Gacu95
Dołączył/a: grudzień 2018
Sanok
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu nie grają z frajerami to raz po drugie nie mają już dudka;)
0
@4Fabregas4 widać psychiatrów też przekwalifikowalo na covid...
2
Chce widziec jutro mine Kowalczyka ;D
0
Ciekawe co jutro Kowalczyk powie?;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Brashearr ciekawe co Kowalczyk powie we wtorek haha...
1
@igimigi18 może go puści atletico za 30mln;D
0
Co to za finał dzisaj pucharu króla ????to my nie jesteśmy z athletic czy z tamtego roku opóźniony ?
0
@barcelonaLM to z tamtego roku finał?
0
@FafitFCB co to za finał ? To nie my jesteśmy z athletic w finale?
13
Z Griezmanem to tak jak w dziesięciu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@th@les bardzo dobrze,,
Zrobił jako pierwszy dostrzegł kim jest ten pajac ...
0
Czyli zostanie po staremu ewentualnie dojdzie dwoch dziadkow , revolution is coming !! ;D
0
Jak messi by gral na ps to moze grac na spo..
0
@masq tu nie pogra bo sie messi pcha a na ps nie ma nikogo
0
@Tomek54321 messi w szatni wpisz pierwszy artykul
0
@Elnuum a kto ma lepszy potencjal ?
0
@sergio5sergio5Za mesiego i susreza to moze nie byc nawet crytek ????
0
Zamiast kupować wij to juz lepiej w 4231 zostawic vidala igrac de jong pjanic i griez spo.
0
@VamosGirl na papierze najmocniejsza ekipa na świecie.
0
@Jakchcesz wymien tych graczy na jedna pozycje jak mozesz.
8
Kapitan ktory zachowuje sie jak dziewczyna podczas okresu , zdjecie z szatni w meczu z bayernem pokazalo jaki z niego lider szkoda ze sie nie rozbeczal..
1
. Poświęcałeś się. Harowałeś , kiedy tak bylo czlapanie i zyganie tak walczyl..
1
przy takiej pomocy to i woźny by strzelil od czasu bramke ;d gra nie bedzie do jednego zawodnika ktory nie angazuje sie wogole w grze obronnej , jak mial semedo isc do przodu jak messi straci pluje zyga i podciaga getry...
1
@Andy83 Nie bedzie inni będą strzelać Dembele ma wieksze umiejętności od Suareza , Fati czuje ze odpali jak Ronni i messi do tego dojdzie pewnie Martinez , Griezman w koncu zacznie grac na swojej pozycji tez troche pyknie jestem pozytywnej mysli.
0
Za suareza i messiego pewnie dopłaca wcale vym sie nie zdziwil.
2
Ter Stegen powinien zostac kapitanem wedlug mnie na przyszly sezon nie ma chyba nawet nad czym sie zastanawiac chyba ze ktoś uwaza inaczej chetnie przeczytam.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Lucassito z legia to przesadziles ;)