Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eric_Abidal_22 @Eto'o9 R10 tylko czy to jaja czy licytacja :)
0
@Ronad10 No nie bedzie, bo podwórkowi gracze praktycznie nie istnieją nawet w Brazylii.
1
@Lucerfi Nie wiem czy źle zapamiętałeś czy tak blisko strzelałeś ale nie gozdyra tylko gawryluk.
0
@barteq Ale kiedyś wyborcy powiedzą stop, zwłaszcza jeśli są tak światli za jakich się uważają i wmawiał im korwin i memcen. Ja osobiście jestem tego ciekaw i uważam że mają szklany sufit który mogą przebić tylko odcinając się od żelaznego elektoratu który daje im mandaty, I to wcale nie jest rozdawanie kart w przyszłości tylko bycie między młotem a kowadłem i niebezpieczny ruch gdzie trzeba mieć wielkie polityczne wyczucie coś o co ich nie podejrzewam.
0
@Explode W zasadzie to z pisem mieli by jeszcze gorzej od po to się jeszcze światopoglądem jakoś różnią.
4
@RosjaninBut A co on takiego zrobił że go tak tytułujesz? Bo na szybko mogę kilunastu większych pasożytów rodzimej sceny wymienić.
0
@BorzyKrzys Akurat partner Biedronia to z wykształcenia tam siedzi w UE bardzo dobrze, jako jeden z nielicznych polskich polityków. On przynajmniej rozumie mechanizmy jakie mają tam miejsce a jak to wykorzysta to inna sprawa.
0
@Explode Czy ja wiem na wybory poszli by niezdecydowani jak dla mnie to td by wyłapała najwięcej bo daje złudą nadzieję alternatywy nie jest popis nie jest ze skrzydeł, choć jak tak dalej będą się prowadzić to nikt na nich nie zagłosuje bo to w sumie ko light.
0
@barcelonaLM No mają ale pamiętaj że oni tracą bardzo swój przekaz jako partia wsi, i stali się partią centrową małych miasteczek, te struktury też długo ich nie wykarmią, wymiana pokoleniowa ich wykosi, jak nie znajdą jakiegoś lidera z charyzmą mającego na nich pomysł, choć ja im życzę rozpadu.
0
@clyde A powiedz mi jakie masz alternatywy? Bo ja nie mam na kogo głosować, radykałowie odpadają, na psl też nie zagłosuję nigdy pozostaje mi KO light czyli td :O albo głosowanie na jakiś plankton i podejście że to nie zmarnowany głos i więcej osób zrobi jak ja, podejście mega romantyczne. Może jakby sondaże były zabronione to więcej ludzi by "ryzykowało".
0
@aleksandrowielki Nie szarżował bym z tą konfą. Raz są bardzo zależni od frekwencji, dwa już to przerabialiśmy i wynik był ponad próg. No i ja nie widzę tego mistrzostwa i rozdawania kart, jak pójdziesz bardziej w centrum to żelazny elektorat który cię utrzymuje przy życiu cię opuści.
No co do koalicji to tusk nieźle ich rozgrywa, td okazała sie PO light, a lewica wie o co chodzi ale oparcie wszystkiego na aborcji i ciemiężeniu kobiet(żadna kobieta nie weszła do UE) pokazało że albo elektorat nie chce takiego radykalizmu albo go nie rozumie.
0
@against_modern_football To dość zabawne że przywołujesz te partie, a pamiętasz że miały i wciąż maja na sztandarach dość imigrantów z Polski?
0
@jedrek7000 Szczerze jak patrzę na młodych polityków to mam odmienne zdanie, nie czuję że oni chcą zmieniać świat tylko chcą władzy i kasy. Ale przynajmniej walka plemienna będzie spokojniejsza jak i popis przepadnie.
0
@tristan87 O piękna sprawa.
1
@kigani Acha wiec skoro oni mogą to my też ale oni trochę w innych miejscach na mapie europy są.
0
@barcelonaLM Już to widzę jak rozdają karty, chyba w garażu przy piwie z memcenem,.
2
@Kgorecki2500 Dzięki
@michal26 raz na ruski rok to i tvn się przydaje.
8
@wojti258 Najlepsze jest to że on i jego otoczenie kreują go na jakiegoś filozofa mistrza debat który poraża elokwencja a to patus który jak mu nie idzie bo w ruch idą pięści, choć też trzeba przyznać ze to trochę już teatrzyk i nie wiem jak jego światli wyborcy kupują ten sprzeczny obraz.
@jedrek7000 Przecież to wszystko bandyci po jednych pieniądzach ludzi którzy chcą tylko kasy i władzy bez honoru i etyki, tylko jedni mniej drudzy bardziej, w polityce nie ma gołąbków są tylko jastrzębie i sępy.
0
@Kapitan hawk Jeszcze warto dodać że zdobyli tylko dzięki temu że załapali resztki energii z samolotu femeni.
0
@KrwawiaceoczyVEB Neymar mówił o wygrywaniu trofeów z Barcą, tydzień przed rejteradą do psg :)
0
@Aragorn33 O widzę że druga część sezonu przesłoniła jesień gdzie gość walił wielbłądy i gra jak elektryk po 4 piwach.
1
@Popitek12 Klose
0
@MysticCat Ale poczekaj jak Yamal trzy mecze słabe zagra, wtedy będą pisali do pożygu.
1
@Popitek12 Antonio Di Natale,Luca Toni
0
@Kgorecki2500 Ale jedna trylogia nolana połyka przeżuwa i wypluwa cały ten szajs z marvela, i piszę to ja gość który nie znosi batmana.
0
@Pedri16Future Będzie głośno i to bardzo jak zaliczy słabsze trzy mecze, niektórzy nie mogą już się doczekać :)
0
@blakkudium Wygląda na casus Depaya który jest kozakiem w tych aspirujących klubach.
4
@esem91 Ta z Rivaldo mocniejsza.
0
@BartqRKO To całkowicie inna sprawa porównujesz pamiątkę którą ona ma w pamięci do fikcji, zdjęcie tylko utrwala wspomnienie, a model może nawet kankana zatańczyć jak mu tak każą.
0
@Hawajczyk Ale sam wyjeżdżasz z jakimiś śmiesznymi mvp które są często uznaniowe.