1

Widzę, że Atletico jest następne po kolejnych klubach, które wpadło w klątwę po zwycięstwie nad Barceloną;)

1

Robię sobie detoks na oglądanie futbolu na jakiś czas i łapie książkę. Pomogło w sezonie 14/15 ;)

3



Niby zwycięstwo będzie smakowało jeszcze lepiej, ale i tak to nie ma sensu!

0

@robsesh zdrowy Olmo przy zdrowym Pedrim to idealny ŚPO czy nawet fałszywa 9. Ma wszystko aby tam grać i jest kapitalny.
Co do reszty, pełna zgoda. W tym, że Fermin i Torres to idealnie zmiennicy, a nie zawodnicy pierwszego składu. Wchodząc z ławki potrafią nadać takiego bodźca i energii jak mało kto.

1



Wał za wałem.

6

Co angielscy komentatorzy się śmiali i uważali za kompletny żart ten spalony przy naszej bramce...

0

@alone49 no oczywiście, że tak. Ale gdzie był Cubarsi, a gdzie Lewy? Lewy bliżej bramki.

0

@pride1899 no jak się piłka odbija od Lewego to jaki tam spalony jak Cubarsi jest niżej od Lewego?

0

@Ptasior od dawna mówiłem, że to totalna porażka i pomyłka, a tu jaranie nim było jak by nie wiem co.

3





Zagraliśmy największą kupe gowna, ale to nie oznacza, że nikt i nic nie powinien z tym ponownie niczego nie robić!

0

@Fake69 Yamal to się dziś przewraca o własne nogi bez przeciwnika.

0

@damian16161212 zapytaj Realu :)

1

@Tymoon19 chyba kontrę dla Atletico stworzy.

2

To jest po prostu nierealne grać taki chłam. Jak się patrzy na te piłki co im dajemy z ofensywy na kontrę poprzez tragiczny środek pola, a później pasywną konpromitacje w obronie to zbiera się na wymioty. Dla mnie generalnie mogą nawet to na remis wyciągnąć, a jestem wyzbawiony jakichkolwiek emocji po pierwszej połowie. Biorę książkę :)

0

Co za wstyd. Dramat.

0

Może lepiej zejdźmy z boiska...

8



Dobrej nocy:)

2



:D

0

@Chimera a jak odzobaczyć?

10

@Criss18Barca przegraliby gdyby nas nie przekręcono :)

3



Kto tam siedzi...to musi się nieść po prostu i uświadamiać, bo nikt świadomy nie chciałby, żeby ktoś taki tworzył rząd...

7



Nie można się nie zgodzić.

0

@Aragorn33 porównujesz rozpad kompletnej rodziny z jakimś przejściowym zauroczeniem nastolatków? Poważnie?

6



Ciary :)

1

1

@TR3YWAY chyba dobrze nasr...

1



Tu znowu nawet Salomon nie da rady...

4



Piękne :)

5

3



Dobre! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?