Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tridente2015 No jak wyżej już napisałem jak na razie zgadzali się dostając dolę.
0
@Tridente2015 Buntują się poprze związek i nie tak dano znów dali o sobie znać, jak fifa ich nie zadowoli to będzie ciekawie.
3
@macio_944 Jedna z gorszych decyzji laporty że on nie został.
0
@Tridente2015 No piłkarze też trochę się buntują dostają działkę i jest cisza, tylko że w pewnym momencie przekroczą granicę i wiele ludzi oglądających piłkę niedzielnie to oleje bo to będzie meczarnia a nie rywalizacja. Ostro grają tym bardziej że tracą młode pokolenie.
0
@Tridente2015 No jak chcą mieć połowę składu w szpitalu to niech dalej się nie sprzeciwiają. Barca zagra dwa takie mecze i nawet juvenilu nie wystarczy.
0
@Crema Catalunya Słabo to kupuję że Pichichi: Mbappe nie zostaje MVP.
21
@tristan87 Wbijanie szpili w sutenerkę to nie skandal to obowiązek :)
2
I tak się przepala wielką kasę nie zawsze trzeba kupić od Currego za 40, czasem kilkanaście transferów po milion dwa.
I robi to klub który powinien oglądać każde euro z trzech stron.
0
@Xaviball Od tego masz HIV
0
@OldMc84 Więc jest szansa, Mu i Chelsea w was nadzieja....
2
@Safrani Ale by nas orali, w pomocy każdy niby umie bronić ale tak słabo.
0
@dafik85 Akurat barto to dwa razy robił wymianę pokoleniową ale jak chce się Iniestę zamieniać Coutinho to wiadomo jak się t skończy, i jeszcze ta niezrozumiała słabość do 10 gdy masz w składzie Messiego :O
2
@Marcelinho99 Nie no anthony też nie umie.
7
No na pewno będą z nim perypetie, oby za dużo nie mieszał się do kariery młodego.
0
@Kgorecki2500 Dość szybko waszego politycznego ojca wysłaliście na szafot, a jeszcze nie tak dawno nie wolno było o nim nic złego powiedzieć :)
1
@Kgorecki2500 To jaro robi czystki bo mu się wiceprezes zbuntowała i boi się że będzie fikać jako prezydent a tu jakieś bajki o kandydacie z konfy popartym przez pis :)
0
@dono Wszystko zaczęło się od zdjęcia drużyny podpisanego "Blancos"
Mogłoby się to wydać zaledwie zbiegiem okoliczności, ale AS Monaco szybko rozwiało wątpliwości, publikując poniższy post, w którym zacytowali część hymnu madryckiej drużyny: "Triumfować po dobrej walce, broniąc twoich barw".
Po zakończonym spotkaniu na profilu AS Monaco pojawił się też wpis o treści "Lamine błyszczał w Pucharze Gampera... Lamine Cámara" co może być odczytane jako zaczepka w stronę Lamine Yamala, młodej gwiazdy FC Barcelony.
0
Nie boli mnie to za bardzo, z drugiej strony ten klub moczy szyje w takim szambie że naprawdę było by lepiej zagrać ten mecz i rozejść się bez zaczepek.
0
@pt9 No popatrz ja to pamiętam inaczek.
1
@Kgorecki2500 Rozstrzelenie, kiedyś gdzieś widziałem taką egzekucję, żaden kat nie trafił :)
1
@mmaciass Przecież oni nie tak dawno zlikwidowali praktycznie jakiś gatunek łabędzi uznawanych za dekoracyjne, zlikwidowali na kiełbaskę.
0
@BorzyKrzys @Peciak Zbigniew Hołdys coś dał Polsce, reszta to jedno wielkie XD
0
@KibicBarcy84 Czyli zgodnie z wykształceniem i powołaniem odpowiednio Prawnik i Polityk :)
4
@ACRAB95 W ogóle trafił na świetnych ludzi jak Txiki zresztą jego pierwszy zaciąg ogarnia MC.
2
@macio_944 Nie zauważyłem bo doczytałem dwa pierwsze zdania i mnie już napompowało że po sparingu zwalniamy....
0
@kuz Jakie ewenementy, niezależnie jak by to wyglądało później Fati wszedł i wyglądał jak ułożony gracz, a fermina chcieli opchnąć tak się na nim poznali.
Skoro Busquets mógł to czemu oni nie mogą mało prawdopodobne bo on miał Xaviego i Iniestę ale nie niemożliwe.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jest to jakiś pomysł jak nie wypali to lipsk będzie latał i próbował opchnąć.
0
@don'T.R.I.P.e A jak ktoś widział jego uzębienie w młodości to dopiero się zdziwi a ten środkowy żab to będzie pikuś.
0
@Barcanajlepszyteam No jego główne hasło to hasło Regana :)