Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl Nie mam twittera ale jak bardzo chcesz to możesz sobie sprawdzić co tam się dzieje a ja robię to wyjątkowo rzadko bo twiter to taka właśnie bańka polityczno spiskowa więc unikam.
0
@Forsyth No z tych co znam to raczej są podobnie ulani do niego.
0
@TR3YWAY Ale wiesz że Xavi to u jeszcze lepszych trenerów grał :)
1
@urbipl Panie od spisków od lat tvp puszcza niemieckie materiały, ba pół materiałów tvp nauka to programy z Niemiec, nawet dziś do śniadania oglądałem tam program o LSD niemiecki.
0
@D10SLEO Od czasu jak dodali te konteksy to twiter nie jest już tak przyjemnym miejscem dla kłamczuchów :)
0
@cules100pro Może być tyle powodów tego wyboru, wiem ze kasa często jest najważniejsza ale też nie przesadzajmy. A z tekstem o zasługiwaniu się nie zgadzam.
0
@Herato trofea swoją drogą jak będzie dobrze grał to ciężko mu będzie zmienić klub.
1
@MESSIah16 Jak gospodarka która żyje z eksportu mogła by nie ucierpieć :) a tak czekam na zostali by w strefie schengen za 1, 2 ,3
0
Stanwwoskiego zabawy z nejmanem staśko a tego ostatniego to nawet nie pamiętam a teraz duda nieźle.
0
@MESSIah16 Za dużo antycznych zawodników.
1
@Janas11224 No akurat pudziana to o klasę nigdy nie podejrzewałem zwłaszcza jak ktoś zna całą historię....
0
@Kuba_1 Na miasto:) ty widziałeś jak to miasto wygląda...
4
@Peciak "Wiadomo, że wypadałoby wprowadzić cięższe w-fy" cięższe wobec czego?
No jak na razie to ruchliwość najmłodszych wygląda katastrofalnie, więc to raczej należy startować z niskiego pułapu i podnosić poziom z każdym rokiem i zachęcać do ruchu. A nie narzucać wymagania i jeszcze bardziej ich zniechęcać do ruchu, ale do tego trzeba mieć podejście wiedzę i pasje trudno wymagać tego od kadry wychowania fizycznego.
Jak myślisz że przywalenie ciężkich w-f zrobi dobrą robotę to pozostaje tylko westchnienie....
1
@MessiForeverTheBest Możesz być milionerem i być nieszczęśliwy nie róbmy z pieniędzy lekarstwa na wszystkie problemy.
2
@fcbarcafan19 Nich zgadnę masz ukryty artefakt....
0
@Azi Ale w rytm disco polo czego chcieć wiecej.
@Klejnot_Nilu ostatnio coraz częściej zauważam ze ludzie przy Holendrze zapominają że to u niego szkolił się nawałka
2
@Kgorecki2500 No i pytanie czy pinokio będzie miał poparcie całego obozu pisirów bo trochę ciężko w to uwierzyć, chyba że koledzy i koleżanki w wyścigu po schedę po kaczorze uznają że wysłanie vateusza na Krakowskie Przedmieście osłabi jego szanse a nie wzmocni to kto wie.
PS z tego grona to tylko hołwnia jak dla mnie mimo że wielkim fanem nie jestem.
1
@Kubsoleon No tylko rozdzielmy kwestie charyzmy od klasy piłkarskiej, bo to że messi potrafi nawet nie wierząc w sukces posłać genialną piłkę nijak nie ma się do bycia liderem dusz w swojej drużynie. Ogólnie to jego rozwój charakteru jest może nawet bardziej spektakularny niż ten piłkarski, patrząc z jakiego pułapu zaczynał, ale nie róbmy z niego jakiegoś super kapitana od początków noszenia opaski.
1
@Szklaner No ja o tym pisałem wczoraj albo jest taki pewny pleców i uwaza że mu sie takie działanie opłaca i inne głupoty które robi(choć nie wiem dlaczego) albo jest bezdennie głupim kolesiem który wchodząc do polityki rujnuje sobie przyszłość.
Ogólnie mam jak najgorsze zdanie co do nowego pokolenia karierowiczów w polityce.
0
@Emhyr Czy ja wiem jak prowadził na poczatku ten składak to oni robili postępy jako drużyna był pressing a im więcej dużych nazwisk tym gorzej to wygląda.
0
@Kubsoleon No ludzie chyba się rozwijają, nie napiszesz mi że kapitan z ostatniego mundialu to ta sama osoba co Messi otrzymujący opaskę w Barcelonie.
0
@ProMILs Prawie pewien jestem ze trener bramkarzy ma najlepsze CV z całego sztabu.
0
@Emhyr Zamiast Apunta zobaczyłem Amputa o ja pierdziele.
0
@Arden No wymyślaj sobie jakieś swoje drużyny byle by tylko postawić na swoim, mnie na to szkoda czasu.
0
@Roobo Orłowski dobrym komentatorem? Przecież on kiepsko reaguje co się dzieje na boisku, choć w sumie jak ktoś lubi posłuchać o historii albo cytatów z wywiadów i książek to pewnie zadowolony.
0
@KamQiX Czym zaangażowaniem i sytuacjami do jakich dochodził strzałami i dograniami. oceny oparte na algorytmach sa kija warte.
0
@Arden Puig nie był rezerwowym, trenował z pierwszą drużyną i grał w BB i źle się to dla niego skończyło .
0
@FioletoweOczy To nie kuple a ponoć kuzyni :)
0
@Arden Ta na pewno, zwłaszcza ten todibo i puig....
Pokazałeś wiedzę Puig to nawet 4 spotkań za EV nie rozegrał taki to był rezerwowy.
0
@AduŚ07 A kto FdJ umiał wykorzystać, mam coraz większe wątpliwości czy jego się da w Barcelonie wykorzystać.