Gaucho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
18 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Widzę, że Atletico jest następne po kolejnych klubach, które wpadło w klątwę po zwycięstwie nad Barceloną;)
1
Robię sobie detoks na oglądanie futbolu na jakiś czas i łapie książkę. Pomogło w sezonie 14/15 ;)
3
Niby zwycięstwo będzie smakowało jeszcze lepiej, ale i tak to nie ma sensu!
0
@robsesh zdrowy Olmo przy zdrowym Pedrim to idealny ŚPO czy nawet fałszywa 9. Ma wszystko aby tam grać i jest kapitalny.
Co do reszty, pełna zgoda. W tym, że Fermin i Torres to idealnie zmiennicy, a nie zawodnicy pierwszego składu. Wchodząc z ławki potrafią nadać takiego bodźca i energii jak mało kto.
1
Wał za wałem.
6
Co angielscy komentatorzy się śmiali i uważali za kompletny żart ten spalony przy naszej bramce...
0
@alone49 no oczywiście, że tak. Ale gdzie był Cubarsi, a gdzie Lewy? Lewy bliżej bramki.
0
@pride1899 no jak się piłka odbija od Lewego to jaki tam spalony jak Cubarsi jest niżej od Lewego?
0
@Ptasior od dawna mówiłem, że to totalna porażka i pomyłka, a tu jaranie nim było jak by nie wiem co.
3
Zagraliśmy największą kupe gowna, ale to nie oznacza, że nikt i nic nie powinien z tym ponownie niczego nie robić!
0
@Fake69 Yamal to się dziś przewraca o własne nogi bez przeciwnika.
0
@damian16161212 zapytaj Realu :)
1
@Tymoon19 chyba kontrę dla Atletico stworzy.
2
To jest po prostu nierealne grać taki chłam. Jak się patrzy na te piłki co im dajemy z ofensywy na kontrę poprzez tragiczny środek pola, a później pasywną konpromitacje w obronie to zbiera się na wymioty. Dla mnie generalnie mogą nawet to na remis wyciągnąć, a jestem wyzbawiony jakichkolwiek emocji po pierwszej połowie. Biorę książkę :)
0
Co za wstyd. Dramat.
0
Może lepiej zejdźmy z boiska...
8
Dobrej nocy:)
2
:D
0
@Chimera a jak odzobaczyć?
10
@Criss18Barca przegraliby gdyby nas nie przekręcono :)
3
Kto tam siedzi...to musi się nieść po prostu i uświadamiać, bo nikt świadomy nie chciałby, żeby ktoś taki tworzył rząd...
7
Nie można się nie zgodzić.
0
@Aragorn33 porównujesz rozpad kompletnej rodziny z jakimś przejściowym zauroczeniem nastolatków? Poważnie?
6
Ciary :)
1
https://x.com/CAlkoholik/status/2020206933861666841
O rany...
1
@TR3YWAY chyba dobrze nasr...
1
Tu znowu nawet Salomon nie da rady...
4
Piękne :)
5
https://x.com/Nevertry_23/status/2020043478634492078
Dzieci androida...
3
Dobre! :D