Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arden No nie zgodzę się, zresztą nie odpływajmy aż tak z tymi skrzydłami to dzieciaki na dorobku. Oni też by nie grali w najsilniejszej Hiszpanii bo trenerzy akcentowali najsilniejszą formację pomoc.
Dwa możesz mieć top skrzydła na świecie ale jak nie masz na nie pomysłu to lepiej mieć słabszych ale pasujących do koncepcji zawodników. Lucho wolał opcję do wszystkiego i do nieczego, lepiej mieć gorszego ale prawdziwego skrzydłowego, granie tego co wymyślił sobie lucho to najwyższa półka do której nawet się nie zbliżył, bo jest za słabym trenerem a jego zawodnicy w ataku są na to zbyt ograniczeni taktycznie.
0
@AlwaysBlaugrana No ja bym najbardziej skupił się nad wypchnięciem fatiego, absurdalna pensja która nas ogromnie ogranicza, no i to tykająca bomba.
7
@marcin62 Możesz się urodzić w bogatej rodzinie i mieć spieprzone dzieciństwo i urodzić się w biednej i mieć świetne ale skromne.
4
@against_modern_football Ale on mówi o kanadyjce w siniakach, w tej nabili więcej.
1
@Arden Jak to musiał? Sam ich powołał i wystawiał, nie było skrzydłowych w Hiszpanii?
A nawet jak pójdziemy ścieżką że nie było to jak nie masz skrzydłowych to zmieniasz ustawienie, granie pseudo 10 na skrzydłach to był trend w 2006 roku.
1
@KamQiX Literówka szatański :)
0
@against_modern_football I dobrze kobiety same sobie szykują piekło w długoterminowej perspektywie.
0
@Gibbon_FCB Jak to nie ;) makaroniarze to cienkie bolki i wyglądają gorzej niż hiszpania.
0
@tristan87 No ciekawie z tymi przyczółkami w Brukseli jak za cztery lata to w Polsce może ich nie być.
1
@alone49 No akurat badania potwierdzają to co pisze @Matheu12 ilość miesięcznych opadów masz taką porównywalną tylko że dawniej rozkładały się na więcej dni niż obecnie, dziś najczęściej to kumulują się w ogromne ulewy które wyrabiają normę, raz a porządnie, a to nie jest dobre dla natury.
3
@Lucyfffer Nie wierzę XD Rozumiem że za tępienie mają premie a zakład pracy wcale nie boi się konsekwencji.
1
@BorzyKrzys Kolo się produkuje jakby mu płacili, duże to nasze la bambowe środowisko ale kariery jak muller z pisu to nie zrobi.
0
@NeroTFP1 Co zabawniejsze to Real wydaje się klubem który tego Mbappe najmniej potrzebuje, mając męczennika.
3
@DzizuSS Tryplet Barcy.
1
@BorzyKrzys Nie wiem czy wywoływanie wieku bidena ma sens skoro trump tylko o trzy lata młodszy i już niebawem on może robić podobne akcje.
0
@Emhyr Oho czuje wibe sympatycznych i dobrze bawiących się fanów gerarda co potem..... grozili mu śmiercią XD
0
@reakwon No z tym jak zwykle to przesadzasz, pierwsze programy słabo, a w futerkowcu ją zezłomowano.
1
@gaucho104 złotą gałę t należy zaorać i o niej zapomnieć, o ile pewni zwyciezcy są niepodważalni to ten konkurs przyjaźni jest śmieszno-żałosny. To już dawno nie jest wybór najlepszego zawodnika i wiele głosów ma podtekst.
2
@ACMaldini3 Oj tam wielu bierze i nic z niech nie ma już nie róbcie z niego jakieś maszyny do robienia cracków.
0
@lntrowertyk Akurat on dość mocno atakuje rosjan, coś nieaktualne dane masz bo robi to od 2014 roku.
0
@Bobo25 No niestety nie trafiliśmy na grupę z arabią, zresztą szukając na szybko ciężko mi wskazać drużynę którą byłbym "pewny" że obrobimy
0
@ACMaldini3 Albo przezimują i odejdą za free co w przypadku holendra jest aż nadto prawdopodobne.
0
@Kgorecki2500 Ja bym chciał:
Ostatni port Donalda Kaczyńskiego.
1
@IronSanHybrid No widziałem połowę tej akcji u gozdyry i wyłączyłem ten cyrk na kółkach, ale jedno mnie zastanawia czy śmiszek nadaje sie na polityka, bo nie do końca mam taką pewność.
0
@BorzyKrzys No ja jakoś nie widziałem przepaści w tym co pokazywał zalewski szkolony poza polską.
0
@mielniczas Transfer jednego zawodnika zmiani grę barcy gdzie wszyscy ukochali sobie klepanie? I to do tego obrońcy? XD
Jaki schemat od 20 lat ty nie widzisz że to co gramy ostatnie 5-6 lat to karykatura tego co graliśmy za Pepa... Zresztą pisząc o Xavim to też jaja jak przez długi czas graliśmy na wrzutki co to ma wspólnego z poprzednimi odsłonami Barcy pod przeróżnymi trenerami.
1
@sidi12843 Bo zrobiono z niego krystalicznego herosa którym nie jest im bardziej ktoś jest wyimaginowanie krystaliczny tym bardziej obrzydliwie wygląda nawet przy małej rysie. Fajny zawodnik i potrzeba zobaczyć jaki pomysł ma na niego niemiec, ale do gry o jakiej większość nas marzy to on się nie nadaje.
0
@th@les A byliśmy w lepszej jak wydawaliśmy 60 na brazola? Problemem to bedzie limit pensji a nie te 60 baniek na nico.
0
@KamQiX No to jak dla mnie nie doceniałeś Austriaków, to dużo lepsza fizycznie drużyna na wyższym poziomie taktycznym, lepiej grająca w piłkę.
0
@PJ777 @Pawel1985 no zalewski był poza naszym rodzimym szkoleniem a nie za bardzo odstawał od kolegów.