0

@Mroziu nie grają z frajerami to raz po drugie nie mają już dudka;)

0

@4Fabregas4 widać psychiatrów też przekwalifikowalo na covid...

2

Chce widziec jutro mine Kowalczyka ;D

0

Ciekawe co jutro Kowalczyk powie?;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Brashearr ciekawe co Kowalczyk powie we wtorek haha...

1

@igimigi18 może go puści atletico za 30mln;D

0

Co to za finał dzisaj pucharu króla ????to my nie jesteśmy z athletic czy z tamtego roku opóźniony ?

0

@barcelonaLM to z tamtego roku finał?

0

@FafitFCB co to za finał ? To nie my jesteśmy z athletic w finale?

13

Z Griezmanem to tak jak w dziesięciu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@th@les bardzo dobrze,,
Zrobił jako pierwszy dostrzegł kim jest ten pajac ...

0

Czyli zostanie po staremu ewentualnie dojdzie dwoch dziadkow , revolution is coming !! ;D

0

Jak messi by gral na ps to moze grac na spo..

0

@masq tu nie pogra bo sie messi pcha a na ps nie ma nikogo

0

@Tomek54321 messi w szatni wpisz pierwszy artykul

0

@Elnuum a kto ma lepszy potencjal ?

0

@sergio5sergio5Za mesiego i susreza to moze nie byc nawet crytek ????

0

Zamiast kupować wij to juz lepiej w 4231 zostawic vidala igrac de jong pjanic i griez spo.

0

@VamosGirl na papierze najmocniejsza ekipa na świecie.

0

@Jakchcesz wymien tych graczy na jedna pozycje jak mozesz.

8

Kapitan ktory zachowuje sie jak dziewczyna podczas okresu , zdjecie z szatni w meczu z bayernem pokazalo jaki z niego lider szkoda ze sie nie rozbeczal..

1

. Poświęcałeś się. Harowałeś , kiedy tak bylo czlapanie i zyganie tak walczyl..

1

przy takiej pomocy to i woźny by strzelil od czasu bramke ;d gra nie bedzie do jednego zawodnika ktory nie angazuje sie wogole w grze obronnej , jak mial semedo isc do przodu jak messi straci pluje zyga i podciaga getry...

1

@Andy83 Nie bedzie inni będą strzelać Dembele ma wieksze umiejętności od Suareza , Fati czuje ze odpali jak Ronni i messi do tego dojdzie pewnie Martinez , Griezman w koncu zacznie grac na swojej pozycji tez troche pyknie jestem pozytywnej mysli.

0

Za suareza i messiego pewnie dopłaca wcale vym sie nie zdziwil.

2

Ter Stegen powinien zostac kapitanem wedlug mnie na przyszly sezon nie ma chyba nawet nad czym sie zastanawiac chyba ze ktoś uwaza inaczej chetnie przeczytam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Lucassito z legia to przesadziles ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?