numerów koszulek zawodników rywali.

0

@ToJa79 no Anglii faktycznie zrobi karierę w Barcelonie.

1

@macio_944 Typowe polactwo ale zgadzam się;)

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dawać tu tego Suareza.

0

Wymarzona niedziela;)

0

Kto to tenas?Araujo?

0

Kup Mbappe jeszcze to napewno i bale wróci was dalej obgryzać haha.

0

Już dzisiaj-,,koniec sezonu dla hazarda,, ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Neymar !! Hurra!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak zawsze w ostatnich latach Messi w waznych meczach zawodzi ,z eibarami mu dobrze idzie ,pokiwa się postrzela ,gorzej jak trochę lepszy obrońca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?