Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld No jak uda się za jakieś psie pieniądze to ogarnąć to można próbować, za średnie już nie.
0
@Bartek1817 Z drugiej strony ona nasra tylko pod kościołem a profesor prawa powie to za co mu zapłacą :)
0
@Forsyth W naszym interesie to jest żeby oba kraje wykrwawiły się do utraty przytomności.
1
@Stoiczkow Nie wiem ale przeraża mnie to że w 3000 milionowym kraju który ponoć ma najlepsze uczelnie o prezydenturę supermocarstwa walczą Biden i Trump.
0
@qbuteq No to dla kogoś kto pamięta jego wywiady jako piłkarza żadna nowość, bardziej dziwi mnie to że ludzie co kibicują ponoć kilkanaście lat to zadziwia.
0
@LM10GOAT Xavi jest w Barcelonie zapomniałeś :)
0
@Worny Nawet spadek formy nie straszny rezerwy go nie wyławkują a i kasy na dobrego bramkarza nie będzie.
0
@NeroTFP1 Franklin Delano Roosevelt w najtrudniejszych czasach pokazał wszystkim miejsce w szeregu, siłą sprytem i co rzadko spotykane u polityków cierpliwością.
0
@Commando Dlaczego dobrze?
7
@Miszak No mazurek to wręcz wzór kultury, lepiej żeby moi ulubieni dziennikarze nie zniżali się do jego poziomu.
0
@kamiVeB Porównujesz debatę do wywiadu z wcześniej przygotowanymi pytaniami w luźnej atmosferze?
0
@koziar No w wieku dudy to tusk spokojnie daje rade, w sumie młody kaczor tez nie był jakimś betonem
0
@esem91 No ogromna różnica tak ponad trzy razy większa....
4
@TR3YWAY Oczywiście że sobie poradzi można mu wiele zarzucić ale zawsze bardzo dobrze czuł sie w takich klimatach, może nawet najlepiej z polityków jego pokolenia.
0
@Barca_Big_Moment Może to już moc pokroju putina i łukaszenki zawsze na 100%
1
@Kgorecki2500 No jestem ciekaw ile w sondażach miałby oblajtek vs Pinokio .
5
@Keltridge No dostał ocenę wyjściową co w tym takiego dziwnego.
Skąd informacje ze to ze swojej winy doznał kontuzji?
0
@KamQiX Bo może jego najwiekszą tragedia jest to że brat jego mentora to taki człowiek i tak różny od mentora, nie ma nikogo kto tak ośmieszył urzad prezydencki jak i samego prezydenta niż jarozbaw kaczyński.
1
@doc Może ale jakby skończył jak taki Halilović , to potem mogli by całe życie żałować że zamiast rozumu kierowali się sercem.
1
@maroon To ten co kancił rodziny chorych dzieci.
0
@DonCarletto Mnie też fascynował Ronaldo w Barcy piszemy o tym samym?
0
@Forsyth "ale szacunek do prawa, a co za tym idzie do Konstytucji jest u mnie nadrzędny" no to tak jak andrzej też ma wybiórcze podejście.
0
@jedrek7000 Tak sprawdziłem sobie z ciekawości i te ceny bardzo zbliżone do transfermarktu czyli wiem że nikt takich kwot Barcy nie da.
0
@Arys Nie ubieraj sutanny......
0
@partymaker Albo po prostu być masochistą i czerpać z kibicowania to co najlepsze.
3
@cules100pro Deco to jest ofiarą bo zamiast CV to jest ziomkiem Laporty i dopóki nie zrobi dobrego okienka to słusznie będzie tu chłostany bo nie widzę powodów by zasługiwał na jakieś specjalne traktowanie wręcz przeciwnie.
0
@AduŚ07 powolny wręcz ospały styl klepania do boku i do tyłu który wmawia się ludziom że ma coś wspólnego z tiki-taką.
0
@BARCA1899Messi Ale czego się spodziewałeś chyba ze nie pamiętasz poprzedniej kadencji no to wtedy jesteś rozgrzeszony :)
Akurat Laporta to próbuje powtórzyć swój ruch z przed lat gdy genialnie uratował klub, tylko że teraz trafił na dużo gorszy materiał ludzki na wielu szczeblach a i czasy troszkę się zmieniły.
0
@Szmulek Od dwudziestu ponad lat nie było u nas trenera z topu, nie był nim Rijkaard ani Guardiola, Tito, martino, kolejne wynalazki, Lucho, nie był nim też EV ani nikt po nim.
Akurat największe sukcesy to właśnie są powiązane z tym DNA, to genialne DNA nigdy się nie zestarzeje nasza szkółka która piszesz że kształtuje talenty to na czym kurde się opiera jak nie na DNA barcy? To dość niekonsekwentne i nielogiczne.
Następnie jak dla mnie cześć z was błędnie pojmuje DNA Barcy polecam poszukać dokładnie czym ono jest choćby w wywiadach z Johanem czy Pepem, pressing, gra na jeden kontakt, gra w trójkątach na małej przestrzeni, przewaga techniczna.... nigdy się w piłce nie zestarzeje, zresztą skoro odnosisz sie do szkółki to nie wychodzą z niej gladiatorzy do walki tylko technicznie lepiej lub gorzej usposobieni zawodnicy na wzór Amora, Pepa, Xaviego, Iniesty Messiego, nawet nasz DP był anomalią w piłce. Kiedy ostatnio widziałeś jakiegoś kloca ze szkółki?
Co do girony czy BL proponuje poczekać, bo tylko nieśmiało przypomnę ze więcej jest trenerów którzy zaliczyli świetne starty i przepadli niż tych co takie starty pociągnęli dalej i weszli do pierwszej ligi trenerskiej, jakby było tak fajnie to barca nie miała by tak małego pola do wyboru.
3
@Forsyth Ha ha kibic barcelony chce mou ja pitolę....