Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szicek10 Słaba pamięć mnie najbardziej to utkwiło w pamięci https://www.mirror.co.uk/sport/football/news/watch-barcelona-legend-xavi-shove-5847270
0
@Janiama Myślę że niesłusznie pominąłeś strefę mentalną tego zawodnika. Bo i na tym polu to był nietuzinkowy piłkarz.
0
Jakby ta opcja z opłatą za 2 lata przeszła to współczuje przyszłym włodarzom, już mają na karku wzrastającą pensję Antka a tu taki bonus Bartek to niezły kombinator.
0
@Remi1899 Tylko że ten pan nie miał nic do powiedzenia, agent ma dużo więcej.
2
Gdzie to wszystko zmierza naprawdę nie ma zdolnych chłopaków w niższych kategoriach wiekowych. Ten zarząd pokazał już wiele przedziwnych zakupów do BB i ani planowanego awansu ni rozwoju wychowanków. Jednym słowem katastrofa, bo zaplecze pierwszego składu nie powinno służyć do zarabiania, nawet gdyby zarabiali to nie byłbym zachwycony ale o zarabianiu tu nie ma nawet mowy.
0
@Darecki Ha ale bzdura akurat Dembele w BVB chodził jak w zegareczku i nie był nawet w jednej dziesiątej tak kontuzjogenny co ten las Neymar.....
0
@4drian0 W murze powinni osłaniać klejnoty rodowe przede wszystkim.
0
@Cule92 Co edytować i po co, widziałeś co chciałeś widzieć i do tego odpowiedziałeś.
1
Nie żebym się cieszył z kontuzji ale EV teraz musi dać minuty dzieciakom w ataku i zobaczymy jak to będzie wyglądać bo gdy przychodził miał łatkę trenera który stawia na młodych, mam nadzieję że nie zobaczymy ataku Rafinha Antek Roberto.
2
@PatrykBarca No tylko że przy Felixie to Dembele miał już karierę.
0
@student97r Tylko z tego co pamiętam to część zarzutów wobec Francuza okazała się wymyślona. Nie zmienia to faktu że Dembele rozczarowuje i ciężko się czyta te rewelacje bo wszystko wskazywało że przynajmniej z profesjonalizmem wszystko zmierzało ku lepszemu.
1
@LakiLuke Gdybym grał to postawił by że zostanie. PSG nie możne go łatwo puścić, bo za rok będą mieli powtórkę z Mbappe.
0
Najlepszy sport: od kilku tygodni myśleli o wypożyczeniu.... nieźle.
0
@BarcaInfo Fajnie że ty wiesz jaką on dostał szansę a on który od małego trenował i marzył by tu grać nie wie gdzie jest żenada.
0
@FC1899Barca A kiedy to Semedo był określany jako następca Daniego, to chyba jakieś mokre sny dzieci bo jego gra nigdy nie predysponowała go do takich porównań.
0
@xBarteZx Ale to nie było kilkanaście minut tylko kilka spotkań, i postawa Cou nie pozwoliła EV na dalsze ryzyko wystawiania go w pomocy i to nie tylko z jego winy, skąd wy bierzecie tą "jego pozycję" zarówno historycznie jak i w Live czy Barcelonie większość spotkań grał jako skrzydłowy.
Sam Klopp czyli trener który zrobił z niego bestię mówił że to nie materiał na pomocnika dla Barcelony, Brazylijczyk to udowodnił a wy uparcie swoje.
W Brazylii może sobie grać jako pseudo pomocnik bo drużyna jest inaczej ustawiona i przede wszystkim nie ma tam gościa który spaceruje i nie bierze udziału w pressingu i bronieniu nawet w większym stopniu od Brazylijczyka.
0
@czarnatom Mistrzu głupoty to ty piszesz Salah od 2017 Sane od 16, Coutinho w Liverpoolu był przed nimi i to nie krótko.
A tu masz skład już z nimi, zawsze należy się wystrzegać słowa zawsze bo nie zawsze wychodzi
https://www.whoscored.com/Matches/1080661/Preview/England-Premier-League-2016-2017-Liverpool-Chelsea
https://www.transfermarkt.pl/spielbericht/index/spielbericht/2872238
0
@xBarteZx Mam nadzieję że wiesz że pierwsza połówka sezonu w której Cou wyglądał najlepiej ot była Barcelona w 442 on tam raptem kilkanaście minut rozegrał w pomocy 433.
W tym sezonie w pomocy już 433 wyglądał równie blado jak na skrzydle tylko że w pomocy musisz pracować tym bardziej jak masz w drużynie Messiego.
0
@yachtmaster Totki! Dużo bardziej podoba mi się ich budowa drużyny niż MC.
0
@xBarteZx To czemu pan który ostatnio wygrał LM też w większości ustawiał Brazylijczyka na skrzydle. Też jest jego Hejterem?
Tu zawaliła głowa a nie pozycja bo jedno z najlepszych spotkań w Barcelonie Cou rozegrał na PS.
0
@moronw O ile chciałbym napisać inaczej to nie powinniśmy rozliczać trenera z szans jakie dostawał Brazylijczyk ale już z efektów tych szans jak najbardziej. Wiadomo że taki zawodnik w formie to skarb i nic dziwnego że trener usilnie dawał mu minuty ale matematyka jest prosta ktoś inny tych minut nie dostał i to już jest problem.
0
@mcsarna 2.To jak z tą historią o trenerze Realu który tylko wchodził do szatni i rzucał 11 koszulek na stół.
4. Griezmann? Bo w innym wypadku nie wiem po co był kupowany.
0
Kluczowy dzień podsumowany kulminacją absurdalnych plotek.
2
@QuentinTarantino Oj tam przesadzasz, wielu byłych czy grających piłkarzy trzeba brać z przymrużeniem oka. Jak to Vulgar Bulgar ostro i dosadnie i odnośnie neya się z nim zgadzam. Człowiek mógłby dostać rozstroju bo jest jakaś presja żeby przytakiwać temu co mówią legendy klubu.
Vitor Borba Ferreira na zawsze pozostanie w moim sercu ale wiele jego poglądów do mnie zwyczajnie nie trafia zwłaszcza te o piłkarzach z Brazylii.
0
@IronSanHybrid Podejrzewam że jej przywiązanie do SLD jest tak autentyczne jak jej twarz. Ogórek przetarła szlak.
4
@LuisSalvano Raczej na siłę próbuje wcisnąć ciemnotę bo jedynymi osobami które wiedzą cze ney trafi do Barcelony są tylko włodarze PSG i to ci najważniejsi.
2
No i fajnie podejrzewam że w najbliższych dniach poznamy jeszcze wiele opinii czy pan Neymar łaskawie wróci i uratuje ten podobno tonący okręt, wręcz nie mogę się doczekać aż znów będzie całował herb śliny mu nie brakuje.
Czekam z niecierpliwością na opinię Mateo Messiego ja trzymam z wulgarnym Bułgarem.
0
Jak zaakceptuje rolę zmiennika do rotacji bo na niektórych rywali w LL jest jak znalazł to niech zostanie ale jak powtórzą się wygłupy jak na początku to w zimie trzeba go będzie pożegnać. Choć muszę przyznać że to absolutnie nie jest piłkarz z mojej bajki.
0
@Janiama Zmiana trenera jedynie możliwa jeśli nie trzeba będzie płacić EV, patrząc na jego horrendalną pensję za zerwanie kontraktu polecą grube miliony.
0
@snoopdegie Pisałem o tym od początku, gdyby neymarowi się udało to za rok w Paryżu mieli by powtórkę z rozgrywki tyle że z Mbappe.