Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@LuisSalvano To rozumiem znasz się z nim osobiście że wiesz że chce tylko do Barcelony. Wiesz nawet że są idiotami bo znasz ofertę Barcelony i księgowość masz w małym palcu bo jesteś pewny opłacalności tego ruchu i to dla obydwóch klubów, kurde marnujesz się tutaj.
0
Czy ta publiczna deklaracja coś zmieni? Nawet jeśli dowiemy się czy to naprawdę chęć odejścia czy kontynuowanie długiej już tradycji Paryskich graczy do wycierania sobie mord Barceloną w walce o lepszy kontrakt i tak wszystko pozostaje w rękach właścicieli PSG.
Neymar wywiera presję, Neymar robi smrodek oni to znają, jeśli pozwolą sobie wejść na głowę za rok to samo zrobi Mbappe i do tego stać ich na wysłanie tego kukułczego jaja na trybuny.
0
@l0Messini Patrząc na jego pensję, to śmiało zakładam że odszkodowanie za zerwanie kontraktu jest ogromne. Więc na pewno dociągnie.
0
@Jakchcesz https://www.transfermarkt.pl/fc-paris-saint-germain/ausfallzeiten/verein/583/plus/1?reldata=FR1%262018
1
@KamQiX Tak samo jak Neymara w Barcelonie mając w składzie Dembele Cou i Antka którzy głównie będą walczyli o miejsce na LS.
0
@Elvisek Źródło? Bo wedle tego co wiem to Brazylijska strona transferu Santos-Barcelona wycofała pozew. A mnie chodzi o ten który wytoczył Neymar FC Barcelonie z racji niewypłacenia mu premii za przedłużenie umowy.
0
@Kubox Assulin bez klubu,pierwsza dwójka nowych Messich, dlatego trzeba na spokojnie patrzeć na dzieciaki a nie wróżyć z fusów im nie wiadomo jakie kariery.
0
@kkbarca Tylko za Messiego, Cou to typowa 10 i będzie wyglądał dobrze jeśli drużyna na niego popracuje, ale żadna nie jest w stanie pracować na dwie 10 które do tego krzywo patrzą na pressing.
2
@Jakchcesz Podać ci link jak w obrzydliwy sposób obrażał tych którzy wieszczyli odejście Neya pod wywiadem z Neymarem w którym Brazylijczyk obiecał że......zostanie kilka dnie przed transferem?
0
@Deathwing112 Chodziło mi raczej o fakt jego wielkiej ochoty na powrót, wiele o tym przeczytałem ale od gadki wolę czyny a tych nie widzę, neymar z familią są zbyt wyrachowani by wycofać pozew.
0
@JaSzymon Ja na korytarzu z Puyolem Xavim Iniestą i Busquetsem.
16
Nic nie musi mówić dopóty nie wycofa pozwu to nie uwierzę w żadne słowo tego krętacza.
2
@Tom3yn https://www.fcbarca.com/90501-sergio-busquets-czy-najwazniejszy-dziedzic-filozofii-cruyffa-powinien-odejsc.html
0
@NeuroN Daj mu drugą szansę jak pozew wycofa ok, tylko możesz się nie doczekać.
3
@BarcaInfo Niezły sposób na mniejsze kluby gdy trener to autorytet w wielkich klubach podobny reżim w większości przypadków był wstępem do katastrofy.
0
@Mario96w A ja nie cierpię takich gości, bo lekcjach w Rzymie i Liverpoolu pstryczków nie było.
0
@Deathwing112 Piszesz o wywiadzie ze strony? Bo ja specjalnie przeczytałem i do podobnych wniosków nie doszedłem, to chyba myślenie życzeniowe z twojej strony.
1
@LeoMessi2442 Jak zagra ponad 1500 minut na dobrym poziomie to tak jak poniżej 700 minut niezależnie od poziomu to nie.
0
@bady48
Mahrez,van Dijk to tylko dwa głośniejsze ostatnio nazwiska gdy jeszcze w byłych klubach zablokowano im transfery i tu to powiedzonko nie znalazło odzwierciedlenia. Tak rozumiem i zgadzam się z istnieniem kompleksu, ale on istnieje od dawana bo wielu zawodników PSG kokietowało Barcę i dostawało lepszy kontrakt.
0
@bady48 Z tym z niewolnika nie ma pracownika to bym nie przesadzał. Po drugie kompleks kompleksem ale nie każdy uważa że Neymar jest Barcelonie potrzebny.
0
Dziękuję za punkt nr 2. Bo ostatnio miałem wątpliwą przyjemność na LR przeczytać że starszym zawodnikom tzw pre-sezon nie jest potrzebny co gorsza byli użytkownicy którzy te brednie polecali, zapewne ci sami ludzie najżarliwiej atakują takich zawodników którzy po braku okresu przygotowawczego jako taką formę łapią w listopadzie.
1
@macio_944 Miałem podobne wrażenie oglądając ostatnie spotkania, w szczególności sporo było kluczowych podań z linii pomocy, albo tylko prób, pytanie jak to będzie wyglądało z Mesim na murawie, ktoś za niego będzie musiał dołożyć km i dużo bardziej skupić się na defensywie.
0
@lukasz_ed No nie wiem Messi to najatrakcyjniejszy cel reklamowy, i tam na pewno są w umowach klauzule że jak Messiego nie będzie to i kasy mniej zapłacą. Nie do końca widzę oszczędzającego Messiego Bartomeu który nie zarabia, chyba że to na wyraźną prośbę Messiego.
0
@michelos Liczebniki porządkowe: primo, secundo, tertio,
quarto, quinto, sexto, septimo, octavo, nono, decimo,
decimo prim
1
@student97r W takim razie jak kibic ma pokazać że klub bądź drużyna zmierza w złym kierunku? Bo bicie brawa raczej skutku nie odniesie.
0
@michelos Jak już poprawiasz to zrób to poprawnie.
0
@Sop75 No to jaka jest jego pozycja? Z tego co widzę to większość kariery czy większość pobytu w Anglii to było LS. Do tego uściślijmy jako pomocnik to on był bardziej 10 my dziesiątkę już mamy, i to grająca na takim poziomie o jakim Filipek może pomarzyć.
0
@Commando Alba genialny sezon i 3 słabe mecze i ludzie go na emeryturę wysyłają.
0
@CuleLbn No ten Sancho na pewno by się tak rozwinął rywalizując z równie przepłaconym Coutinho, tego typu komentarze są takie trywialne.
2
@VenoM Dla STYLU tak, bo styl to co innego niż gole asysty dryblingi, czy wolne. Już to ze Messi w ogóle nie bierze udziału w pressingu który i tak w erze EV zdarza się niezwykle rzadko,pressingu który był znakiem rozpoznawczym najlepszej Barcy wiele pokazuje.