0

@BaroPodertos No akurat to nie takie proste, bo tam dużą rolę odegrała sąsiadka jeśli dobrze pamiętam która go wskazała jako potencjalnego sprawcę a gdy to mówiła w domu miała gościa który był tajniakiem ,a organy ścigania na już potrzebowały sukcesu. To nie tak że ktoś go z ulicy zawinął.

1

@kubix05 Edward Nowak z Tygrysów Europy, to z tego serialu go najmilej wspominam, a serial wszystkim polecam.

0

@kerouac Przytaczanie słów jednego konkretnego człowieka które w swoim dziwnym założeniu jakże błędnym są prostą receptą na problemy nieakceptowalną przez zły układ a mają na celu dyskredytację innego człowieka i dziwnym trafem rywala walczącego o rząd dusz przed wyborami. To agitacja polityczna mająca na celu pokazanie że Kukiz zły a Korwin dobry. A twój przykład to jakiś skok w bok bo nie bardzo ma to związek z tym co napisałem wyżej.

0

@kerouac Powtarzanie jego populistycznych bzdur których notabene on sam nie przestrzega jest stawianiem go na piedestale, co ma czynić go jakimś mężem opatrznościowym.

0

@kerouac No nie ma to jaki pisać o Makiavelizmie atakując Kukiza by zdanie niżej chwalić janusza polityki.

2

@FC1899Barca Chciałbym żeby zobaczyli to ludzie którzy nie tak dawno pisali że Zlatan to średni piłkarz.

1

@seneridex Jeśli przy takich akcjach pojawiają się nazwiska jak Pazura czy Grabowski to naprawdę ciężko wierzyć że w najbliższych czasach ktoś zrobi z tym porządek.

0

@EmilZatopek A Arthura ktoś wymienia? Ja też pamiętam Xaviego i na pewno miał większy wpływ na drużynę niż Brazylijczyk obecnie, możemy się sprzeczać na wspomnienia ale Xavi miał też lepsze liczby w dużo słabszej drużynie i to zarówno rok dwa i trzy lata wstecz. Jako 20 latek był kuszony przez najlepsze wtedy kluby.
Nie żebym nie lubił Arthura czy źle mu życzył ale pisałeś tego typu rzeczy w drugiej połowie poprzedniego sezonu gdy Brazylijczyk wyglądał dość kiepsko?

0

@EmilZatopek Jeszcze mu sporo do Xaviego brakuje.

0

Ja to zawsze w czepku urodzony, wiecznie jak nie mogę oglądać to serwują magię.

0

@Imperius1992 No tu jest właśnie problem, niby powołują się na webstera w kontekście neya ale zmiany klubów przy użyciu tego sposobu to epizodyczne przypadki. Dlatego nie wierzę w odejście Neya w ten sposób i bez problemów, bo to otwierało by furtkę Francuzowi.
Tak pewnie by to wyglądało, choć ponoć miały już miejsce pierwsze próby rozpoczęcia negocjacji przy przedłużeniu umowy, to mniej zakłamany temat więc możliwe że informacje że Francuz nie jest na razie zainteresowany są prawdziwe, a czy gra o większe pieniądze czy może chciałby iść do większego klubu są znane tylko jego najbliższym.
Napisałem wywód a chciałem tylko dodać że taka furtka, choć iluzoryczna istnieje.

1

@Tom0VeB To bardziej wnuczka Leszka Millera niż fotomodelka i to głównie dzięki niemu tam jest.

0

@kolagadawid Przejrzałem twoje komentarze bo dziwnym zbiegiem "okoliczności" założyłeś konto przed wyborami i zaciekle promujesz janusza i atakujesz zwolenników pis. I tak się jakoś dziwnie złożyło że ty z nikim na tej stronie nie możesz dyskutować, wszyscy są źli i niemerytoryczni tylko nie ty.

1. Zacznijmy od początku poprawiłeś! Ale to nie był błąd tylko opinia kogoś a ty ją "poprawiłeś" swoją bo twoja jak ci się wydaje to fakt, a muszę cię rozczarować bo to tylko opinia.

2. Tak samo jak twój kolega o którym wspomniałem wyżej również nazwał mnie lewakiem rozumiem ze każdy kto nie ma wizji podobnej do janusza to lewak. Bo ze mnie taki lewak jak z janusza wybitny polityk.

3. Znów wyskakujesz z tym atakowaniem, jak tak jak ty wyżej postanowiłem cię poprawić i to w o wiele bardziej kulturalny sposób niż ty kolegę wyżej bo nie zacząłem od BZDURA.

4. Jeśli meteorytyką jest uskarżanie się o ataki których nie ma to tak, nie mam o tym zielonego pojęcia.

5. To ty nie podałeś żadnych konkretów tylko wystukujesz głupawe formułki, naród za głupi na korwina blablabla

Dalej czekam na merytoryczną i pełną konkretów odpowiedź dlaczego korwinowi nie rośnie skoro to z komunizmu się wyrasta.

0

@Imperius1992 No jeśli chcą naprawdę kupić Neya przy użyciu webstera to za 2 lata Mbappe może odejść za mniej niż 140. Więc jeśli taka groźna realnie istnieje w ja nie wierzę to kto wie na ile by go wycenili by zarobić trochę więcej, choć jak wyżej napisałem ja w tak wieli transfer jak ten neya nie wierzę ale 100% pewności nigdy nie ma.

0

A jak przecież w wprowadzeniu klubu na skraj przepaści masz Wać panie nie lada doświadczenie.

0

@kolagadawid Gdzie cię zaatakowałem? Idealnie wpisujesz się w korwinistów :) najpierw forsowanie swojego punktu widzenia a potem jak nie idzie zgrywanie ofiary. Jeśli dla ciebie atakiem jest pytanie "Realnie dla kogo? " to nie nadajesz się do dyskusji w internecie i trzeba uciekać wypłakać się na kolana mamusi.

Ha ha tyle postów o polityce na portalu o piłce tak tak na pewno dopiero zostałeś fanem janusza i chciałeś się tym odkryciem podzielić.

0

@kolagadawid
Realną opcja dla CIEBIE bo po to założyłeś konto by tu wszystkich nawracać na janusza.
Był tu już użytkownik korwin identyczne bajki jak ty pisał, a po rozstrzelaniu argumentami zaczęły się wycieczki personalne. Po wyborach zaginął.
Nie dziwię się że chcesz nawracać dzieciaki bo to wasz target i tylko one są na tyle naiwne by wierzyć w mesjasza polityki.
Tak tak powtarzaj sobie te banialuki które janusz wam wtłacza, najbardziej lubię tą o nazwiskach agentów(czołowi politycy PO i PiS) jakie kiszczak zdradził januszowi zawsze jak o tym pisze to mam łzy w oczach, i tych tajnych służbach które nie chcą tego wizjonera do głosu dopuścić.

Z korwina się właśnie wyrasta, ludzie się nim ekscytują bo trafia w podatny grunt nastolatków, łatwo mogę obalić twoją teorię gdyby do korwina się dorastało to z każdymi kolejnymi wyborami powinien mieć więcej głosów? Dlaczego wciąż bije się o te mityczne 4-5% czy te tajne służby porwały ludzi na niego głosujących 8 komitetów temu?

0

@4drian0 No wyglądał dużo lepiej od Dowbora, no ale jak się wywiady przeprowadza z rówieśnikami to łatwiej złapać kontakt.

0

@macio_944 Jak z disco polo nikt się nie przyznaje.

1

@kolagadawid No jeśli gość nie może uzbierać 4% przy frekwencji kilku wyborów ok 30-40% to nazywanie go realną opcją jest śmieszne, bo za realną uważa go mniej niż promil polaków.

To ty mylisz pojęcia i wpadłeś w retorykę janusza polityki bo wychodzisz z jego sztandarowym hasłem że, każdy kto nie głosuje na janusza jest głupi.
Takimi tekstami to można zdobywać głosy gołowąsów a nie poważnych ludzi, chyba ze jest się szczeniakiem i dowartościowuje kogoś fakt że należy do wybrańców głosujących na janusza.

Żartem jest że gość nie potrafi stworzyć normalnego ugrupowania tylko zmienia sztandar co wybory, gdzie są jego ludzie kim on obstawi stanowiska chyba że wprowadzi jak to marzy monarchię i będzie królem i szmabelanem.

Żartem są właśnie ludzie którzy wierzą że gość który jest nieudacznikiem w skali micro okaże się tytanem w macro.
Albo się jest politykiem albo publicystą, janusz jest tym drugim bo jako polityk jest własnie żartem.

1

@Kacper1432 No ja jestem ciekaw ile tych przychodów Messi generuje bo na pewno nawet w 20% nie zwraca się jego roczna pensja.

1

@Janiama Mundial 1962
Garrincha?

1

@Odesseiron Rzekłbym że większość Argentyńczyków wyżej stawia Diego od Messiego.

0

@kolagadawid Realnie dla kogo? Skoro janusz polityki ma problem by uzbierać 4% to nazywanie jego kandydatury realną opcją jest śmieszne. Zresztą target tej partii 18-23 lata podsumowuje idealnie to na czym od lat bazuje janusz, kolega wyżej @ForcaMilosz dobrze to podsumował, z korwina się wyrasta.
Niech korwin najpierw stworzy poważną partię wykreuje ludzi a nie co wybory tworzy nowy twór, bo to jego zbawianie Polski to istny żart.

0

@MESSIah16 Jak puszczą Neymara od tak przy użyciu webstera to Mbappe za rok odejdzie za jeszcze mniejszą kwotę a to już będzie super okazja. Dlatego na pewno nikt nie pozwoli odejść Brazylijczykowi na jego warunkach, jak dla mnie słowo emira kataru waży więcej niż najpewniejsi dziennikarze.

0

@Colon Są, na pewno odnośnie uzależnienia tzw. newsami i to zarówno dotyczące osób je czytających jak i również osób przekazujących, bo niedawno o tym czytałem.

0

@ProMILs A nie jest tak.
Wchodzi pan me.. Petru gada dość ciekawie odnośnie finansów ale wali mema za memem nie ma tragedii, tyle że zaczynają się nim dokładniej interesować i już złapali że klientom zalecał normalne płacenie kredytu a sam przewalutował potem skandalik i gościa nie ma.

Biedroń choć mam inne poglądy to jako by nie głosować na innych myślałem o nim, tylko że powtórka jego partner wszystkich którzy nie będą entuzjastycznie podchodzili do homoseksualistów najchętniej by pakował do więzienia, ludzi Biedronia zaczynają prześwietlać gazety i nie potrzebują nawet tygodnia by wyłapać że to nawet gorsi złodzieje i wielbiciele nepotyzmu niż stare wygi.

0

@R-Dinho Idiotyczny to fajnie, dla mnie idiotyczne jest stanie od 30 lat w miejscu i powtarzanie tego samego licząc na inny rezultat, dla mnie jak masz więcej niż 23 lata i głosujesz na jkm to masz problem.

Ale nikt z pis czy z po nie uderzył innego polityka przynajmniej nie pamiętam, nikt regularnie nie obraża polaków nazywając ich idiotami bo nie głosują na mnie. Chyba przegapiłeś show jakie janusz dawał w parlamencie europejskim cała europa poznała tego gagatka.

No są tak wykreowani że musiałem użyć google by sprawdzić co to za ludzie, bądź poważny.

Nie ciekawym poglądem jest to że wyśmiewasz ludzi którzy piszą o zmianie klimatu, nieciekawym poglądem jest sympatyzowanie z pedofilem z kościoła Brygidy. Nieciekawym poglądem jest topienie ogromnych sum w farmy trolli i nakręcanie antysemityzmu.

Ja rozumiem że slogany janusza trafiają do gawiedzi ale co z tego skoro ten osobnik nie chce nawet dostać się do sejmu, jak będzie blisko to a to kogoś uderzy a to obrazi i fiu szanse pogrzebane a Mesjasz i zbawca Polski znów rozsiądzie się przy biurku i nakreśli kolejne felietony jak to zreformował by Polskę tylko że debile Polacy na niego nie głosują a i jeszcze służby go niszczą o tym zawsze biedaczek pisze, bo ja kolego czytam felietony janusza od lat i dość dobrze orientuję się jaki obraz kreuje wokół siebie, bo polityk to nie tylko jego poglądy na gospodarkę.

2

Z jednej strony KPB może mówić o tym bo sam był dzieckiem tyle że rozwydrzonym, z drugiej nie bardzo podoba mi się że zawodnicy którzy za młodu byli z premedytacją mniej profesjonalni teraz oceniają roztrzepanego Dembele.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?