Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arden W usa panienka z of zarobiła ponad milion na sprzedaży wody z kąpieli :)
0
@pluszek Głupota odkąd wprowadzono kontekst.
0
@MesQueUnClub_87 No ostatnio gra jako pivot a klub oraz wielu kibiców uparcie twierdziło że na DP to mamy wręcz 5 nazwisk które tam mogą zagrać i w śród nich był wymieniany Holender.
W nowoczesnym futbolu wsparcie to za mało a jego niezrozumiała maniera odpuszczania jest karygodna i to nie pierwszy rok jak sobie tak bimba.
0
@Tasde No to ja mogę dopisać ze laporta nie robiąc czystki ze sztabem medycznym też marnuje nasz czas czas klubu piłkarzy i finanse klubu.
No ja nie wiem którzy na 100% to byli wybrańcy Xaviego a ile to byli wybrańcy z puli na jaką mu pozwolili ale akurat budowanie kadry w Barcy to oceniam bardzo negatywnie.
0
@Faro To ty też byłeś miękką jak płakałeś po fatim? Bo Xavi to niekwestionowana legenda klubu z którą wielu się utożsamia który był przy wszystkich najważniejszych tryumfach ostatnich dwóch dekad bez porównania do twojego ulubieńca.
0
@sevs Ale też trener w Barcelonie nie może ich uczyć dokładnych podań, przyjęć czy szybszego myślenia.
0
@michal26 No pewnie go Lapcio uprosił żeby został.
1
@D10SLEO O dziwo to lepiej wyglądało momentami niż duże nazwiska które chciał Xavi.
1
Nie jestem fanem, i nie ma to nic wspólnego z jego potencjałem, po prostu Barcy nie stać na trenera którego przerośnie szatnia albo presja która jest chyba największa, to ryzyko trzeba zminimalizować maksymalnie.
1
@norbi77 Spokojnie w Barcelonie akurat to się ostatnimi czasy nie sprawdza o zgrozo.
0
@szyper Przynajmniej do niej doszedł, robert i z tym ma problemy.
0
@Tasde Akurat z tym marnowaniem kasy to chyba się myślisz bo podawane zarobki rodzinnego sztabu były bardzo niskie.
2
@Pablozeusz Lewy grał lepiej, cygan grał lepiej(a może uczciwiej było by napisać że nie byli też rozczytani tak jaki i inni nowi), ogólnie napisał bym że poziom był trochę wyższy nie dużo ale jednak. No im mniej gwiazd tym jednak napisał bym że wyglądało to lepiej, na początku jak Xavi przejął tego skałdaka to i pressing był nie wiem czy on celowo z niego zrezygnował czy nie potrafi go wyegzekwować, no i potrzeba DP, bez niego się nie da grać nawet stary busquets jest lepszy niż oriol czy te wynalazki które ponoć mogą tam grać.
0
@szyper No tak pressing gra na jeden kontakt, gra w trójkątach wymiana pozycji strasznie ciąży tej drużynie.
0
@Freakly No ten najłatwiej ale zaraz się okaże że to nie tak że to tylko on był problemem.
1
@Iniesta997 No gundogan już oberwał za komentowanie zaangażowania niektórych kopaczy, upłynie sporo czasu nim jego opinię poznasz, chyba ze dojdzie do jakiejś tragedii i to z siebie wyrzuci.
1
Taa bo za przegrywanie w marnym stylu to sprzątaczki polecą, chyba że oni rzeczywiście na wakacje przyjechali a poziom odklejenie już nawet ten mityczny sufit przebił.
0
@BARCA1899Messi Ja obstawiam że nie ma kasy i jak będzie zmiana to Rafę uproszą.
0
@tomek8756 Jeśli strzelimy 4 to nie martwcie się bo stracimy 5, oto nowe motto Barcelony 23/24
0
@Mazi Akurat dla Yamala to dobre miejsce, masz gdzieś klub który daje tyle minut nastolatkom.
0
@Arden A kiedy my ostatnio zatrudniliśmy trenera z topu, no właśnie.
5
Najlepsze: Niech masochiści też mają coś z życia.
0
@Cule1234 No jak dla mnie to nie powinien być, ale też nie zgadzam się by wszystko było na niego, w Barcelonie nie powinni się znaleźć ludzie którzy maja problemy z przyjęciem piłki.
0
@Trojanek23 Mamy bandę średnich technicznie gości coś nie do pomyślenia w historii tego klubu, oni mają problemy z timingiem podań z przyjęciem, nie potrafią grać na jeden kontakt w trójkątach i nie chce im się pressować, przesuniesz ich 20 cm w prawo i nie wiedzą co się dzieje czyli podsumowywując są zaprzeczeniem idei Johana tak zwanej tiki-taki.
A i zapomniałem mental jak coutinho.
0
@tristan87 Trudno mi w to uwierzyć na szybko policzyłem i Pep ma 19.
0
@koksik2700 Średnich z potencjałem i słabo dobranych.
1
Xavi, Xavim ale tu niektórzy pokazują że są za mali na Barcę.
0
@LatajacyHolender No jemu to więcej od dużych nazwisk z obrony zarzucić nie można to oni się skompromitowali totalnie.
0
@Encore Późny zapłon mamy już końcówkę stycznia.
0
@tbas Xavi na konferencjach i świeżutki jeszcze nie zepsuty fort.