1

Pjanic przyszedl i spiewa pewnie co ja robie tu uuu ;d

1

Jescze chwile i beda doplacac haha smiech przez lzy ...

0

@blaugrana49 za to co dokonal to dostal kilkaset milionow.

0

@Lucassito money nie money doszedl do finalu lm a barca bez niego odpada w cwiercfinalach frajersko

0

@Litman no nwm czy tak zaluje kd barca byla w finale lm po jego odejściu?hmm? A o lepszej kasie nie wspomne.

0

A czy to wazne i tak nikt nie da za dziadka 700 jakby sto wpadlo to by sukces byl.

0

@maksia kto da 250 za 33latka.. 100 to bylby sukces jak nie odejdzie za fre..

12

Fajny ten kapitan.

0

@SonBarcaGoku bo nie mozna kupic zgadzam się ale jak ktoś ma mozliwosci to korzysta , .

1

@SonBarcaGoku U nas za to malo wpompowanych milionow , uwazam ze jak kogos stac jego sprawa.

1

Z messim na czele powinni odejsc bo dalej bedzie granie na jednego zawodnika przez caly sezon ale z dugiej strony ze skrzydel zostaje dembele i mlodziki , musial by ktos przyjsc.

3

Szkoda ze nie ma kto bartomeu zwolnic..

6

Valvedre : potrzymaj mi piwo.

1

Dobrze ze messi lepszy od lewego hahah

0

#Messi i spółka out

0

Jak messi liczy w tym wieku na podwyzke to jest baranem , powinien odejsc zobaczymy jak gra nie jest pod niego ukladana , pozbyc sie calej klitki sua alb mes piqe bus i stworzyc kolektyw a nie grac na jednego glupota.

0

Inter nie sevilla nie ale juz miami wiecej sypnie , to juz moze sie z ta ruszy..

0

Na tle villareal raz w sezonie to tak srednio..

0

I wyszlo na jaw co jest odpowiedzialne za sytuacje w klubie , Var no i zbrodniczy koronawirus tak bylismy na 1 przed pauza.

1

A to Ci niespodzianka, szook.

0

Jak trwoga to do Boga ;))

3

Arda wroc !!!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@artur_26 utrzymuje poziom w podawaniu ido tylu i do boku..

0

Zeby nie zapomnieli ze ma 33 lata..

0

@hubba_bubba kto jest lepszy wymien trzech LS ?

1

@Fifty Bo tak jest i dwie strony powinny byc zadowolone , to nie FM tylko logika.

0

Jakby barca dostala 80 to by sprzedala w obecnej sytuacji ci dziennikarzyny nie maja co pisac...

0

@lukas10 nie moze sie zapedzac bo ma messiego po swojej stronie ktorego tam nie ma i nie broni w ogole .roberto nie gra na swojej pozycji bo wszedzie jest sredniakiem ale kazdy ma swoje zdanie, semedo tez nie bez wad.

0

@lukas10 jak pacholek moze kogos wciagac robia z nim co chca , gdyby nie byl wychowankiem to by gral max w getafe..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?