0

@maroon Cieżko mi uwierzyć by tak slaby zawodnik utrzymał się w kadrze Hiszpanii tyle lat, nie życzę im tego z racji oglądania ich od tylu lat.

0

@maroon Chyba same san marino musiał by losować by o trzecie miejsce walczyć.

0

@bleble123 Przecież nawet jakby kasa była to psg go nie puści.

0

@NeroTFP1 Pamiętam i wielu ekspertom tu na lr jurgena cytowałem i nawet on ich nie przekonał że cou to kasa w błoto w pomocy.

0

@tristan87 Było oficjalne info że maczają te noże w tym.

0

@Szklaner Gość z interi mówił że to były strzały ostrzegawcze w ziemię czyli nie za bardzo do strzałów ostrzegawczych się zaliczały, chyba ze coś się w wyszkoleniu zmieniło i jestem w tyle.

3

@Albatros @tristan87 to co pisze @Nazio87 no i jest jeszcze kwestia fekaliów na tej broni, kto wie jakie tam cuda mogły być.

0

@KamQiX No przed chwilą widziałem wywiad że ptaszki ćwierkają że jednak nie w powietrze a to troszkę zmienia sprawę :)

0

@HighestInTheRoom No a drugiej strony lekarze w MZ którzy powinni mieć największe pojęcie też się kompromitują od lat :), to ile zrobi zależy od pozycji i doradców, największy koks g.... zrobi jak kasę mu zabiorą.

1

@HighestInTheRoom Jakiś znawca słowackiej polityki powiedział przed samymi wyborami że Po niech uważa bo nie tak dawno rządziła tam postępowa uśmiechnięta i otwarta koalicja i przerznęła i że Słowacja to trochę taka soczewka dla Polskich zmian politycznych.

0

@KamQiX Tylko że my to dna dawno odrzuciliśmy, co nam z niego zostało, a tak to ponure posiadanie piłki które czołowi zawodnicy pokazują poprzez bezproduktywne klepanie, Johan to się w grobie przewraca jak słyszy że to ma coś wspólnego z DNA które właściwie do spółki wprowadzał.

4

To w takim razie dla zarządu ratunkiem jest już tylko psychiatra.

0

@Transu96 A jeszcze lepiej zabijać na miejscu ruskich, fetyszyści mogą ich też ruchać.

0

@Piernik wyszukiwarka: pod kogo podlega Żandarmeria Wojskowa, polecam....

0

@Eto'o9 R10 A ja uważam że na papierze to mamy potężną kadrę a na murawie połowa składu pewnego pułapu nie przeskoczy nawet jak na ławce będzie Pep z Jurgenem.

0

@Stoiczkow Ja napiszę tak jako ktoś kto tam był w środku, skąd w ludziach przekonanie że w wojsku jest profesjonalizm skoro wszyscy wiedzą jak kiepsko z profesjonalizmem w policji tyle że w policji to nawet 110 wojskowego nepotyzmu nie zobaczysz. Chyba każdy z głową na karku wie że im więcej nepotyzmu interesików tym gorzej dla projektu, nie ważne czy to formacja zbrojna, firma klub piłkarski czy osp.

1

@KamQiX I będziesz całe życie uciekał a potem twoje dzieci.

0

@Albatros Czekaj to brzmi bardzo podobnie do pryncypiów pewnej religii(przynajmniej w teorii) która wciąż jest dominującą w Polsce.

0

@maroon W jaki sposób, bo on tego pytania pewnie nawet nie zauważy, to nie akcja na żywo przed kamerą, gdzie nie ma ucieczki oprócz zwyczajowych fikołków logicznych.

3

@Arden Absurdalne to jest bo jedynym graczem który zbliżył się do Messiego w liczbach jest cr a tak to nikt, więc zlikwidujmy złotą gałę bo prawdopodobnie nie zobaczymy takich liczb u nikogo.

0

@Ptasior Oj tak, na pewno, czekają na każdym rogu.

0

@Kgorecki2500 Przecież wojsko ma własną prokuraturę nie podlegającą bodnarowi, i zandarmeria ma gdzies bodnara. Aż jutro zadzwonię do kumpla z żw może będzie coś wiedział.

0

@RosjaninBut Ale to bekowe jest kosiniak pewnie nie śpi tylko mu odpisuje.

1

@Mixtape A najlepsze że nie jest zapatrzony w to ponure klepanie on chce grać prostą piłkę i strzelać gole, piękna sprawa.

1

@DonCarletto Akurat on to miekiszon przeturlają go w mediach i agent sam przyjedzie prosach o litość :)

0

@Barcasub Pis przez całe dwie kadencję współpracował i?

0

@mekston Sporo się może zmienić ale byłbym w szoku gdyby Brazylia doszła dalej niż Francja, sporo zrobi drabinka ale ja jako ktoś wychowany na Brazolach nie mogę na tą reprezentację patrzeć ok kilku lat.

0

@MesQueUnClub_87 No o sukcesie to w ogóle nie piszę bo nie porównuję jej do topowych aktorek ostatnich dwóch dekad, wiadomo że są gorsze przygody z małym i dużym ekranem ale ona sama po loście na pewno miała apetyn i na więcej i na lepsze produkcje. Co do nagród to znów specyficzna kwestia patrząc na wprowadzone kryteria oskarów to nie wiem czy jest nad czym nawet się pochylać.

Podsumowując nie jest to nazwisko po którym kinematografia zatęskni, i to raczej hollywood odpuszcza ją niż ona hollywood.

0

@Kozinho. Przecież my musimy go wypchnąć bo właśnie nie mamy kasy, trzeba znaleźć frajera co weźmie na siebie część jego kontraktu.

0

@Aferzysta No Polscy psycholodzy powiązani z Barcą mają ciężkie dni na la bambie wypadało by udać się do psychiatry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?