2

@VenoM No jeśli chodzi o regulację tempa gry i pressing czyli kluczowych czynników w dawnej grze Barcy to Busquets na pewno jest ważniejszy.

0

@bolplast Oh dzięki, wiedziałem że to istnieje ale nie znałem szczegółów.

0

@MACIEK 22 Wiesz znalazłem dziś szczegóły jego kontraktu z Nike, tam ma wręcz nakaz że ma być indywidualnie najlepszy. Dają mu więcej kasy za mvp MŚ niż za złoty medal!

0

@zdrowyrozsądek Jest przepis że możesz się wykupić sam po jakimś czasie, było to podawane odnośnie Neymara który mógłby się "sam" wykupić za rok, nie chcę cię wprowadzić w błąd ale to była suma oscylująca wokół 160-180 mln. Jeśli będziesz szukał tego przepisu i znajdziesz to przypomnij. To nie jest tylko jedna opcja, jest to o czym napisałem wyżej, jest zakończenie kariery, są też instytucje które mogą twój kontrakt unieważnić, ale o tym nie ma mowy w sytuacji Neymara. Podpisujesz kontrakt i musisz liczyć się z tym że odejście może być do zakończenia kontraktu niemożliwe, w ramach zadośćuczynienia dostajesz absurdalne pieniądze. Bo jako piłkarz jesteś też marką i to było by dla klubów nie do opanowania gdyby np de Jong za rok znudził się Barceloną i od tak zmienił klub, co wtedy stało by się z reklamodawcami którzy z nim przyszli kto by im to wynagrodził? To wszystko są naczynie połączone.

0

@zdrowyrozsądek Ale on zobowiązał się do gry w PSG do 30.06.2022 nikt w PSG nie chce człowieka Nemara chcą piłkarza i cel marketingowy o tej ksywce. Za to dostaje 40 mln i przeróżne premie, nikt nad nim nie stał z karabinem i nie zmuszał do godzenia się na te warunki. To tak jak z kredytem nik cię nie zmusza ale wywiązać się musisz.

61

Wygląda na to że zdrowie Neya jest tyle warte co jego słowo.

0

@Miroo Czarno widzę grę wysokim pressingiem z Messim Coutinho Rakitićem i Busquetsem. Trzeba albo przeczekać albo wymienić większość powyższych, bardziej realna na najbliższy sezon wydaje się pierwsza opcja.

0

@Lenioq Tak tak tylko że robił to jako DP ale kto jeszcze dorobi km za Messiego i co gorsza za Coutinho, bo za niego też ktoś musi popracować. W Holandi nie miał spacerującego PS i i spacerującego ze spuszczoną głową LS.

0

@DamianPSV Pójdzie do Realu? Raczysz żartować do tego przewidujesz że zarobią na nim 34 mln to dopiero biznes. Zresztą radził by m się wstrzymać z tym chłopaczkiem bo jak na razie ile gra w tym Atletico. Uwielbiam takich wróżbitów co widzą przyszłość.

1

@jeyx77x Tak nie są im potrzebne bo dochodzą do formy do grudnia, nie spodziewałem się że ludzie zaczną całkowicie lekceważyć okres przygotowawczy.

0

@Skaramuczi "problem jest w tym że tutaj nie powinno być zmienników,rywalizujesz o pierwszy skład" jak inaczej mam to rozumieć niż jak o próbę posiadania dwóch porównywalnych jedenastek? Rywalizację masz tylko wtedy gdy gość może zagrozić twojej pozycji.
" a o LS rywalizowały rekordy transferowe Barcelony " a co tu rozwijać LS czy rekordy transferowe?
Nie zgadzam się nawet jak Dembele był w formie to i tak w całym sezonie zagrał raptem 3 pełne spotkania, i większość zmian nawet pośrednio to było Dembele Cou, to Coutinho był odbudowywany jak się dało przy jego dyspozycji nie powinien nawet na ławce siedzieć, ale trener słusznie robił że próbował go odbudować bo to powinien być wielki gracz do tego ciążyła presja tej absurdalnej kwoty jaką na niego zapłacono, możemy tylko krytykować efekt tych minut wpompowanych w Brazylijczyka. Cou był rozpatrywany jako stricte LS i nie było szans dla Malcoma by grać.


0

@Skaramuczi Żadnego klubu nie stać by mieć dwie nawet zbliżone jedenastki chyba że w lidze okręgowej. I nie zgadzam się z tym że przegrał walkę, tej walki nigdy nie było, EV powiedział że Malcom to transfer klubu, a o LS rywalizowały rekordy transferowe Barcelony tej walki Malcom wygrać nie mógł.

2

@Fabik87 Uważasz że Arthur posadzi na ławie Rakitića? Jedyną możliwością dla nich na grę razem to albo Rakitić na DP albo rotacja z Busquetsem i Ivanem na ławce co jest niezwykle mało prawdopodobne i zdarzy się w sezonie 2-3 razy o ile liga będzie szła wyśmienicie. Do tego pewien Chilijczyk w drugiej części sezonu Brazylijczyka posadził na ławie. Nie wiem jak wy to widzicie ale EV to dla mnie trener który swoje żelazne kandydatury w słabej formie odbudowuje poprzez grę, Arthur de Jong na pewno pojawią się na boisku razem ale ja nie wierzę że mieli by być podstawową parą pomocników.

1

@MesQueUnClub_87 To było wiadomo już dawno, nie mogę sobie wyobrazić żeby piłkarze a tym bardziej ich agenci tego nie zauważyli. Nie to nie zaczęło się od Neymara, z tego klubu nie odchodził nikt kto miał zostać.

2

Tak tak, Neymar cały czas czeka na ruch Barcelony, Barcelona czeka na wycofanie pozwu, więc wychodzi na to że mamy status quo, jako przeciwnik tego transferu coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu że Brazylijczyk do Barcy nie trafi i bardzo dobrze.

0

@Drzakubs Martwy przepis, panie się tym w większości nie przejmują a kary finansowe płacą za nie specjalnie powołane do tego fundacje.

0

@escarabajo Jeśli dobrze pamiętam to wpółpracował z Ivanem de la Peną. Wśród klientów firmy są m.in. Marc Bartra, Bojan Krkić, Carles Aleñá, Éric García czy Adrià Bernabé. Puyol dopinał też transfer Iniesty

7

Ach znowu to samo, znów wróżenie z fusów po dwóch połówkach meczów towarzyskich. Koleś który to pisał będzie pierwszym który będzie szczekał jak Antek zaliczy słabszy okres.

0

@kamiVeB A jakim cudem mają mieć pieniądze na tego Simeone? I po co on ma tam sobie karierę psuć.

0

@MrShakira Kurde ilu to już nowych Messich było w szkółce i nie tylko, jeden nawet klubu obecnie znaleźć nie może taki to talent.

2

Zobaczymy jeśli Sam wyleczył kolano to chłopaki złapią jakieś 200 minut w lidze, jak nie to kto wie już nie takie kariery rosły na pechu kolegi.

4

@Rewolucja123 To czemu Barca na koszulkach nie umieszcza licznika wygranych w PK czy LL a chełpi się jakimś tam pucharem Europy? Czekaj tak robi większość ekip czyżby oni wszyscy byli śmieszni?

1

@ForcaMilosz Nieprawda z totkami wyglądał solidnie EV skreślił go po meczu z Levante to te 45 minut dzieciaka skreśliło podobnie jak Chumiego.

0

@LeoFan10 Chodzi ci o Amerykanów? Chcą to od od czasów kiedy sięgam pamięcią to będzie jakieś 20 lat,to tylko nic nie znaczące deklaracje.Zresztą swego czasu mało kto był zainteresowany podjęciem zarobków w USA bo dolar był dramatycznie nisko a jankesi i tak nie zdjęli wiz więc tym bardziej nie zrobią tego teraz. Tylko że w całym tym wywodzie wyżej chodzi o to że nikt krętaczy mających literę prawa za nic w Ameryce nie chce. Tak zgadza się spadł do poziomu 4 % za kilka lat zapewne dobijemy do 3% i wtedy wiz nie będzie tylko jak długo oto jest pytanie.

1

@Momalsino Złota piłka nie jest realnie nagrodą indywidualną dla najlepszego a raczej dla tego kto ma w danym sezonie najwięcej w gablocie więc skoro po LM nie sięga to jest to normalne że ma konkurentów i to nie ważne czy kiedykolwiek zbliżyli się do jego poziomu. Już niebawem tylko bardzo dobry piłkarz może być w stanie zdominować ten plebiscyt wystarczy być liderem zganiającej trofea drużyny.

1

@Rewolucja123 Za Lucho choć precyzyjniej będzie za Neymara, Alba nie grał tak ofensywnie, bo był tylko giermkiem Neya. Teraz to LS pracują na Albę ot taka subtelna różnica.

1

@Barcelismo Ktoś tu małpuje Suareza.

0

@ViscaBarca123 To kłamstwo. Jedynym sposobem by dla Polaków nie było wiz jest obniżenie poniżej 3% odrzucanych wniosków. Na nic ambasadorzy prezydenci czy kongres. Czyli prosto cytując Martenkę: im mniej cwaniaków kłamców i kombinatorów tym szybciej wejdziemy do Visa Waiver .Cytując dalej "Każdy kto leci na zakupy mecz urlop spotkanie biznesowe czy do rodziny a nie budzi podejrzeń wizę dostanie. Tymczasem wciąż w konsulatach pojawiają się panny bez rodziny pieniędzy edukacji i przyszłości za to ze stryjem w Detroit czy młodzi dekarze przekonujący konsula że jadą uprawiać kitesurfing na jeziorze MIchigan. To własnie nasi obrotni inaczej rodacy powodują że w polityce wciąż istnieje sprawa wiz tyle że nikt nie mówi że żaden polityk nic tu nie wskóra.

0

@Rusiu90 Ktoś musi, Busquetsa trzeba wykluczyć, ja osobiście wolał bym Vidala pożegnać niż Ivana. Sprzedaż Chorwata i Chilijczyka tez nie była by złą wiadomością.

1

@PePeMasta Po to żeby mieć wreszcie PO z prawdziwego wrażenia a nie żeby cała prawa strona była kompletnie pusta. Wague to taka Kinder niespodzianka, nie napalał by się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?