0

@lukas10 jak pacholek moze kogos wciagac robia z nim co chca , gdyby nie byl wychowankiem to by gral max w getafe..

6

@Coutinho007 Pampers do wymiany.

0

@gabrielos1899 to narazie tylko jezdzcy bez glowy.

0

Pozbyc sie jakos rakiticia vidala juz ich czas nadszedl .. po co dawac takie kontrakty dlugie.. jak ktos nie jest wychowankiem to 33 to max max .. teraz cieple posadki maja i nie do ruszenia, de jong pjanic jak przyjdzie busi , arthur 1 rez +puig alenia i srodek lux.

1

@gabrielos1899 raczej nie .....

0

Chyba w dziadka ,d

0

@blue_shark jak duda wygra to tak bedzie , szumowdki juz wie od dawna ze bedzie 2 fala...

22

@Chwytliwy trzeba promowac ludzi rozsadnych , warto posluchac tego pana , nikt nikomu pod przymusem nie każe ogladac,kto chce zawsze moze wlaczyc tvp info ;)

0

@kaczorra86 mozesz nie wchodzic nie potrzeba tu bezmózgów...

0

Let's go !!!!!!!

0

@NeroTFP Umieram co weekend w poniedzialek wracam na ten swiat zawsze w innym miejscu.

0

@MESSIah16 JP 2 Dmowski Pilecki Popieluszko Sobieski , kolejnosc dowolna.

0

@Danny Gaucho makelele to real powinien pomnik postawic bo w erze galacticos to on byl najmniej doceniany a wg mnie bez niego real nie osiagnalby w tedy tyle sukcesow.

0

@DLFCB czarny to Trzaskowski , bo zbierze glosy lewakow , czyli 35 % + 20 % ludzi nie majacych co do garnka wlozy z kredytami zeby zemscic sie na PIS lub Bosak jesli ludzie zacznac myslec i stwierdza ze trzeba odejsc od duo parti i poprzec kogos kto madrze mowi .. chcialbym aby tak sie stalo i wrocic do Pl i godnie zyc i chcialbym zeby sie polacy ockneli ze sa przekupowani przez wlasne pieniadze .Kilka lat temu bylem za pisem bo to bylo lepsze zlo , calkiem dobry start do zmiany premiera , ministrow teraz wiem ze nie ma lepszego czy gorszego zla.Polacy obudzcie sie prosze !

2

@MESSIah16 chcialbym napisac za kilka lat ze Grzegorz Braun trzymajacy piecze nad mlodymi ministrami typu berkowicz , dziambor, winnicki ,sosnierz , z przyjemnoscia wrócibym do Polski bo wiem ze nikt mi nie wyciagnie pieniędzy z portfela i moglbym godnie zyc .

0

Griezman jak ma grac na ls to nie warty 120 mln na lewej obronie lepiej sie spisuje.. wg mnie powinien grac najwyzej wysuniety z trojki pomocnikow , cou tak samo lecz jest duzo slabszy w defensywie , pomoc de jong pjanic griz marzenie , pjanica z arthurem rotowac , fati na zmiane z messi dembele rotowac to malo , najlepszy do rotacji bylby dembele gdyby udalo sie pozyskac neymara przykladowo griez - ney 1:1 nawet z niewielka doplata wg mnie zyskali by na tym zawodnicy jak i kluby , za semedo kupic kogos lepszego bedzie ciezko bo nie ma nikogo po prostu jedynie co przewysza innych to arnold ale cena bedzie nie warta pozbyc sie cou rakitica vidala i sklad jest naprawde mocny byle umtiti wrocil do zdrowia ewenrualnie jesli firpo jest za slaby na zmiennika to kupic na ta pozycje kogos mlodego , tagliafico , grimaldo , tylke niech graja wlasnie CI , ew. zm alby , martinez za suareza niech wchodzi lub nawet na bok byleby gral , napewno wiecej zrobi z przodu jak griezman.

0

Lewy : ,,messi , kto to ?

0

@Pstryk zbyt slaby w defensywie to taki typ jak cou.

1

Niektorzy nawet nie musza trenowac hajs leci i jada na konsoli ;)

1

Bylo by dobrze gdybysmy mieli PO na poziomie roberto nie daje gwarancji a de sciglio jescze gorszy, chyba ze ktos przyjdzie ale nwm kto by mogl nawet.

6

@BarcaInfo albo tak dawno nie placiles ;d

0

To jak maja skupic taki szrot to dobrze ze meczow nie ma.. coman jedziec bez glowy , sprzedac semedo i zostac z roberto haha... smiech przez lzy ilu jest lepszych PO ..nie ma , pjanic ok bedzie pasowal tylko pozbyc sie rakitica i vidala bo za duzo jest sp ale za arthura pjanica wymieniac to nwm ja bym go zostawil do rotacji busi de jong pjanic i sa jescze puig alena . Lautaro neymar jakby przyszli to super tylko wtedy sprzedac cou i griezmana bo nie graja na swojej pozycji , dembele do rotacji z suarezem i sklad kompletny.Griezmana jakby sie udalo wymienic 1-1 to uwazam ze powinny byc obie strony zadowolone wolalbym kapitana rep w stolicy jak neymara ale nwm czy to sie uda przy tych tumanach w zarzadzie...

0

@KapitanFCB na papierze nie gorszy przod napewno duzo lepszy.

0

Skonczylo sie leniuchowanie ;d

0

@kokos_xd kto przykladowo z podobnymi umiejetnosciami na ta pozycje ?

0

@kokos_xd nie mamy lewego skrzydla

2

@Filipfcb2000 wyporzyczenie razi po oczach

0

Da rade w holandi kupic netfliksa po polsku ?

2

65 jak dawali to z zamknietymi oczami bym podpisal

4

@TylkoBarca7273 W juve furrory nie zrobil.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?