Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pjanic przyszedl i spiewa pewnie co ja robie tu uuu ;d
1
Jescze chwile i beda doplacac haha smiech przez lzy ...
0
@blaugrana49 za to co dokonal to dostal kilkaset milionow.
0
@Lucassito money nie money doszedl do finalu lm a barca bez niego odpada w cwiercfinalach frajersko
0
@Litman no nwm czy tak zaluje kd barca byla w finale lm po jego odejściu?hmm? A o lepszej kasie nie wspomne.
0
A czy to wazne i tak nikt nie da za dziadka 700 jakby sto wpadlo to by sukces byl.
0
@maksia kto da 250 za 33latka.. 100 to bylby sukces jak nie odejdzie za fre..
12
Fajny ten kapitan.
0
@SonBarcaGoku bo nie mozna kupic zgadzam się ale jak ktoś ma mozliwosci to korzysta , .
1
@SonBarcaGoku U nas za to malo wpompowanych milionow , uwazam ze jak kogos stac jego sprawa.
1
Z messim na czele powinni odejsc bo dalej bedzie granie na jednego zawodnika przez caly sezon ale z dugiej strony ze skrzydel zostaje dembele i mlodziki , musial by ktos przyjsc.
3
Szkoda ze nie ma kto bartomeu zwolnic..
6
Valvedre : potrzymaj mi piwo.
1
Dobrze ze messi lepszy od lewego hahah
0
#Messi i spółka out
0
Jak messi liczy w tym wieku na podwyzke to jest baranem , powinien odejsc zobaczymy jak gra nie jest pod niego ukladana , pozbyc sie calej klitki sua alb mes piqe bus i stworzyc kolektyw a nie grac na jednego glupota.
0
Inter nie sevilla nie ale juz miami wiecej sypnie , to juz moze sie z ta ruszy..
0
Na tle villareal raz w sezonie to tak srednio..
0
I wyszlo na jaw co jest odpowiedzialne za sytuacje w klubie , Var no i zbrodniczy koronawirus tak bylismy na 1 przed pauza.
1
A to Ci niespodzianka, szook.
0
Jak trwoga to do Boga ;))
3
Arda wroc !!!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@artur_26 utrzymuje poziom w podawaniu ido tylu i do boku..
0
Zeby nie zapomnieli ze ma 33 lata..
0
@hubba_bubba kto jest lepszy wymien trzech LS ?
1
@Fifty Bo tak jest i dwie strony powinny byc zadowolone , to nie FM tylko logika.
0
Jakby barca dostala 80 to by sprzedala w obecnej sytuacji ci dziennikarzyny nie maja co pisac...
0
@lukas10 nie moze sie zapedzac bo ma messiego po swojej stronie ktorego tam nie ma i nie broni w ogole .roberto nie gra na swojej pozycji bo wszedzie jest sredniakiem ale kazdy ma swoje zdanie, semedo tez nie bez wad.
0
@lukas10 jak pacholek moze kogos wciagac robia z nim co chca , gdyby nie byl wychowankiem to by gral max w getafe..